Reklamı Geç
5 saniye kaldı
SANİYELİ REKLAM SOSYAL MEDYA TAKİP ET
QR KODU site sol kule
sağ dik reklam tweter takip et

20 Mayıs 2024, Pazartesi

BEŞİKTAŞ MEDYA GRUP - Uluslararası Basın Yayın Platformu

Gazeteci İsmail Baştuğ yazdı, Beşiktaş Belediyesi'nde organize işler! Beslemeler ve işbirlikçiler kim?

Gazeteci İsmail Baştuğ yazdı, Beşiktaş Belediyesi'nde organize işler! Beslemeler ve işbirlikçiler kim?

Beşiktaş Belediyesinde deyim yerinde ise tam bir kaos hakim… Seçimden önce ilçe sahtekarlığı... Seçimden sonra  belediyede soruşturmalar, görevden almalar… Belediye Başkanı, danışmanı, Meclis üyeleri neredeyse çeşitli suçlamalar ile birbirine girmiş durumda…Çıkar ilişkileri ve çeşitli rant haberleri her gün medya sayfalarında yer alıyor. Öte yandan Belediye meclisinde siyasiler birbirini suçluyor, belgeler, bilgiler gösteriliyor. Adeta paylaşım yapılamıyor!... Bunlara bazı bürokratlar da ayak uyduruyor. İçişleri Bakanlığı, mülkiye müfetişleri, sayıştay raporları zimmet tutanakları ortalığa döküldü!..Kimler kimler yok ki!..

Özellikle de bu haberleri yazıyoruz diye bizi kerameti kendinden menkul çirkin siyasetciler, karanlık medya ve sosyal medya şantajları ile kendine ve ailesine rant sağlamayı hedefleyen siyasetçilerle ile bir olup, işini yapan insanları susturmak isteyen ve sözde hedef yapanlar!..

En ağır cevabı aldılar... Almaya da devam edecekler...
İşte rezillikler!..
Belgeler, bilgiler, videolar, müfettiş raporları, iş takipleri, zarflar, suçlamalar, polis baskınları ortalığa döküldü!..


Rüşvet olayları dahil bir çok olaya adı karışan bazıları kardeşlerini çocuklarını ve akrabalarını yine sessiz ve derinden hareket ederek belediyeye sokmayı başardı ve yine aynı filmleri çevirmeye devam edip, iş takibi yaparken yakalandılar ve medyaya haber oldular, araştırmalar ve incelemeler yeniden başladı çoğu ise, siyaseten adeta mefta oldu!..

Beşiktaş Medya Grup olarak köklü temizlik yapılmadan temiz siyaset yapılamayacağını sürekli söylediğimiz ve bunca yıldır uğraştığımız halde ne yazık ki baştan sona temizlik yapılmadığını da gördüğümüzü de söylemek zorundayız. Bunun zararlarını da ayak oyunları ve aynı filmler ile yakın zamanda yine Beşiktaş'ın göreceğini belirtmek ve tarihe not düşmek isteriz.
 BELEDİYEDE ORGANİZE İŞLER... BELEDİYEDEN KİMLER NASIL BESLENMİŞLER?..

İşe size yüzlerce haber içinden seçtiğimiz ve bizim değil, kendi içlerinde birbirlerini suçladıkları çarpıcı bir haber!..
Beltaş şirketinde olanlar belediyede olanlar gazete manşetlerini süslüyor.
Son zamanda yapılan bir mecliste İYİ Parti üyesi Ediz Feyiz zarf alanları kürsüde açıkladı.
Görevden alınan Murat Hazinedar’ın liste sahtekarlığı yaptığı için partiden atılan Danışmanı Uğur Gedik’i suçladı. Yazılı ifade vermiş, neredeyse meclisteki herkesi zarf almakla suçlamış iddiasında bulunarak Gedik'in rüşvet alırken gazete küpürünüö gösterdi ve çok şükür bizim böyle bir haberimiz yok dedi. İYİ parti kurucusu Ediz Feyiz, söylentilere cevap verdi. Murat Hazinedarın görevden alınması işle başa geçen varlığı ve yokluğu belli olmadığı belirtilen başkan Tahir Doğaç’a, belediyeye, Beltaş'a ve buradaki yapılanmaya  yüklendi. Beltaş’tan ve belediyeden siyasilerin zarf aldığına dair konuşmaları Beşiktaş’ın her yerinde konuşuluyor' dedi.

KILIÇDAROĞLU'NA RAĞMEN NELER YAPMIŞLAR!..

CHP içindeki bu durum'un genel merkeze kadar duyulduğu belirlendi. Daha önce de Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun Uğur Gedik isimli eski ilçe başkanı olan bu kişiyi görevden aldığı Belediyede görev verilmemesi istenmişti. Buna rağmen Hazinedar görev vermişti. Sonra bu kişi 44 ay boyunca danışmanlık yaptığı ve çifter maaş aldığı ortaya çıkmıştı. Başkan Hazinedar, İçişleri Bakanlığı yolsuzluk FETÖ iddiaları ile görevden alınınca bu danışman belediye başkanı hakkında kitap yazmış, belediyede yapılanları adeta ihbar etmişti. Dahası CHP'den atılınca, kitabında belediyenin kaybolan tabloları Kemel Kılıçdaroğ'lunun evinde diyerek eski genel başkanını adeta hırsızlıkla suçlamıştı.
Öte yandan, bu kişinin her dönem ve şu anda bile yakın akrabalarınının hatta aile fertlerini belediyeye soktuğu ve kendisi gibi yakınlarınında çifter maaşlar aldıkları ortaya çıktı. Bu haberler kamuoyunda ve parti içinde şaşkınlık yarattı.Gerekli incelemeler yapılıyor.

ZARF ALDIKLARINI İTİRAF ETTİLER!..

Mecliste gündeme gelen bir konu da oldukça ses getirdi. Yine İYİ Partiden Ediz Feyiz, Tahir Doğaç’ın haklarında müfettiş soruşturmaları olan Beltaş’ın başına getirdiği Ayça Akpek’in yönetiminde bulunan meclis üyesi Mustafa Kantar hakkında da zarf alındığına dair böyle bir iddia olduğunu söyledi.
Ayrıca, bilindiği üzere Mustafa Kantar ve Mustafa Mercan Beltaş üyesi olunca milyarlarca liralık pano ihalesinin belediyeye değil de, Beltaş’a verilmesi çabaları medyada gündeme gelmişti.
Suçlama üzerine Mustafa Kantar evet zarf aldım ama ihtiyacı olan bir aileye yardım ettim diye kendini savunmaya çalıştı ancak bu durum mecliste şaşkınlık yarattı.
Bu arada bu kişilerin meclis, komisyonlar ve şirket ile vakıflardan kaçar maaş aldığı da sorgulandı. 
Öte yandan, Kantar ve Mercan'ın Beltaş'ta yönetim kurulu başkanları olan Akpek'in OdaTv'de yazılar yazdığı ve Beşiktaş Medya Grup tarafından çeşitli nedenlerle eleştirilen Beşiktaş Belediyesi Web Tv'yi kurduğu, sözde Beşiktaş Belediyesi aleyhine haberler yapan Oda Tv'den Barış Terkoğlu'nun da Beşiktaş Belediyesi Web Tv'ye konuk olarak alındığı ortaya çıkarıldı. Bu grubun sosyal medyada yazan bilgesolyumruk adı ile sahte hesap açan ve Atilla Aksel olduğu belirtilen kişi ve eski zabıta memuru Ali İzzet Oral adındaki eski CHP'li troller ile ortak hareket ettiği de belirtildi. Bu kişilerin de uzun süredir çocukları ve yakınlarını işe yerleştirme ve belediyeden iş alma gayreti içinde olduğu belirtilirken, amaçlarına da ulaştıkları ortaya çıktı. Ayrıca bunların mahkeme tarafından paylaşımları nedeniyle cezalandırıldıkları da kesinleşti.

SİSTEM BASİT VE REZİLCE İŞLİYOR

Beğenmedikleri konularda veya susturmak istedikleri tüm kişiler için önce bir suni olay yarattıkları, bürokratları da kullandıkları, meclise önerge verildiği, ardından sahte isimle yazan ve eski bir CHP belediyeci partili olduğu belli bilgesolyumruk hesabı ile Ali İzzet Oral adlı eski zabıta, görevden alınan eski ilçe başkanı Uğur Gedik'in yardımcısı sosyal medya hasapları ve bazı ilintili oldukları haber siteleri ve sözde gazeteciler ile algı yarattıkları da ortaya çıktı. Bu tür hareketler paylaşımlar yalan yanlış haberlerle istediklerini yaptırdıkları hatta başkan ve meclis üyelerini bile köşeye sıkıştırdıkları, işe akrabalarını yerleştirdikleri, haksız çıkar sağladıkları da belediye içinden yüksek sesle yıllardır dillendiriliyor.
 

İsmail Baştuğ yazdı. Beşiktaş belediyesi haraca mı kesiliyor? Organize işlerin belgelerini ortaya çıkardı. işte besleme gazeteciler ve siyasiler


GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ BEŞİKTAŞ BELEDİYESİNDEKİ ORGANİZE İŞLER YAZDI BELGELERİ ORTAYA KOYDU ÇIKARCI SİYASİLER VE İŞBİRLİKÇİLERİN HEDEFİ OLDU!.. EN SERT CEVABI ALDILAR!..

Gazeteci İsmail Baştuğ bilindiği gibi Beşiktaş Belediyesi seçimleri, liste sahtekarlığı ilçe başkanının görevden alınması ve üzerine yıllardır yazmaktadır. Bu nedenle de aynı konular gündeme getirilerek susturulmak istenmiştir. Açılan davalar sonucu bu çirkin siyasilere hukuk yoluyla cevap verilmiştir. Aynı durum 5 yıl sonrada hortlamıştır.

Bunun üzerine gazeteci İsmail Baştuğ, Beşiktaş Belediyesi'nde organize işler mi dönüyor. Beşiktaş Belediyesi haraca mı kesiliyor diye sordu ve bu meclisten İçişleri Bakanlığı müfettişleri, Sayıştay belgeleri, zimmet raporları ve devam eden davalar sonuçlanana kadar kimsenin bir daha aday olmamasının doğru olacağını kaleme aldı.

Bu yazı üzerine tekrar siyaset yapamayacağını anlayan zimmetçi siyasiler gazeteci İsmail Baştuğ 'u hedef almışlardır. Aynı ekibe yenileri eklanmiş, işbirlikçi bir karanlık medya da tek taraflı hareket ederek buna alet olmuştur.

Ancak en sert cevabı aldılar!.. Almaya da devam edecekler!..

İsmail Baştuğ yazılarına devam ederek tüm çarpıklığı deliller belgeler, İçişleri Bakanlığı ve sayıştay raporları ve videolar ile birlikte ortaya koydu. Gerçekleri CHP başta olmak üzere tüm siyasiler ve kamuoyu ile paylaştı. Olayları mahkemeye taşıyarak dava açtı. Bu işin peşini bırakmayacağını ve olaylara karışan herkesin gerçek yüzünü yaptıklarıyla sürekli yayınlayacağını kamuoyuna duyurdu.

Gazeteci İsmail Baştuğ'u susturmak amacıyla evine, aşına, işine göz dikmişler!..
Sosyal medya trolleri, siyasiler ve karanlık medya ile işbirliği yaparak algı yaratmaya çalıştıkları ortaya çıktı!..


>> CHP'DE KARA LEKE!.. İŞTE REZİLLİĞİN BELGELERİ, RAPORLAR, VİDEO GÖRÜNTÜLERİ...

Biz Beşiktaş için iyi şeyler yapmak için uğraşırken belediye ve meclis işi gücü bırakmış biz gazetecilerle uğraşıyordu… İşte Belediyedeki organize işler ve bize kumpas kurmaya kalkan o siyasilerin rezilliklerinin belgeleri!..

oda tv ve o gazeteciler belediyelerden beslenmiş

>> SAYIŞTAY RAPORLARI İLE BELGELİ ZİMMET ÇIKMIŞ MECLİS ÜYELERİNİN LAFIYLA  HAREKET EDEN SÖZDE GAZETECİNİN BEŞİKTAŞ DAHİL MİLYON DOLARLIK KAÇAK EVLER YAPTIĞI ORTAYA ÇIKTI!...

>> Oda TV'nin şirketi aracılığı ile seçim öncesi ve sonrası birçok belediye ile yaptığı çalışmaları ve kendi deyimleriyle kimlerden BESLENDİKLERİNİ belgeleriyle ortaya konuldu.
 >> HABER: Oda TV sahibi Soner Yalçın'ın İzmir bölgesinde tarlaya saray gibi ev yaptığı, bununla yetinmeyip, İstanbul Beşiktaş sınırları içinde de bulunan Beşiktaş, Levent mahallesinde milyon dolarlık kaçak inşatlar yaptığı Çevre Bakanlığınca belirlendi. Beşiktaş Belediye encümenince yıkım kararı ve para cezası çıktı. 

>> HABER: Oda Tv'de Barıoş Terkoğlu ve Barış Pehlivan'ın geçmişleri de ortaya çıktı!..

***

>> İŞTE Gazeteci İsmail Baştuğ'u susturmak için evini yıkmak isteyen, aşına, işine göz diken Oda Tv'nin kaynakları olan Belediye Meclis üyelerinin zimmet belgeleri!..
 

>> İşte gazeteci olarak ortaya çıkardığımız  zimmetçi meclis üyelerinin müfettiş raporları ve bizi susturmak isteyenlerin o rapordaki isimleri...


EMEK EN YÜCE DEĞERDİR!..

Beşiktaş Belediyesinde dönen dolapları yazan ve hedef adam haline gelen Gazeteci İsmail Baştuğ konu hakkında sert bir açıklama yaptı ve 'Gazetecilik dışında tek iş yapmadık. Bazı siyasiler gibi zarf almadık. İhale, rant iş takibi ile işimiz olmaz. Otopark işletmedik, büfe çalıştırmadık. İşgaliye almadık. Belediyeye tek bir adam bile yerleştirmedik, iş istemedik. İşte sözü geçen bazı siyasiler ve o meclis üyelerinin sayıştay raporlarının bazıları... Biz, kurulduğumuz günden bu yana emeğimizi ortaya koyduk. Basın Danışmanlığı ve Medya İletişimi hakkında kimsenin bilgisi yoktu. Özel ve Kamu sektörü bu alana ilk bizimle adım attı. Her zaman saydam ve şeffaf anlayışımız gereği tüm bilgilerimizle internetteyiz. Bir sözümde kendini gazeteci sananlara... Zimmetçi meclis üyeleriyle iş birliği yapanlara olacak... Hiç bir zaman bazı karanlık odaklar ve sözde medya organları gibi gizli saklı iş yapmadık. FETÖ iddiası ve vatan hainliği iddiası ile defalarca tutuklananlar, yargılananlar ceza alanlar aynaya bakıp utanmalı' dedi.

İçişleri Bakanlığınca görevden alınanları yazdı, meclis üyeleri hakkında zimmet raporlarını yayınladı diye, gazeteci İsmail Baştuğ'u susturmak için işine ve evine göz dikmişler... Gizli gizli, meclisi kullanarak tamamen yalan üzerine kurulu bir önerge vermişler, sosyal medya ve karanlık medya ile birlikre hareket ederek algı yaratmaya çalışmışlar.  Hatta evini yıkmak için de görev yaptıkları Beşiktaş Belediyesi, atama başkan, meclis, encümen, imar hatta özel kalemi ve bürokratların tümünü kullanmışlar. Daha sonra da olay ortaya çıkınca inkar yoluna gitmişler.
CHP tarihinde eşine az rastlanan bu kumpas tersine dödü. Haklılığımız ortaya çıktı. Bu kişileri hiç biri meclise giremedi. Ancak nasıl oluyorsa tüm ikazlarımıza rağmen isimleri bizde saklı bazılarının kardeşlerini ve akrabalarını belediyeye soktukları, belediye şirketlerinde ve bir çok komisyondan çifter çifter maaş aldıkları ve halen belediyede gizli gizli iş takibi yaptıkları öğrenildi. Konuyu yakından takip ediyoruz.

>> İŞTE O REZİL BELGELER: Evle ilgili bir şey yapmadık denilen ve o yok denilen rezil belgeleri ortaya çıkardık. Hırsları için şeytanın aklına gelmeyecek bir senaryo yazıp uygulamışlar, meclisi ve bürokrasiyi alet etmek istemişler...

 


 

SAHTEKARLARA CEVABIMIZDIR;
'BİZ 40 YILDIR ÖZEL VE KAMU KURULUŞUNA GAZETE YAPIYORUZ. BİZİM İŞİMİZ BU...
ALLAHA ŞÜKÜR, SİYASİ KAŞARLAR VE İŞBİRLİKÇİ KARANLIK MEDYA GİBİ İŞ TAKİPÇİLİĞİ YAPMIYORUZ...
TAM TERSİNE YILLARDIR HIRSIZLARI ORTAYA ÇIKARIYORUZ...'


Sektörün öncülerinden Veri Basın Haber Ajansı yaptığı açıklamada;
1985 yılından bu yana yaptığı çalışmaları, hizmet verdiği kişi ve kuruluşları da ilk günden bu yana şeffaf olarak kurumsal internet sitesi üzerinden açıkladıklarını belirterek, 'Biz sektörde ilkleri yarattık. Bununla da gurur duyuyoruz' dedi. 
Bir kez daha tüm çalışmalarını kamuoyu ile paylaştı. Ayrıca tüm medya kuruluşlarının da açıklama yapmaya çağırdı...

İŞTE KAMUOYUNA AÇIK REFERANSLARIMIZ VE ÇALIŞTIĞIMIZ ÖZEL - KAMU KURULUŞLARI...

>> BASIN VE MEDYA İLETİŞİMİ VE YAPTIĞIMIZ YAYINLAR...
Hürriyet – Günaydın – 24 saat – Ateş – Cumhuriyet – Tan – Sabah – Vatan – Milliyet – Referans – Finansal Forum – Tercüman – Akşam – Güneş – Posta – Fotomaç – Fotospor – Fanatik – Türkiye – Sözcü.

>> BASIN DANIŞMANLIĞI HİZMETLERİ SÜRESİZ...
1. Gaziosmanpaşa Belediye Başkanlığı
2. Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığı
3. Adalar Belediye Başkanlığı
4. Adalar İlçe Başkanlığı
5. İstanbul/Haraççı Belediye Başkanlığı
6. İstanbul/Haraççı İlçe Başkanlığı
7. Beşiktaş Belediye Başkanlığı
8. TEM Kurumsal Hizmetler A.Ş
9. Ekinciler Holding A.Ş
10. İsmar Marketler Zinciri / Sefaköy Merkez
11. İsmar / Kartal Hipermarket
12. İsmar / Bahçelievler Hipermarket
13. Contour Marketler Zinciri/ Sefaköy
14. Contour Marketler Zinciri / Bakırköy
15. Contour Marketler Zinciri / Kızıltoprak
16. Baymar Marketler Zinciri/ Eyüp
17. Baymar Marketler Zinciri / Bayrampaşa
18. Yeditepe Marketler Zinciri / Yeşilyurt
19. Yeditepe Marketler Zinciri / Çengelköy
20. Tansaş A.Ş
21. Broderi Narin A.Ş
22. Medline Mobil Sağlık Hizmetleri A.Ş
23. Medline Poliklinik A.Ş
24. Sarar A.Ş
25. Gaziosmanpaşa Hastanesi
26. Bodrum Hastanesi
27. Şafak Hastanesi
28. Levent Hastanesi
29. Hilal Çikolata A.Ş
30. Faber Flaminia Aspratör San.A.Ş
31. Dağlılar Gıda A.Ş
32. Aytop Gıda Yapı Kooparatifi
33. Yeşilşehir Konut Yapı Kooparatifi
34. Pegasus Konut Yapı Kooparatifi
35. Küçük Sanayiciler Yapı Kooparatifi
36. Regatta (Marina) Derneği
37. Mudurnu Tavukçuluk A.Ş
38. Mudurnu Piliç Restaurantları A.Ş
39. Balkan Motorları A.Ş
40. Multinet A.Ş
41. Bütçe Yönetim Sistemleri A.Ş
42. Beltaş A.Ş
43. Beşiktaş Belediye Başkanlığı
44. Card Restaurant Yemek Çeki sistemleri
45. Dentistanbul Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
46. Garden Life
47. Safran restaurant
48. Tonoz Restaurant
49. Işık Üniversitesi
50. Regatta / Ataköy Marina

>> PROJE BAZINDA BASIN DANIŞMANLIĞI MEDYA İLETİŞİMİ...
1. Sarar A.Ş
2. BYS A.Ş
3. TEM Kurumsal Hizmetleri A.Ş
4. Rota Yönetim Geliştirme A.Ş
5. Baymar Marketler Zinciri/ Bayrampaşa
6. Dentistanbul/ Diş Hastanesi
7. Broderi Narin A.Ş
8. Kariyer Sağlık Hizmetleri A.Ş
9. Medline Poliklinik A.Ş
10. Hilal Çikolata A.Ş
11. Gima A.Ş
12. Aytop Gıda Yapı Kooparatifi
13. Yeşil şehir Konut Yapı Kooparatifi
14. Küçük Sanayiciler Yapı Kooparatifi
15. Mudurnu Tavukçuluk A.Ş
16. Mudurnu Piliç Restaurantları A.Ş
17. Balkan Motorları A.Ş
18. Bodrum Hastanesi
19. Tansaş Hipermarketler Zinciri
20. Dentistanbul Diş Hastanesi
21. Medline Poliklinik
22. Medline Mobil Sağlık Hizmetleri
23. Bilgitest Dersanesi
24. Multinet A.Ş
25. Sodekso Pass
26. Ekinciler Holding A.Ş.
27. Yemek çeki
28. Respiro
29. Hamidiye A.Ş
30. Hilton

>> SEÇİM ÇALIŞMALARI / DANIŞMANLIK MEDYA İLETİŞİMİ: (1990’dan bu yana…)
1. Gaziosmanpaşa Belediye Seçimleri (2 Kez)
2. Adalar Belediye Seçimleri (2 Kez)
3. İst. Haraççı Belediye Seçimleri
4. Elektrik Mühendisleri Odası Seçimleri
5. İstanbul İl Genel Meclisi Seçimleri
6. Beşiktaş Belediye Başkanlığı Seçimleri

>> TANITIM I REKLAM I BARTER I YAYINCILIK I DANIŞMANLIK I MEDYA İLETİŞİMİ...
1. TEMA
2. Faber Flaminia Aspratör A.Ş
3. Net Holding A.Ş
4. Multinet A.Ş
5. BYS A.Ş tanıtım
6. Önderbey Kebap
7. Mudurnu Tavukçuluk A.Ş
8. Mudurnu Restaurant A.Ş
9. Remax Türkiye A.Ş
10. Remax A.C A.Ş
11. Reis Gıda A.Ş
12. Kent Halı
13. Aksu Halı
14. Kent Kozmetik
15. İş-Bir Holding A.Ş
16. Sodekso A.Ş
17. Ulaşım A.Ş
18. Özel Kavram Dersaneleri
19. Özel Altaca Dersaneleri
20. Özel Yıldız Dersaneleri
21. Özel Kültür Dersaneleri
22. Özel Dilko Dersaneleri
23. Özel Fen Bilimleri Dersaneleri
24. Mazda/MERBİL A.Ş
25. Liz Lenz Merkezi
26. Halk Ekmek A.Ş
27. TANSAŞ A.Ş
28. DENTİSTANBUL Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi,
29. Pronet A.Ş,
30. Merit Antique
31. Kiptaş A.Ş
32. Koda Müzik Eğitim Merkezi
33. MCM Computer Center
34. Harbi Optik
35. Mab İnşaat Ltd Şti tanıtım
36. Aytaç A.Ş
37. Pimapen A.Ş
38. Hamidiye A.Ş
39. Bebim Pec Professional Edication Centre
40. İsfalt A.Ş
41. Card Maksima
42. Sarar A.Ş
43. Şehir Tiyatroları
44. İston A.Ş
45. Akatlar Kültür Merkezi
46. Ortaköy Kültür Merkezi
47. Levent Kültür Merkezi
48. ANAP İl Bşk
49. Akdeniz Filimcilik Reklam & amp; Dekorasyon
50. Beltaş Tıp Merkezi
51. İDO A.Ş
52. Yön Fm tanıtım
53. DYP İstanbul İl Bşk.
54. Monokom Computer & amp; Tradıng Co.
55. Beltur A.Ş
56. Gür Ticaret A.Ş
57. Gima A.Ş
58. Hamidiye A.Ş
59. Umut Elektrik
60. Petlas A.Ş
61. İETT A.Ş
62. Mesan Mutfak ve Beyaz Eşya / CAPRIOLI
63. Gaziosmanpaşa Belediye Başkanlığı Gazetesi
64. İst. Kültür A.Ş
65. Gaziosmanpaşa Belediyesi Faaliyet Raporları
66. Gaziosmanpaşa İlçesi ölçekli harita yapımı ve basımı
67. GOP Ağaç Kampanyası
68. Göz Taraması Kampanyası
69. AİDS Savaşım Derneği Kampanyası
70. Gaziosmanpaşa Belediyesi aday seçim afiş ve broşürleri
71. Adalar Belediyesi seçim aday afiş ve bröşürleri
72. İl Genel Meclisi seçimleri aday afiş ve broşürleri
73. Adalar Belediye Başkanlığı gazetesi
74. Haraççı Konut Yapı Kooparatifler Birliği gazetesi
75. Yeşilşehir Konut Yapı Kooparatifleri Birliği gazetesi
76. Rota Yönetim Geliştirme A.Ş seminer dosyaları,çeşitli tasarımlar
77. İsmar Marketler Zinciri Sefaköy Merkez insertleri hazırlık, basım ve yayın
78. Contour Marketler Zinciri Sefaköy Merkez insertleri
79. Contour Bakırköy insertleri hazırlık, basım ve yayın
80. Contour Kızıltoprak insertleri hazırlık, basım ve yayın
81. Yeditepe marketler Zinciri / Yeşilyurt insert ve broşür ve indirim kartları promasyon
82. Yeditepe Marketler Zinciri / Çengelköy/ insert ve broşür ve indirim kartları promasyon
83. Medline Mobil Sağlık Hizmetleri A.Ş dergi tasarımı ve indirim kartları yapımı
84. Medline Poliklinik dergi tasarımı ve indirim kartları yapımı
85. Gaziosmanpaşa Hastanesi dergisi / Asprin / hazırlık ve yayın
86. Bodrum Hastanesi dergisi / Asprin / hazırlık, basım ve yayın
87. Şafak Hastanesi tanıtım katoloğu, broşür hazırlık, basım ve yayın
88. Dağlılar Gıda A.Ş afiş, tanıtım katoloğu hazırlık, basım ve yayın
89. Mudurnu Tavukçuluk A.Ş gazete tasarımı ve danışmanlık
90. Safran Restaurant açılış
91. Balkan Motorları A.Ş
92. Star Fm
93. Mega Radyo
94. Radio Stop
95. Radyo Renk/ Fm Anadolu
96. Boğaziçi Tıp Merkezi
97. Bilgitest Dersanesi
98. Sodekso Pass
99. İgdaş A.Ş
100. Gilan Mücevher A.Ş.
101. Ten Çamaşırları
102. Ülker / Besler A. Ş.
103. Ulusoy Holding A.Ş.
104. cargo @cargo A.Ş.
105. Chicco A.Ş
106. Maxı Shopping A.Ş
107. Finansbank A.Ş
108. Uno A.Ş
109. Astron/Futmon
110. Işık Sigorta A.Ş
111. Işık Üniversitesi
112. BJK
113. Beşiktaş Belediyesi
114. Cola Turka
115. 32 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
116. Kavram Dersaneleri
117. Radyospor
118. Radyo Tatlıses
119. Radyo Pink
120. Radyo Time
121. Sarar
122. Reis Gıda
123. Beşiktaş Group
124. Sarper Petrol – Shell
125. Clup Sporium
126. Remax – Arc
127. City Life Gayrimenkul
128. Mertcan Group
129. Adnan Ezen Optik ve Lens Merkezi
130. Pakiş Çanta
131. Deriş Yangın ve Temizlik Malzemeleri
132. Çınar Tur
133. Erart Eğitim
134. Javsu (Jandarma Vakfı.)
135. Akaretler Otoparkı
136. Partner Dağıtım
137. Fıratpen A.Ş
138. Akademi Basın-Matbaa
139. Akademi Dagıtım
140. Arşiv Patent
141. Zip Dağıtım
142. Saran Holding
143. Lösev
144. Mehmetçik Vakfı
145. CHP Beşiktaş
146. DSP Beşiktaş
147. AK Parti Beşiktaş
148. ANAP Beşiktaş
149. MHP Beşiktaş
150. DYP Beşiktaş
151. CHP İstanbul İl Bşk.
152. Metrocity A.Ş
153. Kayı Group
154. Sky Hava Yolları A.Ş
155. Mink Tekstil A.Ş
156. Broderi Narin A.Ş
157. Türsab
158. Şehir Tiyatroları
159. Deniz Ticaret Odası
160. Turing
161. Türsav Vakfı
162. Türob
163. Dilko
164. Erol Altaca Dersaneleri
165. Koton A.Ş
166. Opet A.Ş
167. Altınbaş A.Ş
168. Kopuzlar A.Ş
169. Zeki A.Ş
170. Eti A.Ş
171. JFK Hospital
172. İnternational Hospital
173. Vf Ege Corparatıon/ Lee
174. DHL
175. Dupont
176. Carsberg
177. IBM
178. GAP
179. TürkBarter
180. Card Restaurant / Yemek çeki sistemi
181. Pera Sanat Kültür Merkezi
182. Özen İş Sağlığı Merkezi
183. Adventure Republic
18. Demaş İnşaat
186. Net Bina Yönetimi
187. Mini Çocuk Ana Okulu
188. Küçük Çocuklar Bakım Evi
189. 3D Baskı Sistemleri

***

BENZER HABERLER:

>> HABER: Oda Tv'de Barıoş Terkoğlu ve Barış Pehlivan'ın geçmişleri de ortaya çıktı!..>> BENZER HABERLER:
İŞTE EN ÇOK OKUNANLAR...
TIKLAYIN, BEŞİKTAŞ'IN TÜM GERÇEKLERİNİ, SİYASİLERİN GERÇEK YÜZLERİNİ
POLİS BASKINLARINI, MÜFETTİŞ RAPORLARINI, ZİMMET BELGELERİNİ, ZARF OLAYLARINI, İHALE OYUNLARINI, MECLİSTE YAŞANANLARI, GERÇEK BELGELERLE, GÖRÜNTÜLERİYLE OKUYUN!..

***

İŞTE O GAZETECİNİN 40 YILLIK MESLEKİ GEÇMİŞİ!..
BAZILARI HİKAYE YAZAR BAZILARI DESTAN!..

>> İŞTE O GAZETECİNİN HABER ÖDÜLLERİ... 

>> İŞTE GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ'UN ÖZ GEÇMİŞİ!..

>> İŞTE SUSTURULMAK İSTENEN GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ'UN YAZILARI

Editör: Veri Basın Haber Ajansı

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

Haber Yorumları

Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır.

Yorum Yazın

CAPTCHA security code

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

yükleniyor
yukarı çık