BEŞİKTAŞ

20 Mart 2019, Çarşamba

BEŞİKTAŞ MEDYA GRUP - BEŞİKTAŞ GAZETESİ

Gazeteci İsmail Baştuğ'u hedef alan çirkin siyaseti kınıyoruz.İşte belgeler işte gerçekler.

Gazeteci İsmail Baştuğ'u hedef alan çirkin siyaseti kınıyoruz.İşte belgeler işte gerçekler.

Veri Basın Haber Ajansı, Gazete Beşiktaş ve İmtiyaz sahibi Gazeteci İsmail Baştuğ, Beşiktaş Belediyesindeki çirkin siyaseti kınadı!..
Oda Tv'ye yanıt verdi...

FETÖ, yolsuzluk, ihaleye fesat karıştırma, zorla bağış toplama gibi konuları gündeme getirdik, görevden almalar oldu, sayıştay dosyalar hazırladı, belediye soruşturuluyor, yargılamalar başlıyor, bu tümüne zimmet çıkmış meçlisten aday çıkmamalı dedik, Beşiktaş Belediye Meclisi biz gazetecilerle uğraşmaya başladı. Kurumsal ve yasal çalışmalarımızı 20 yıl sonra gündeme getirmek istediler ama tutmayınca geri çekildiler ancak bunu bazı haber siteleri alarak  bizlerden hiç görüş almayarak tek taraflı kes kopyala yapıştır şekliyle haber yaptı.FETÖ VE RÜŞVETTEN BİZ YARGILANMIYORUZ BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ YETKİLİLERİ YARGILANIYOR

Yerel seçim öncesi haberleri kestirmek, bizleri susturmak için meçlis kullanılarak yapılan bu iğrenç girişimi şiddetle kınıyoruz. Beşiktaş belediyesinin burçok çözülmesi gerekern sorun ve tartışılması gereken konu varken, hiç işleri güçleri yokmuş gibi meclis kullanılarak, hınç alma girişimi affedilir gibi değildir. Bizlerde gazeteci olarak bilgi ve belgelerle bu çirkin oyunu deşifre ediyor bilgi ve resmi belgelerle bize belden aşağı vurmak isteyenlerin gerçek yüzünü kamuoyuyla paylaşıyoruz. Ayrıca yasal başvurularda da bulunulduğunuzu bilmenizi istiyoruz.

HANİ CHP'NİN BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ VE FİKİR HÜRRİYETİ

Özellikle de CHP gibi bir partinin gazetecilere karşı yapmaya çalıştığı bu operasyon Beşiktaş tarihine kara bir leke olarak düşmüştür. Kendi istekleri doğrultusunda, şirketimizin belediye ile ilgili yaptığı ve Beşiktaşlılardan taktir gören yayıncılık işlerini sanki yanlış ve yasakmış gibi gündeme getiren CHP'li Mustaf Kantar ve Mustafa Mercan adlı 2 meclis üyesi, cevaplanması için başkanlık makamına soru önergesi vermişler ve belediye ve tüm Beşiktaşlıların bildiği yayıncılık çalışmaları hakkında  sanki birşeyden haberleri yokmuşcasına gündeme getirerek tartışmaya açmak istemişlerdir.
Edinilen bilgiye göre bu önergede Safiye Taylan adındaki Beşiktaş Müzik Evi sahibi CHP'li bir meclis üyesinin de adı bulunmaktadır.
Halbuki bu işlerin bugüne kadar hiç bir yasal süreçi, sorgu süreci, yargı süreci bulunmamakta birlikte, tam tersine onaylanmış, değerlendirilmiş, kontrolleri tüm yetkililerce yapılmış yasal işler olduğu bilinmektedir.ÖNERGENİN NEDENİ İLETİŞİM HATASI VE HABERE KIZGINLIKMIŞ

Önergeyi vearen meclis üyesi CHP'li Mustafa Mercan ile konuştuk. Mustafa Mercan bir iletişim kopukluğu olduğunu, Mustafa Kantar ise yaptığımız haberlere kızarak böyle bir işe kalkıştıklarını belirterek, daha sonra önergeyi geri çektiklerini söylediler. Onun için haberde adı geçen Mustafa Mercan ile konuştuğumuz daha birçok detaya söz verdiğimiz için şimdilik konu dağılmasın diye girmiyoruz.
Ancak bu durum, bazı internet sitelerine kimliği meçhul kişilerce yanlış biçimde servis edilerek, Gazete Beşiktaş, Şirketimiz Veri Basın Haber Ajansı ve gazetemizin sahibi İsmail Baştuğ, belediyeyi eleştiren haberler yapıldığı için algı operasyonu ile parti içindeki tröstlenmiş eski siyasi yapılarca ve başka adayları destekleyenlerce sözde yıpratılmak istenmiştir. 

BASIN YAYIN DIŞINDA İŞİMİZ YOKTUR. SİYASİLER GİBİ İŞ TAKİBİ YAPMAYIZ. BÜFE OTOPARK İŞLETMEYİZ.
EŞİMİZİ DOSTUMUZU DA BELEDİYEYE SOKMADIK


Gazeteci İsmail Baştuğ basın yayın dışında bugüne kadar hiç bir iş yapmamıştır. Siyasiler gibi büfe otopark alıp ucuzu kapatıp işletmemiş, müteahhitlik yapmamış, iş takibinde bulunmamıştır. Hiç bir akraba, iş ve dostunu belediyeye yerleştermemiş bir kişidir. Aksini söyleyecek olan tek kişi çıkarsa gazeteciliği bırakacağını defalarca açıklamıştır.
Ancak tüm bunlara rağmen; çirkin siyasetçiler ve siyasetin oluşturduğu bu rezil durum, haber şeklinde başta Oda tv ve buradan kes yapıştır yöntemi ile alınarak bazı internet sitelerinde hiç bir görüş ve karşı bilgi alınmadan yayınlanmıştır. Haberin çıkmasını takip eden gün içinde konunun tüm yönleri açıklandığı bir düzeltme metni ilgililere yollanmıştır. Ayrıca noter kanalıyla tekzip istenmiştir. Yasal yollara da başvurularda bulunulmuştur.KAMUOYUNA DUYURU: ÇİRKİN SİYASETİ KINIYORUZ

Kamuoyuyla da bu vesile ile şunları paylaşmak istiyoruz:

Veri Basın Haber Ajansı, yaklaşık 20 yıldır Belediye ile de tüm şirketlerde olduğu gibi ortak çalışmalar yapılmaktadır. Bunu tüm Beşiktaşlılar bilmekte ve gazeteler ilçe içinde dağıtılmaktadır. Ancak belediye ile çalışmanın yasak olduğunu ilk kez bu haberle öğrenmiş bulunuyoruz. Bu durumda ve bu haberlere göre hiç bir kuruluş bundan böyle Beşiktaş Belediyesi ile çalışmamalı ve çalışaçaksa da belediye ile ilgili alehte bir haber yapamayacaktır!.. 

Bizim, habercilik anlayışımız hiç bir zaman buna bağlı değildir. Kaldı ki Veri Basın Haber Ajansımız, resmi internet sitemizde ki  referanslarımızda da şeffaf biçimde yıllardır yayınladığımız gibi yüze yakın dev kuruluşla da ticaret kanunu ve basın yayın kuralları çervecevesince yasal yollardan çallışmaktadır. Bu durum bizim belediyeyi veya hiç bir kurumu eleştirmeme hakkını kimseye vermez. Basın hürdür ve eleştiri fikir özgürlüğümüz kısıtlanamaz.

Gazetemizin sahibi ismail Baştuğ ise Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, Türkiye Spor Yazarları Üyesi, Dünya Spor Yazarları Üyesi, Ekonomi Gazetecileri Üyesi olup, 37 yıllık gazetecidir. Hürriyet, Milliyet, Sabah gibi ulusal gazetelerde çalışmış ve haber ödülleri olan mesleğinde saygın bir isimdir. 

BEŞİKTAŞTA KÖKLÜ BİR SİYASİ TEMİZLİĞİ SAVUNUYORUZ

Ancak belediye eleştirileri ve yerel seçim öncesi Belediye içinde başkan adayı ve meçlis üyesi adayı çıkmaması geretiği, belediye için soruşturmaların devam ettiğini, bunların sonuçlarının beklenmesi gerektiğini yazdığı için böyle bir durum doğmuştur. Siyasilerin çirkin belden alta vurma çabaları bu sefer belediye meçlisine kadar girmiş, haber sitelerine dahi servisler dahi yapılmıştır.

Ancak bizler her zaman doğruları yazarak, bu çirkin siyasiler ve algı operasyonlarıyla gazeteciler olarak uğraşacağız. Kurumsal çalışmalarımız sürse de sürmese de bu türden insanların kirli yüzlerini her gün haberleştirmekteyiz, siyasetle ticareti karıştıran kişilerin kirli siyasetten uzaklaşana kadar da bu tavrımızı sürdüreceğiz.
Araştırmalarımızı yaptık!..KURULAN KUMPAS BELGELERİ ORTALIĞA DÖKÜLDÜ

Bizim arkamızda siyasi bir güç ve odak yok. Birileri gibi, parti ve gazetelerdeki adamlarımızı kullanmayız.. Bağlantılarımız ülke dışında değil, organize FETÖ/PKK vb bağlantılı şekilde yayın yapmıyoruz, ülkemizi ve devletimizi seviyoruz, tek bir yargılandığımız dava, ceza, yatmışlığımız da yoktur. Bizi besleyecek bir babayiğitte bugüne kadar olmamıştır, izin vermeyiz. Bunu söyleyenlere aynaya bakmalarını tavsiye ederiz.

Tekrar ediyoruz bizim kişisel hiç bir çalışmamız olmamıştır, olamaz. Tüm çalışmalarımız kurumsaldır, ticari faaliyettir. Gazetecilik ise vazgeçilmezimizdir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

ismail baştuğ o gazeteciyi belediye beslemiş oda tv beşiktaş

***

GERÇEKLER ACIDIR!...
İŞTE GAZETE BEŞİKTAŞ AÇIKLAMASININ TAM METNİ VE BEŞİKTAŞ BELEDİYESİNİN / MECLİS ÜYELERİNİN BEĞENMEDİĞİ VE ÇİRKİN SİYASETE NEDEN OLAN ALEYHTE HABER VE YORUMLARIN LİNKLERİ...

işte mecliste kendi ağızlarından Beltaş'tan zarf aldıklarını itiraf ettikleri video

işte Beşiktaş Belediyesi reklam panoları ve bilbordların Beltaş'a nasıl ve kimlerin teklifi ve oylarıyla verildiğini gösteren video

Tıklayın açıklamanın detaylarını okuyun, Beşiktaş gerçeklerini öğrenin.

Hangi haberler sizi rahatsız etti ki, aynı çirkin senaryoyu sahneye koydunuz?..

İşte zimmet haberi ve tutarlar ve isimler...

İşte Beşiktaş Beltaş Vakfı gerçekleri müfettiş raporu tıklayın okuyun

Tıklayan İsmail Baştuğ'un tüm makalelerini okuyun, neden hedef alındığını öğrenin.

HABER VE YORUMLARDAN HOŞLANMAYARAK FİKİR VE BASIN HÜRRİYETİNİ HİÇE SAYAN VE EMEKLERİ İLE ÇALIŞIP KAZANAN GAZETECİLERİ MECLİSİ KULLANARAK KÜÇÜK DÜŞÜRMEYE ÇALIŞAN SİYASETÇİ / MECLİS ÜYELERİNİN TÜMÜNE ZİMMET ÇIKMIŞTIR...

İŞTE SAYIŞTAY RAPORLARINDA TESPİT EDİLEN ZİMMET TUTANAKLARI... HEPSİNİ ORTAYA ÇIKARDIK...

BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ MEÇLİS ÜYELERİNE ÇIKAN ZİMMET TUTANAKLARI1

BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ MEÇLİS ÜYELERİNE ÇIKAN ZİMMET TUTANAKLARI2

BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ MEÇLİS ÜYELERİNE ÇIKAN ZİMMET TUTANAKLARI3

BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ MEÇLİS ÜYELERİNE ÇIKAN ZİMMET TUTANAKLARI4

BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ MEÇLİS ÜYELERİNE ÇIKAN ZİMMET TUTANAKLARI1

BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ MEÇLİS ÜYELERİNE ÇIKAN ZİMMET TUTANAKLARI1

BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ MEÇLİS ÜYELERİNE ÇIKAN ZİMMET TUTANAKLARI1


 

Editör: Veri Basın Haber Ajansı

Beğendim 1 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

Haber Yorumları

Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır.

Yorum Yazın

CAPTCHA security code

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

yükleniyor
Site en altı - ortak çalışma REKLAMI YATIK
yukarı çık