Reklamı Geç
5 saniye kaldı
100 tl reklam
en üst reklam...BMG reklam kampanyası

20 Ekim 2021, Çarşamba

BEŞİKTAŞ MEDYA GRUP - GAZETE RADYO TV HABER SİTESİ

En çok okunanlar! İşte Beşiktaş gerçekleri!

En çok okunanlar! İşte Beşiktaş gerçekleri!

Tarihe not düşmek adına bir süre önce arşivleri açan Beşiktaş Medya Grup şimdi de kuruluşundan bu yana okurları ile en çok okunan haber ve yorumları site linkleri vererek paylaşıyor. Google analitik raporları ve Beşiktaş Medya Grup ölçümlemelerine göre en çok okunan haberler tek tek tespit edildi. Bu haber ve yorumlara dünyanın her yerinden on binlerce giriş yapıldığı açıklandı. Beşiktaş'ın hafızası niteliğinde olan ve Beşiktaş'ta yaşananları ilerideki nesillere taşımayı hedefleyen bu basın yayın çalışması büyük ilgi gördü.

Bu arada haber ve yorumlar dışında radyo programlarınında 100.000 üzerinde dinlenme ile rekor kırdığı açıklandı. Radyo Beşiktaş yayınlarına, Google ölçümlerinde tam 99 ülkeden giriş yapıldı ve aynı anda binlerce kişi programları dinledi. Bu dalda da rekor kırıldı.

Tüm haberler içinde kent haberleri, belediye haberleri, polis adliye haberleri ve ulusal ve yerel siyaset haberleri en çok ilgi çekenlerin başında geldi. Özellikle Son zamanlarda Beşiktaş Kaymakamı Önder Bakan, Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat ve Beşiktaş Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı'nın haberlerine ve gazeteci İsmail Baştuğ'un köşe yazılarına büyük ilgi gösterildi. 

Diğer yandan daha önceki dönemde yaşanan istenmeyen olaylar, Beşiktaş Belediyesi'nin haberleri ve de yolsuzluk iddaları en çok okunanlar arasındaydı. Özellikle görevden almalar, yolsuzluk iddiaları, iş takipleri, algı oyunları, zimmet belgelerinin açıklanması, belediyenin yanısıra Beltaş'ta yaşananlar ve müfettişlerin kontrolleri ile yazılan sayıştay raporları ve de ortaya çıkan olaylar, sadece Beşiktaş'ta değil, Türkiye'nin birçok bölgesine de damga vuran haberler oldu ve kirli siyaset en çok okunanların başında geldi.

Bir raporlama da yazarlar için yapıldı. En çok okunan yazarlardan İsmail Baştuğ'un yazıları birinci sıraya oturdu. Özkan Altıntaş, Kemal Ulusu, Burhanettin Keseci ile katkı veren Can Ataklı, Mehmet Faraç, Turgay Olcayto, Demirhan Hararlı, Zafer Arapkirli gibi usta yazar ve gazetecilerin yazıları yine en çok okunan yazıların başında geldi. Spor Yazarlarından Hürriyet Gazetesinden İsmail Er, Milliyet Gazetesinden Serdar Sarıdağ ve ulusal basının önde gelen isimlerinden Ergin İnan, Orhan Yıldırım, Erdem Ulus yazıları da en çok okunanlar arasında başı çekti...

Google analitik raporlama ve Beşiktaş Medya Grup ölçümlemelerine göre; www.gazetebesiktas.com.tr ve www.besiktas.com.tr haber sitelerine giriş yaparak en çok okunan haber ve yorum arasından ilk sıralardakilerin bazıları özetle şöyle sıralandı...

İŞTE HABER SİTELERİMİZDE EN ÇOK OKUNANLAR... (GOOGLE VE SİTE VERİLERİ)
 

BELEŞ GEZİLERİ  VE GERÇEKLERİ YAZINCA NELER OLDU?.. KİM NEDEN KÜFÜR ETTİ?.. RÜŞVET İDDİASI OLAN İLÇE BAŞKANI EŞİ GÖREVDEN ALINAN HANGİ MUHTAR SİYASETE NEDEN KARIŞTI... GAZETECİLERE NEDEN SALDIRDI!..

- CHP'DE KARA LEKE!.. RÜŞVET TAPELERİNE HANGİ İLÇE BAŞKANI YAKALANDI, NEDEN GÖREVDEN ALINDI?KILIÇDAROĞLUNA RAĞMEN LİSTE SAHTEKARLIĞI HABERLERİ GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞTÜ!.. 

REZİLLİKLERİ HABER YAPTIK DİYE HANGİ BAŞKAN YARDIMCISI GAZETE TOPLATMAYA KALKTI?..

BELEDİYE BAŞKANININ SOMA YARDIMI TARTIŞILIYOR!..

SKANDAL!.. TOKATLADI MI?..

CAMİDE ŞOV OLUR MU?..

BELEDİYE BAŞKANINA 10 SORUMUZ VAR

BAŞKANA ŞOK İDDİA!..

BELTAŞ İŞÇİLERİ TARTAKLANDI GÖZALTINA ALINAN VAR

ABBASAĞA PARKINA İNŞAAT YAPMAK İSTEDİLER, DURDURULDU

YURT DIŞI YASAĞI KONULDU

EMLAK VERGİLERİNE BEŞİKTAŞLILAR İSYAN ETTİ

KİMİN CEMAAT PAYLAŞIMLARINI YAYINLADILAR, PARTİ DEĞİŞTİREN İLÇE BAŞKANI HAKKINDA YAPILAN BU HABER DOĞRU MU?..

BELEDİYE ŞİRKETİ BELTAŞ  VE REKLAM PANO İHALELERİNDE NELER OLDU SORUMLULAR KİM?..

SAYIŞTAY BELEDİYE MECLİSİN TÜMÜNE ZİMMET ÇIKARDI BELGELERİ YAYINLIYORUZ

POLİS BASKINLARI... İÇİŞLERİ BAKANLIĞINCA GÖREVDEN ALINAN ALINANA

PARAYI YATIRDI MUHASEBECİYLE ÖDETTİRDİ İDDİASI VE BURS OYUNU ÖĞRENCİLERİ ÜZDÜ 

O TARTIŞILAN DANIŞMAN NEDEN GAZETELERE MANŞET OLDU?..

- ANLAŞAMADILAR!.. MAHKEME HAKARETTEN CEZA VERDİ!..

- BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ VE BELTAŞ'TA NELER OLUYOR!.. ORGANİZE İŞLER!..

TARTIŞMANIN GÖBEĞİNDEKİ BELEDİYE VE BELTAŞ'A BU ÖDÜLLER NASIL ALINIYOR?..

44 ŞEHİT VARKEN HANGİ BAŞKAN VEKİLİ UTANMADAN KONSER YAPMAYA KALKTI?..

BÜYÜK YOLSUZLUK İDDİASI... YÖNETİM KURULU BAŞKANI VE ÜYELERE MÜFETTİŞLER NE DEDİ?..

RAPORLAR KORKUNÇ... BELTAŞ VAKFI YÖNETİCİLERİNİN GÖREVDEN ALINMASI İSTENDİ KAYYUM ATARIZ DENDİ

REZALET!.. BAŞKAN DEĞİŞTİ BEŞİKTAŞ BELEDİYESİNDE İHALENİN ADRESİ DEĞİŞMEDİ

ÖZEL RÖPORTAJ... YAPILAN İŞLERDE İMZALARIMIZ VAR. İÇ İŞLERİ BAKANLIĞINCA GÖREVDEN ALINMAMIZ DOĞRU DİYEN BAŞKAN VEKİLİ KİM?.. 

İHALEDE YANDAŞLIK İDDİALARI MANŞETLERDE... GEÇİCİ BAŞKAN VE VEKİLİ BİRBİRİNİ  SUÇLADI

BEŞİKTAŞ VE ÇARŞI İŞGAL ALTINDA GEÇİCİ BAŞKAN VE BELEDİYE SEYREDİYOR!

BU KADARINADA PES!.. BASIN VE FİKİR HÜRRİYETİ AHLAK NAMUS AYAKLAR ALTINDA!.. HABER YAPTI GAZETE ÇIKARDI DİYE TAKTİR BEKLERKEN BİRLİK OLMUŞLAR O GAZETECİNİN İŞİNE AŞINA EVİNE GÖZ DİKMİŞLER

GERÇEKLERİ VE REZİLLİKLERİ YAZAN GAZETECİYİ HEDEF ALAN ÇİRKİN SİYASETÇİLER İLE İŞBİRLİKÇİ ODA TV'Yİ KINADIK, İĞRENÇ OLAYI YARGIYA TAŞIDIK.

ODA TV'NİN BEŞİKTAŞ BELEDİYESİNDEKİ KAYNAKLARINA LİSTE OYUNUNDA YER ALMIŞ. HEPSİNİN ADI ULUSAL BASINDA TEK TEK ORTALIĞA DÖKÜLDÜ.  USTA GAZETECİ YAZILARINDA ZİMMET, BAHŞİŞ VE ZARF VURGUSU YAPTI!...

- ALGI USTASI O GAZETECİNİN VE İŞBİRLİKÇİLERİNİN KİRLİ GEÇMİŞLERİ, FETÖ İLİŞKİLERİ İDDİASI VE HABERLERİ GÜNDEM YARATTI!..

- HIRSIZLIKLARI YAZDI DİYE KUMPAS KURULAN GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ CHP TOPLANTISINDA KONUŞTU... ÇİRKİN SİYASETCİLERE ZİMMETCİLERE VE İŞBİRLİKÇİ MEDYAYA TOKAT GİBİ CEVAP VERDİ

VAY VAY VAY...  GAZETE BEŞİKTAŞ'I SUSTURMAK İÇİN HEDEF ALAN ODA TV KAYNAĞI BELEDİYE MECLİS ÜYELERİNİN SAYIŞTAY RAPORLARINDA  İSİMLERİNİN YER ALDIĞI ORTAYA ÇIKTI. İŞTE BELGELER.

- SAHTE TACİZ BELGESİNDE NE OYUNLAR DÖNMÜŞ?.. MUHBİRLER YİNE BAŞ ROLLERDE?.

YILLARIN GAZETECİSİ İSMAİL BAŞTUĞ, KUMPASCI SİYASETÇİLERLE ELLERİNE KELEPÇE TAKILAN SÖZDE GAZETECİLERE ÇOK SERT CEVAP VERDİ: "VATAN HAİNİ DEĞİLİZ. ZİMMETCİ VE RÜŞVETÇİ SİYASİLERLE İŞ BİRLİĞİ YAPMIYORUZ. EMEĞİMİZLE ÇALIŞIYOR ALNIMIZIN AKIYLA KAZANIYORUZ"

SEÇİMLER BİTTİ TARTIŞMALAR BİTMEDİ... BELEDİYE VE BELTAŞLAR'DA ELELE VERİLMİŞ KİMLER NE REZİLLİKLER YAPMIŞ? AKÇELİ İŞLER, ÇİFTER ÇİFTER MAAŞLAR, ZARFLAR, İŞ BİTİRMELER... AÇIKLIYORUZ!..

YAKALANDILAR!.. ZİMMETÇİ MECLİS ÜYELERİNİ KAYNAK GÖSTEREREK GAZETE BEŞİKTAŞ'A İFTİRA ATAN O KARANLIK HABER SİTESİ VE SÖZDE GAZETECİLERİN SEÇİM ÖNCESİ ADAYLARDAN BESLENDİĞİ BAKIN NASIL ORTAYA ÇIKTI?...

- BEŞİKTAŞ BELEDİYESİNDE YAPRAK DÖKÜMÜ!.. BELEDİYE MECLİSİ BELİRLENDİ BEŞİKTAŞ MEDYA GRUBUN DİKKAT ÇEKTİĞİ ESKİ SİYASETCİLERDEN HİÇ BİRİ LİSTELERE GİREMEDİ. 

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ İŞBİRLİKÇİ MEDYAYA VE SİYASETÇİLERE NASIL GAZETECİLİK YAPILIR DERS VERDİ: "UTANMAZLAR, SİZLER BİZİM HABERLERİMİZLE BESLENİP BÜYÜDÜNÜZ!.." İŞTE HÜRRİYET 1. SAYFADAN TERÖRİSTİN SONU!.. 

BEŞİKTAŞ BELEDİYE BAŞKANI SEÇİLEN RIZA AKPOLAT PROJELERİNİ BEŞİKTAŞ MEDYA GRUP BAŞKANI GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ'A CANLI YAYINDA ÖZEL OLARAK ANLATTI

YAYIN TEKRARI:
BEŞİKTAŞ BELEDİYE BAŞKANI RIZA AKPOLAT VE BEŞİKTAŞ KAYMAKAMI ÖNDER BAKAN BEŞİKTAŞ EMNİYET MÜDÜRÜ ERCAN ÇAMIRCI GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ'U ZİYARET ETTİ,  RADYO BEŞİKTAŞ'TA CANLI YAYIN KONUĞU OLDU


- BELEDİYE MECLİSİNDE ZİMMETÇİ ESKİLERDEN TEK KİŞİ YOK!.. BAŞKAN RIZA AKPOLAT BELEDİYEDE TEMİZLİĞE BAŞLADI. HER KONUDA DESTEK VERİLMELİ!.. BU YAZI VE YORUMLAR REKORA KOŞUYOR

BEŞİKTAŞ MEDYA GRUP BEŞİKTAŞ KULÜBÜ, ULUSAL SPOR YAZARLARI VE TARAFTARLARLA BİRLİKTE GELENEKSEL YILIN FUTBOLCUSUNU SEÇİYOR. ANKETLERE DÜNYANIN HER YERİNDEN ON BİNLERCE OY YAĞIYOR.

- GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ, 'SALDIRGANIN SONU' MANŞETİYLE PAYLAŞTIĞI VE TERÖRİSTE KARŞI TEK BAŞINA VERDİĞİ MÜCADEYİ ANLATAN HABERLE SÖZDE GAZETECİLERE DERS VERDİ!..

BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ BEYKOZ KONAKLARINDAN YÖNETİLEMEZ DİYEN ÇARŞI VE BUNU VİDEO İLE YAYAN HABER SİTESİ ODA TV'YE BEŞİKTAŞ BELEDİYE BAŞKANI RIZA AKPOLAT SERT YANIT VERDİ: 'KARA PROPAGANDACILAR'

- ALGICI MEDYANIN PATRONU BEŞİKTAŞTA DA KAÇAK VİLLA VE BAHÇESİNE HAVUZ YAPMIŞ... KAÇAKLARLA BESLENDİĞİ BELGELENDİ TÜM MEDYAYA HABER OLDU!..

- BEŞİKTAŞ BELEDİYE BAŞKAN RIZA AKPOLAT'I TACİZLE SUÇLAYAN BELGELERİ KİMLER SIZDIRDı?.. HANGİ MEDYA OLAYI PARLATTI?..

BEŞİKTAŞ BELEDİYE BAŞKANI RIZA AKPOLAT GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ İLE YAPTIĞI KORONOVİRÜS İLE İLGİLİ YAYIN 50.000 KİŞİYE HİTAP ETTİ

- ÖZEL SÖYLEŞİ: İŞTE 40 YILLIK MESLEK YAŞANTISI HABERLER VE ÖDÜLLER...

- BEŞİKTAŞ MEDYA GRUP SERÜVENİ... KİMLER GELDİ KİMLER GEÇTİ?..

HANGİ YAZAR VE HABER GOOGLE' DA EN ÇOK OKUNANLARDA YER ALDI?..

- BU İSTATİSTLİKLERE HENÜZ ULAŞAN YOK!... İŞTE ULUSAL BASIN HABERLERİ!..

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ'UN SES GETİREN GÜNDEM OLUŞTURAN YAZILARI REKOR KIRIYOR!.. 

BAZILARI LAF ÜRETİR...BAZILARI İŞ... İŞTE GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ'UN BİYOGRAFİSİ!..

NOT: Analitik sonuçları,raporlama ve okuma sayısına göre haber ve yorumlar 7/24 sürekli güncellenmektedir...
Lütfen takip edin!..

 

Editör: Beşiktaş Medya Grup

Beğendim 1 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 1 Üzgün 0 Kızgın 0

Haber Yorumları

Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır.

Yorum Yazın

CAPTCHA security code

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

yükleniyor
yukarı çık