Reklamı Geç
5 saniye kaldı
SANİYELİ REKLAM TWITTER TAKİP ET

31 Temmuz 2021, Cumartesi

BEŞİKTAŞ MEDYA GRUP... Gazete Radyo Tv - Dünyanın her yerinde...

En çok okunanlar! İşte Beşiktaş gerçekleri!

En çok okunanlar! İşte Beşiktaş gerçekleri!

Her beş yılda bir analitik raporlamaları tarafından yapılan 2014-2019 yılı en çok okunanları belli oldu. Google analitik raporları ve Beşiktaş Medya Grup ölçümlemelerine  göre en çok okunan haberlere 10.000 ile 50.000 arasında giriş yapıldı.
Bu arada radyo programları 100.000 üzerinde dinlenme ile rekor kırdı. Yayınlara, Google ölçümlerinde tam 99 ülkeden giriş yapıldı ve aynı anda binlerce kişi programları dinledi. Bu dalda rekor kırıldı.
Beşiktaş Kaymakamı Önder Bakan, Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat ve Beşiktaş Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı'nın haberlerine ve gazeteci İsmail Baştuğ'un köşe yazılarına büyük ilgi gösterildi. 
Diğer yandan son dönem Beşiktaş Belediyesi'nin haberleri de en çok okunanlar arasındaydı. Özellikle görevden almalar, yolsuzluk iddiaları, zimmet belgelerinin açıklanması, belediyenin yanısıra Beltaş'ta yaşanan olaylar ve müfettişlerin kontrolleri ile sayıştay raporları sadece Beşiktaş'ta değil, Türkiye'nin birçok bölgesinden de okundu.
Bir raporlama da yazarlar için yapıldı. En çok okunan yazarlardan İsmail Baştuğ'un yazıları 20.000'leri geçerek birinci sıraya oturdu. Özkan Altıntaş, Kemal Ulusu, Burhanettin Keseci ile katkı veren Can Ataklı, Mehmet Faraç, Turgay Olcayto yazıları yine en çok okunan yazıların başında geldi. 
Google analitik raporlama ve Beşiktaş Medya Grup ölçümlemelerine göre; son 5 yılın en çok okunan ve 20.000 rakamını geçen bir çok haber ve yorum arasından ilk sıralardakiler şöyle sıralandı.
Okuma sayısına göre haber ve yorumlar 7/24 güncellenmektedir.  
Lütfen takip edin!..

İŞTE HABER SİTELERİMİZDE SON 5 YILIN EN ÇOK OKUNANLARI (GOOGLE VE SİTE VERİLERİ)
 

BELEŞ GEZİLERİ  VE GERÇEKLERİ YAZINCA NELER OLDU?.. KİM NEDEN KÜFÜR ETTİ?..

RÜŞVET TAPELERİNE KİM YAKALANDI, NEDEN GÖREVDEN ALINDI?..

REZİLLİKLERİ HABER YAPTIK DİYE HANGİ BAŞKAN YARDIMCISI GAZETE TOPLATMAYA KALKTI?..

BELEDİYE BAŞKANININ SOMA YARDIMI TARTIŞILIYOR!..

SKANDAL!.. TOKATLADI MI?..

CAMİDE ŞOV OLUR MU?..

BELEDİYE BAŞKANINA 10 SORUMUZ VAR

BAŞKANA ŞOK İDDİA!..

BELTAŞ İŞÇİLERİ TARTAKLANDI GÖZALTINA ALINAN VAR

ABBASAĞA PARKINA İNŞAAT YAPMAK İSTEDİLER, DURDURULDU

YURT DIŞI YASAĞI KONULDU

EMLAK VERGİLERİNE BEŞİKTAŞLILAR İSYAN ETTİ

KİMİN CEMAAT PAYLAŞIMLARINI YAYINLADILAR, BU HABER DOĞRU MU?..

BELEDİYE ŞİRKETİ BELTAŞ  VE REKLAM PANO İHALELERİNDE NELER OLDU SORUMLULAR KİM?..

SAYIŞTAY MECLİSİN TÜMÜNE ZİMMET ÇIKARDI BELGELERİ YAYINLIYORUZ

POLİS BASKINLARI... İÇİŞLERİ BAKANLIĞINCA GÖREVDEN ALINAN ALINANA

PARAYI YATIRDI MUHASEBECİYLE ÖDETTİRDİ İDDİASI VE BURS OYUNU ÖĞRENCİLERİ ÜZDÜ 

O TARTIŞILAN DANIŞMAN NEDEN GAZETELERE MANŞET OLDU?..

- ANLAŞAMADILAR!.. MAHKEME HAKARETTEN CEZA VERDİ!..

- BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ VE BELTAŞ'TA NELER OLUYOR!.. ORGANİZE İŞLER!..

TARTIŞMANIN GÖBEĞİNDEKİ BELEDİYE VE BELTAŞ'A BU ÖDÜLLER NASIL ALINIYOR?..

44 ŞEHİT VARKEN HANGİ BAŞKAN VEKİLİ UTANMADAN KONSER YAPMAYA KALKTI?..

BÜYÜK YOLSUZLUK İDDİASI... YÖNETİM KURULU BAŞKANI VE ÜYELERE MÜFETTİŞLER NE DEDİ?..

RAPORLAR KORKUNÇ... BELTAŞ VAKFI YÖNETİCİLERİNİN GÖREVDEN ALINMASI İSTENDİ KAYYUM ATARIZ DENDİ

REZALET!.. BAŞKAN DEĞİŞTİ BEŞİKTAŞ BELEDİYESİNDE İHALENİN ADRESİ DEĞİŞMEDİ

ÖZEL RÖPORTAJ... YAPILAN İŞLERDE İMZALARIMIZ VAR. İÇ İŞLERİ BAKANLIĞINCA GÖREVDEN ALINMAMIZ DOĞRU DİYEN BAŞKAN VEKİLİ KİM?.. 

İHALEDE YANDAŞLIK İDDİALARI MANŞETLERDE... BAŞKAN VE VEKİLİ BİRBİRİNİ  SUÇLADI

BEŞİKTAŞ VE ÇARŞI İŞGAL ALTINDA GEÇİCİ BAŞKAN VE BELEDİYE SEYREDİYOR!

BU KADARINADA PES!.. BASIN VE FİKİR HÜRRİYETİ AHLAK NAMUS AYAKLAR ALTINDA!.. HABER YAPTI GAZETE ÇIKARDI DİYE TAKTİR BEKLERKEN BİRLİK OLMUŞLAR O GAZETECİNİN İŞİNE AŞINA EVİNE GÖZ DİKMİŞLER

GERÇEKLERİ VE REZİLLİKLERİ YAZAN GAZETECİYİ HEDEF ALAN ÇİRKİN SİYASETÇİLER İLE İŞBİRLİKÇİ ODA TV'Yİ KINADIK, YARGIYA BAŞVURDUK.

ODA TV'NİN BEŞİKTAŞ BELEDİYESİNDEKİ KAYNAKLARINA LİSTE OYUNU, ZİMMET, BAHŞİŞ VE ZARF VURGUSU YAPAN GAZETECİ KİM?..

O GAZETECİNİN VE İŞBİRLİKÇİLERİNİN KİRLİ GEÇMİŞİ FETÖ İLİŞKİLERİ HABERİ GÜNDEM YARATTI!..

- HIRSIZLIKLARI YAZDI DİYE KUMPAS KURULAN GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ CHP TOPLANTISINDA KONUŞTU... ÇİRKİN SİYASETCİLERE ZİMMETCİLERE VE İŞBİRLİKÇİ MEDYAYA TOKAT GİBİ CEVAP VERDİ

VAY VAY VAY...  GAZETE BEŞİKTAŞ'I SUSTURMAK İÇİN HEDEF ALAN ODA TV KAYNAĞI BELEDİYE MECLİS ÜYELERİNİN SAYIŞTAY RAPORLARINDA  İSİMLERİNİN YER ALDIĞI ORTAYA ÇIKTI. İŞTE BELGELER.

- SAHTE TACİZ BELGESİNDE NE OYUNLAR DÖNMÜş?.. MUHBİRLER YİNE BAŞ ROLLERDE?.

YILLARIN GAZETECİSİ İSMAİL BAŞTUĞ, KUMPASCI SİYASETÇİLERLE ELLERİNE KELEPÇE TAKILAN SÖZDE GAZETECİLERE ÇOK SERT CEVAP VERDİ: "VATAN HAİNİ DEĞİLİZ. ZİMMETCİ VE RÜŞVETÇİ SİYASİLERLE İŞ BİRLİĞİ YAPMIYORUZ. EMEĞİMİZLE ÇALIŞIYOR ALNIMIZIN AKIYLA KAZANIYORUZ"

SEÇİMLER BİTTİ TARTIŞMALAR BİTMEDİ... BELEDİYE VE BELTAŞLAR'DA ELELE VERİLMİŞ KİMLER NE REZİLLİKLER YAPMIŞ? AKÇELİ İŞLER, ÇİFTER ÇİFTER MAAŞLAR, ZARFLAR, İŞ BİTİRMELER... AÇIKLIYORUZ!..

YAKALANDILAR!.. ZİMMETÇİ MECLİS ÜYELERİNİ KAYNAK GÖSTEREREK GAZETE BEŞİKTAŞ'A İFTİRA ATAN O KARANLIK HABER SİTESİ VE SÖZDE GAZETECİLERİN SEÇİM ÖNCESİ ADAYLARDAN BESLENDİĞİ BAKIN NASIL ORTAYA ÇIKTI?...

- BEŞİKTAŞ BELEDİYESİNDE YAPRAK DÖKÜMÜ!.. BELEDİYE MECLİSİ BELİRLENDİ BEŞİKTAŞ MEDYA GRUBUN DİKKAT ÇEKTİĞİ ESKİ SİYASETCİLERDEN HİÇ BİRİ LİSTELERE GİREMEDİ. 

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ İŞBİRLİKÇİ MEDYAYA VE SİYASETÇİLERE NASIL GAZETECİLİK YAPILIR DERS VERDİ: "UTANMAZLAR, SİZLER BİZİM HABERLERİMİZLE BESLENİP BÜYÜDÜNÜZ!.." İŞTE HÜRRİYET 1. SAYFADAN TERÖRİSTİN SONU!.. 

BEŞİKTAŞ BELEDİYE BAŞKANI SEÇİLEN RIZA AKPOLAT PROJELERİNİ BEŞİKTAŞ MEDYA GRUP BAŞKANI GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ'A CANLI YAYINDA ÖZEL OLARAK ANLATTI

YAYIN TEKRARI:
BEŞİKTAŞ BELEDİYE BAŞKANI RIZA AKPOLAT VE BEŞİKTAŞ KAYMAKAMI ÖNDER BAKAN BEŞİKTAŞ EMNİYET MÜDÜRÜ ERCAN ÇAMIRCI GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ'U ZİYARET ETTİ,  RADYO BEŞİKTAŞ'TA CANLI YAYIN KONUĞU OLDU


- BELEDİYE MECLİSİNDE ZİMMETÇİ ESKİLERDEN TEK KİŞİ YOK!.. BAŞKAN RIZA AKPOLAT BELEDİYEDE TEMİZLİĞE BAŞLADI. HER KONUDA DESTEK VERİLMELİ!.. BU YAZI VE YORUMLAR REKORA KOŞUYOR

BEŞİKTAŞ MEDYA GRUP BEŞİKTAŞ KULÜBÜ, ULUSAL SPOR YAZARLARI VE TARAFTARLARLA BİRLİKTE GELENEKSEL YILIN FUTBOLCUSUNU SEÇİYOR. ANKETLERE DÜNYANIN HER YERİNDEN ON BİNLERCE OY YAĞIYOR.

- GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ, 'SALDIRGANIN SONU' MANŞETİYLE PAYLAŞTIĞI VE TERÖRİSTE KARŞI TEK BAŞINA VERDİĞİ MÜCADEYİ ANLATAN HABERLE SÖZDE GAZETECİLERE DERS VERDİ!..

BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ BEYKOZ KONAKLARINDAN YÖNETİLEMEZ DİYEN ÇARŞI VE BUNU VİDEO İLE YAYAN HABER SİTESİ ODA TV'YE BEŞİKTAŞ BELEDİYE BAŞKANI RIZA AKPOLAT SERT YANIT VERDİ: 'KARA PROPAGANDACILAR'

BEŞİKTAŞ BELEDİYE BAŞKANI RIZA AKPOLAT GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ İLE YAPTIĞI KORONOVİRÜS İLE İLGİLİ YAYIN 50.000 KİŞİYE HİTAP ETTİ

HANGİ YAZAR VE HABER GOOGLE' DA EN ÇOK OKUNANLARDA YER ALDI?..

- BU İSTATİSTLİKLERE HENÜZ ULAŞAN YOK!... İŞTE ULUSAL BASIN HABERLERİ!..

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ'UN SES GETİREN GÜNDEM OLUŞTURAN YAZILARI REKOR KIRIYOR!.. 

BAZILARI LAF ÜRETİR...BAZILARI İŞ... İŞTE GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ'UN BİYOGRAFİSİ!..

 

Editör: Beşiktaş Medya Grup

Beğendim 1 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 1 Üzgün 0 Kızgın 0

Haber Yorumları

Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır.

Yorum Yazın

CAPTCHA security code

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

yükleniyor
yukarı çık