Reklamı Geç
5 saniye kaldı
SANİYELİ REKLAM SOSYAL MEDYA TAKİP ET
QR KODU site sol kule
sağ dik reklam tweter takip et

20 Mayıs 2024, Pazartesi

BEŞİKTAŞ MEDYA GRUP - Uluslararası Basın Yayın Platformu

Beşiktaş Belediyesinde rezalet! O gazeteciyi susturmak için evini yıkmak istemişler

Beşiktaş Belediyesinde rezalet! O gazeteciyi susturmak için evini yıkmak istemişler

FETÖ ihale yolsuzluk bağış ve rüşvet zimmet gibi olaylar ve iddialar ile anılan borç batağındaki Beşiktaş Belediyesinde bu güne kadar hiç görülmemiş bir rezalet yaşandı. Bilindiği gibi Beşiktaş Belediyesinde, Belediye Başkanı, bazı yardımcıları ve müdürler İçişleri Bakanlığınca görevden alınmış, müfettişler sayıştay raporları hazırlamış, bunlar da tüm ulusal medyaya konu olmuştu.

Mustafa Mercan ve Mustafa Kantar adlı biri ilkokul diğeri ortaokul düzeyinde CHPli meclis üyeleri Gazete Beşiktaş'taki yayınları beğenmeyip Beşiktaş Belediyesindeki yolsuzluk rüşvet ve benzeri haberler yapıldığı iddiası ile gazete sahibi yılların gazetecisi ve Beşiktaşlılarca çok sevilen İsmail Baştuğ'un akıl almaz biçimde evini takibe almışlar, daha kötüsü herşeyi ile yasal bir yeri yeni yapılmış gibi göstermeyi amaçlayarak, yıkım ve para cezası için girişimde bulundukları ortaya çıktı!. Bu sözde siyasi ikili daha önce de şeytanın bile aklına gelmeyecek benzer oyunlarla gazeteciyi susturmak ve alahte haberleri ve yazıları engellemek amacıyla halkın meclisini kullanarak, işbirlikçileri ile işine de el atmışlardı!..

Yılların gazetecisi İsmail Baştuğ'un yazıları üzerine tekrar meclise aday olamayacaklarını anlayan Mustafa Kantar  ve Mustafa Mercan seçim öncesi şeytanın aklına gelmeyecek şekilde gider ayak kirli bir oyun bir kaç kişiyle beraber olup, senaryoyu hazırlayıp  sahneye koyduğu belirtiliyor. 

CHP'nin ve Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ve tepe yöneticilerin aş, iş ve ev gibi konuların namusları olduğunu söylerken bu iki meclis üyesinin kamu yararına görev yaptıkları meclisi kullanıp, şahsi çıkarları ve kızgınlıklarından dolayı hınç almak için böyle bir rezilliğe kalkışmaları hem Beşiktaş'ta, hem de parti içinde şaşkınlık yarattı. Bu haberden sonra da herhalde siyaset dünyası ve tüm insanlar üzerinde aynı etkiyi yapacak ve kınanacaktır.

KUMPASA BAKAR MISINIZ?.. MECLİS ÇİFTLİĞE DÖNMÜŞ!..

Kirli senaryo ortaya çıktı!.. 

Meclis üyeleri Mustafa Mercan ve Mustafa Kantar adlı meclis üyelerinin haberlerini beğenmedikleri Gazete Beşiktaş'ın çalışanlarına göz dağı vermek ve yorumlarından hoşlanmadıklarından dolayı Gazeteci İsmail Baştuğ'un yıllardır oturduğu evle ilgili yeni bir inşaat çalışması varmış gibi göstermek amacıyla bir dizi çalışma yaptığı ortaya çıktı. Beşiktaş'ta binlerce kaçak yapı varken, her geçen gün bir yenisi eklenirken ve plazaların ardı ardına yükseldiği Beşiktaş'ta içi güçü bırakıp, gazetecinin tamamen yasal ve 15 yıldır oturduğu ve ilk olarak 1959'larda yapılan eviyle ilgili ceza ve yıkım kararı uygulamak amacıyla yetkilerini kullanarak yaptıkları yazışmalarını önce kayıttan geçirmişler. Meclis soru önergesi  şeklinde sürekli basında yaptığı yanlış işlerle haber olan ve en başarısız belediye başkanları arasında gösterilen Beşiktaş Belediye Başkan vekili Tahir Doğaç'a ve onun özel kalem müdürü Yaşariye Prenses Özhan'a vermişler. İlgili müdürlüklerde işlem yapılmasını istemişler. Şehit varken konser vermeye kalkan ve Gazete Beşiktaş haberleri üzerine konseri iptal etmek zorunda kalan Tahir Doğaç'ın istisnai kadroya aldığı ve yakını olduğu için tartışmalarıınn odağındaki isim özel kalem müdürlü Yaşariye Prenses Özhan emir doğrultusunda başkanlık olarak, İmar Müdürlüğüne gereğinin yapılması için yazı yazmış. 

ÇİRKİN SENARYO YALAN ÇIKTI, TERS TEPTİ!..

Ancak imar müdürlüğünün bürokratları bu tür resmi işlemlerde yerinde inceleme yapılması lazım deyip konuyu  takip etmiş,  gerekli çalışmayı yaparak gazeteci İsmail Baştuğ'un evinde bir inşaat çalışması olmadığını görerek, her şeyin yasal ve belgeli olduğunu bir tutanakla kayıt altına altına almışlar...

ÇİRKİN SİYASET HER YERDE!..

Bunun üzerine meclis üyeliğinin yanı sıra aynı zamanda encümen üyesi olan ve para ile yıkım kararı uygulama yetkisi olan Mustafa Kantar ile Beltaş A.Ş'den yönetim kurulu olan arkadaşı Meclis üyesi Mustafa Mercan sahnelemek istedikleri bu çirkin oyunu uygulayamamışlar. Ancak bu yazışmaları her şeyin yasal olmasına rağmen yine de bu yazışmaları gazeteci İsmail Baştuğ'a ait evin imar dosyasına koyarak, şaibeli bir durum varmış algısı yaratmışlar.

BAŞKAN, ÖZEL KALEM, MECLİS ÜYELERİ BİR OLUP, TİYATRO OYUNU GİBİ KURGULAMIŞLAR

Konu ile ilgili görüşlerine başvurduğumuz gazeteci İsmail Baştuğ '37 yıllık gazeteciyim. Birçok ulusal gazetede çalıştım. İstihbarat servislerinde gecemi gündüzüme kattım, karşılaşmadığım hırsızlık, gasp, tırnakçılık, dolandırılıcılık tecavüz olayı kalmadı. Ama böyle utanmazca bir işle ilk kez karşılaşıyorum. Ama geçen dönem belediyede olan rezillikleri bildiğimden hiç şaşırmadım. Hatta bekliyordum, çünkü 5 yıl önce de böyle bir olay bir belediye başkanı tarafından gündeme getirilmek istenmişti. Birçok insana bu tür mobbingler uygulanıyor, ulusal bir haber sitesi olan başka bir gazeteciye daha yapıldığını duydum. Ben açıklamam, gerekirse o açıklasın dedi. İnanın suçlu insanların bile bir mazereti vardır, ama bunun mazereti olamaz" dedi.


ŞAHSİ ÇIKAR ÜZERİNE SİYASET YAPILMAZ!..

Konu hakkında şunları söyledi: "Dediğim gibi  Beşiktaş Belediyesinde son yıllarda yaşananlara bakınca da şaşırmıyorum. Şaşırdığım tek şey Mustafa Kantar veya akrabası hazine / belediye arazine kaçak bir büfe yapmış, yıllardır buradan para kazanıyordu.  Belediye Başkanı ile araları iyiydi. Zaten onun listesinden meclise girdiler. Sonra ne oldu bilemiyorum işlettiği belediye nikah salonu otoparkının karşısındaki bu kaçak büfesini yıkılmıştı. Bunu protesto etmişti. Biz de o zamanlar kendisini hiç tanımadığım halde bu durumun yanlış olduğuna dair görüş bildirmiş ve resmi kurumların şahsi çıkarlar için kullanılmasının doğru olmadığına  değinmiştik.  Şimdi bunları yaşamış bir kişinin başkasına hem de yasal olduğunu bildiği bir yerle ilgili aynen böyle bir şey yapması insanın doğasına aykırı diye düşünüyorum.  Ayrıca bunun gazetecinin bir haberini veya yorumu beğenmediği için yapıldığına bakarsak olayın korkunçluğu ortaya çıkacaktır. 

DOĞRULARI YAZDIK  BAZILARI RAHATSIZ OLDU, OLMAYA DA DEVAM EDECEK!..

Geçen dönemle ilgili bir çok şaibe olduğu, tüm meclise sayıştay tarafından zimmet çıktığını yazmış, ilgililerin tekrar aday olmamaları bunun hem Beşiktaş adına hem de CHP acısından zararlı olacağını gerektiğini yazmıştım. Bir daha söyleyeyim bizim siyasetle işimiz olmaz. Herkese eşit mesafedeyiz.  Öğrendiğime  göre bu kişiler başka bir adayı destekliyormuş ve aday olamamış.  Ayrıca benim bir süre önce  yönetim kurulunda oldukları ve maaş aldıkları belirlenen belediye  şirketlerinin başındaki hanımefendi ile yazdığım bir yazı da canlarını sıkmış. Beşiktaş'ın abisiyim diyen başkan vekili ve özel kaleminin de bu olayın içinde olması anlaşılır gibi değil.  Anlayacağınız bu işin içinde bin bir film var!.. Araştırmalarımız sürüyor."

CHP'DE KARA LEKE!.. YAKIŞTI MI?.. BASIN VE FİKİR HÜRRİYETİ AYAKLAR ALTINDA!..

Baştuğ şöyle devam etti:
"Her şey bir kenara; Basın ve fikir özgürlüğü yerler altına alınmış, hatta insanlık bitmiştir. Bu olay bize bir şeyi daha göstermiştir. Bir makama gelen veya yetkiyi verdiğimiz insanların iyi seçmemiz gerekiyor. Ne yazık ki siyaset kirlenmiştir. Ticaretle siyaseti karıştırmayın, midem bulanıyor diye yazıyorum. FETÖ'den tutunda, zimmet ve  bağışlara kadar bir çok konuda yargılanan raporların ortada olduğu ve herkesin bu mecliste olduğu ve onayladığı bir durum için benim temizlik şart diye yazı yazmam mı suç?. Yazdıklarımızın arkasındayım. Yorumlarım arşivlerde saklıdır. Bu olay beni yazmaya daha da teşvik etti. Bu yönüyle kendilerine teşekkür ediyorum. 

FETÖ'DEN ZİMMETE KADAR PİSLİĞE BULAŞAN BİZ MİYİZ?..

Ama; şunu da söylemeliyiz. Beşiktaş'ta on binlerce kaçak ve imara aykırı yapı var. Gökdelenler AVM'lere verilen izinler ortada... Ama bunlar işi gücü bırakmış bizim oylarımızla geldikleri meclisi kendi çıkarları doğrultusunda kullanarak bir açık bulabilir miyim diye gazetecinin mülkiyet tapulu her şeyi yasal evi ile uğraşıyorlar. Çok ayıp, ben şahsen bir Beşiktaşlı olarak ve en kötü zamanlarında daha bunlar ortada yokken, CHP'ye genel başkan düzeyinde destek veren bir gazeteci olarak utandım, onlar utanır mı hiç sanmıyorum' dedi. 

O GAZETECİYİ BÖYLE Mİ SUSTURACAKSINIZ ?..

Baştuğ, 37 yıllık gazetecilik hayatının olduğunu, birçok ulusal gazetede çalıştığını, birçok haber ödülü bulunduğunu belirterek, "Hayatımda basın yayın dışında tek iş yapmadım. Hiç bir akrabamı belediyede işe sokmadım. Avanta işgaliye büfe otopark alıp işletmedim. Bankamatik değilim, hem belediyeden hemde Beltaş adlı kuruluşlardan yönetime girip, hakkı huzur almadım. Tek bir soruşturmaya uğramadım, sayıştay raporlarında adım geçmedi, zimmet çıkmadı, hayatım FETÖ ve Terör örgütleriyle mücadele içinde geçti. Tüm imkanlar önümde iken, siyasetle yakından uzaktan ilgim olmadı. Tüm gazeteci arkadaşlarımız ile birlikte yıllardır emeğimizle çalıştık alnımızın teriyle kazandık. Hal böyleyken bu tür insanlarınların ve ilintili olanların yaptıkları midemi bulandırıyor" dedi.

PARTİ FARK ETMEZ, İNSAN KALİTESİ İLE İLGİLİ...

Baştuğ, ayrıca; 'Gazetecilik dışında iş yapmadım. Hayatım boyunca emeğimizle çalıştık. Çalıştığımız kurum ve kuruluşlar şeffaf olarak yayınlanmaktadır. Meclisi kullanarak, herşey yasal ve ortada iken, işleri sormak ve bunu karanlık medyaya ihbar etmek tamamen kişisel bir senaryo!.. Gazeteciyim hayatımda bu kumpasları çok yaşadım, ama böyle kirli senaryo görmedim. Onlarca gazeteci gecesi gündüzüne katıp emek vermiş, Beşiktaş'a katkı sağlamış. İyiyi de çirkini de yazmış, yazmaya da devam edilecek!.. Ayrıca,1983 yılından bu yana bunca yıldır yaklaşık 150 dev kuruluş ile çalışmışız ve çalışmaktayız, hepsi referanslarımız içindedir. Bu kişiler gibi siyasete sığınarak, gizli saklı işlerimiz yok!.. Örneğin; tek adamımı, akrabamı işe yerleştirmedim. İş takibi yapmadım. Kaçak büfem yok. Otopark işletmem yok. İşgaliyem yok. Ruhsat işlerinden anlamam. Siyasi tekliflerin hepsini red ettim. Ama iş birliği içinde hareket ettikleri kişilerin bir çırpıda onlarca tescilli, belgeli işini sayabilirim. Hatta haber yaptık, yazdık. Bunları arşivdeki haberlerimizden belgeleri ile okuyabilirsiniz... Bu olaylar ve bu çirkin saldırı bu haberlerden sonra başladı. Herşeyin farkındayız. Biz 5 kuşaktır Beşiktaştayız!.. Bu nedenle de köklü temizlik şart yoksa bugün bana yarın sana!.. Beşiktaş sözüm ona bir kaç aileye ve bu tür çirkin siyasetçilere teslim edilemez.
Genel anlamda söyleyeyim; Biz hakkımızı sonuna kadar savunuruz. Gereken cevabı da en ağır şekilde veririz. Ancak İlkokul, ortaokul düzeyinde hiç bir başarı hikayesi olmayan insanlarla ve bu tür eski ayak oyunlarıyla yapılan siyaset sayesinde bir çok insan zarar görüyor!.. Bunun parti ile ilgisi yok insan kalitesi ile ilgisi var' şeklinde konuştu. 

CHP GENEL BAŞKANI NE DİYOR?..  HANİ; AŞ, İŞ, EV NAMUSTU?..

Ayrıca; konunun meclise tekrar aday olamayacağını anlayanlarca ortaya atılmasının zamanlama açısından manidar olduğu, seçim öncesi, listelere  almayanlara yönelik CHP'yi yıpratma gayesi de taşıdığı belirtiliyor. Konuyla ilgili başka ayrıntıları da olduğu, bir çok çirkin girişimin daha yapıldığı,  bazı kişilerinde bunlarla birlikte hareket ettiği, hatta bu kişilerin halen belediye de görev almak istedikleri öğrenildi. Tüm bu konuların araştırıldığı, zaman içinde ilişkiler dahil hepsinin paylaşılacağı bildirildi.

RIZA AKPOLAT'A TEMİZ SİYASET ADINA DESTEK VERİYORUZ

"Biz seçimlerden önce Beşiktaş için varız dedik. Elimizi değil bedenimizi taşın altına koyduk. Geçenlerde 20. yılımızı doldurduk. Bu zaman zarfında Beşiktaş'taki tüm siyasilerin yaptıkları ortada. Bizde hepsi belgeli ve arşivdedir. En  önemli çalışmaları biz yaptık ve en büyük bedelleri biz ödedik. Yeni seçilen Belediye Başkanı Rıza Akpolat'ın "Geçmişin kirini, pasını tozunu silip süpüreceğiz"demesine destek  veriyor ve tertemiz bir sayfa açmasını destekliyoruz."diyen İsmail Baştuğ "Umarım bu dönem  artık belden altı siyaset oyanları görmeyiz"  şeklinde konuşan yılların gazetecisi İsmail Baştuğ, dürüst ve düzgün insanları ayrı tutarak söylüyorum ki, bunlar ne yazık ki azınlıkta bence, Rıza Akpolat'ın Beşiktaş'ta siyaset yapmış olanların tümünü ve onların uzantıları hakkında geniş bir araştırma yapması gerektiğini vurguladı. 

BU KONUNUN VE İŞBİRLİKÇİLERİN SONUNA KADAR TAKİPÇİSİYİZ

Beşiktaş Medya Grup olarak CHP'nin kurumsal anlamda, partilerin belediye meclisini kullanarak gerçekleştirdikleri  bu çirkin senaryo ile  ilgili ne tutum takınacağını da merak ediyoruz. Ama biz haber sitemizin en üstünde bu haberi sürekli kara bir leke olarak tutacağız, tüm yayınlarımızda da gündeme getireceğiz. Bir daha kimseye böyle bir kumpas kurulmaması ve temiz bir Beşiktaş Belediyesi ve meclisinin oluşturulması, kamu kurum ve kurumlarının bu türden şahsi olarak değil  de toplum yararına kullanılması adına bu olayı  ve beraberinde ortaya çıkacak olan çirkinlikleri milyonlarca kişinin okumasını sağlayacağız.  Bunun için de eskiden olduğu gibi şimdi de elimizden geleni yapacağız.
Ama bunların işbirlikçileri kitap yazarak, rüşvet  ve liste sahtekarlığından kendini partiden atan Kemal Kılıçdaroğlunu, belediyenin tabloları Kemal beyin evinde diyerek, adeta CHP Genel Başkanını hırsızlıkla suçlamıştı!.. Onun için her devrin adamlarının yaptıklarına hiç şaşırmadık!..

KİRLİ İLİŞKİLER, ÖRÜMCEK AĞLARI HEM HABER, HEM DE KİTAP OLDU!..

Son edinilen bilgilere göre; Bu konuyu Murat Hazinedar başkan olduğunda görevden alınan danışmanı ver eski ilçe başkanı Uğur Gedik ve gazetecilere küfür eden karısı Ulus Muhtarı Kadriye Gedik tarafından yine gazetecileri susturmak amacıyla gündeme getirilmişti. Dava sonucu gazetecinin haberi doğru bulunmuştu.

Beşiktaşlılar; 'Hazinedar ile yıllarca dirsek taması içinde çalışan ve bir kaç yerden maaş alanlar, şimdi başkanları İçişleri Bakanlığınca görevden alınınca, kitaplar yazıyor, itiraflarda bulunuyor, ona karşı olduklarını söylüyor!..' diyor.

Aradan gecen 4 yıl sonra aynı konu bu sefer aynı kişilerce ve bunların sosyal medyadaki uzantısı rüşvetten telefon kayıtlarına yakalanan, meclis aday listesinde sahtekarlık yaptığı iddiası ile partiden atılan eski CHP İlçe Başkanı Uğur Gedik'in yakın çalışma arkadaşı Ali İzzet Oral ile meclis üyeleri Mustafa Kantar ve Mustafa Mercan tarafından yeniden Beşiktaş Belediyesinde kendileri, yakınları veya çocuklarının görev alabilmesini yapılan haberlerle engellediğimiz gerekçesiyle gündeme getirildiği belirtilmektedir.

KARANLIK MEDYANIN VE KİRLİ GAZETECİLERİN DE SONU NE OLACAK? İYİ İZLEYİN!..

Olay öncesi ve sonrası bu kişilerin sosyal medya paylaşımları silinmiş olsa da kayıtlı belgelidir. CHP çevrelerin de dediği gibi bu aile ve beraberindekilerin istediklerini elde etmek için bu tür yollara başvurdukları tespit edilmiştir. Her ne kadar bir meclis üyesi konuyu haber yaptığınız Beltaş Yönetim Kurulu Ayça Akpek organize edip basına verdi dediyse de konu datayları ile araştırılınca aynı ekibin olduğu bilgisi ağır basmaktadır. Şimdi o patronları kaçaklarla beslenen zamanında FETÖ tarafından beslendiği medyaya yansıyan Taraf Gazetesinde çalıştıkları ve yaptıkları röportajlar ortada duran ve yargılanıp tutuklanan ceza alan karanlık medyanın tek taraflı algı haberi yapan sözde gazetecilerin sonunu ve kirli ilişkilerini de detayları ile yayınladık, süreci takip etmekte yarar var!..

Diğer taraftan bu kişilerin başkan adaylığı için destekledikleri kişi aday yapılamayınca Rıza Akpolat aday yapılmasın diye onun ve ekibi hakkında yazdıkları ortadadır. Akpolat aday yapılınca ve başkan seçildikten sonra her zamanki gibi bu çirkin paylaşımları da daha sonra bize yazdıkları gibi sildikleri tespit edilmiş ancak kayıt altına alınmıştır.

CHP çevreleri 'İlçe seçimlerini size biz kazandırırız çevremiz geniş diye yeni başkana yanaştıklarını başkanların bunu anlayana kadar her istediklerini yaptırdıklarını, örneğin çocuklarını işe soktukları, iş takibi yaptıklarını,ilerde kullanmak üzere bilgi ve belge topladıklarını da sözlerine eklediler. Halbuki bu kişilerin bazılarının partiden dahi atıldıkları ve ilişkileri dahi olmadığı sürekli CHP'ye ve genel başkan ile yöneticiklere hakarette bulunduğunu genel merkez dahi biliyor. Buna rağmen kandırma kabiliyetleri fazla... Olmadığı taktirde de her yola başvurdukları da yaşanan örneklerle ortada' dediler.

Gerekli süreç devam ederken, bir yandan da konuyla ilgili araştırmalarımız sürmekte olup, kamuoyu her yeni bilgide tüm detayları ile aydınlatılacaktır. 
 

İLGİLİ BENZER HABERLER

İŞTE GERÇEKLER... BİLGİLER,  BELGELER... ZİMMET RAPORLARI... VİDEOLAR,,,

KAMUOYUNA DUYURU: İŞİMİZE AŞIMIZA DİL UZATANLAN KİRLİ SİYASETÇİLER VE O ADİ BAŞLIĞI ATAN KARANLIK MEDYAYI KINIYORUZ. GEREKENLER YAPILACAKTIR!..

İŞTE YOK DEDİKLERİ VE İNKET ETTİKLERİ RESMİ BELGELER!.. ORTAYA ÇIKARDIK!..
( Resmi evraktaki bazı bilgiler basın yayın kuralları gereği güvenlik ve kişi mahremiyeti acısından kapatılmıştır)

İŞTE ŞEYTANIN AKLINA GELMEYECEK SENARYOLARLA YILLARIN GAZETECİSİ SÜREKLİ BASIN ŞEREF KARTI SAHİBİ ULUSAL GAZETELERİN YANISIRA BEŞİKTAŞ'A YAPTIĞI KATKILARLA DA BİLİNEN TÜRKİYE GAZETECİLER CEMİYETİ ÜYESİ İSMAİL BAŞTUĞ'U SUSTURMAK İSTEYEN İLKOKUL VE ORTAOKULLU SÖZDE SİYASETÇİLER VE İŞ BİRLİKÇİLERİNİ BELGELER İLE DEŞİFRE EDİYORUZ, ETMEYE DE DEVAM EDECEĞİZ!..

KAMUOYUNU AYDINLATMAK ADINA GERÇEKLERİ ANLATTIK VE YAZDIK HEDEF OLDUK!..
O GAZETECİYİ SUSTURAMAZSINIZ!.. 
İŞTE GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ'UN NEDEN SUSTURULMAK İSTENDİĞİNİN NEDENLERİ...
ÖYLE BELGE OLMAZ, BELGE BÖYLE OLUR!..
İŞTE BEŞİKTAŞ BELEDİYESİNDEKİ REZİLLİKLERİN TÜM RESMİ BELGELERİ TEKMİL-İ BİRDEN...


İsmail Baştuğ, tüm gazetecilerin katıldığı CHP toplantısında konuştu!..
Ayrıca, CHP Genel Başkanının 'Aş, iş, emek namustur' sözüne atıf yaparak, siyasetle ticareti harmanlayanlara ve karanlık medya elamanlarına belgeleriyle ağır cevap verdi!..

BENZER HABER: Beşiktaş Belediyesinin en başarısız kısa dönem belediye başkanı olarak bilinen Tahir Doğaç ve Beşiktaş Belediyesinin şirketi Beltaş Başkanı Ayça Akpek bir çok olay ve tartışmanın odağındalar!..

 


BENZER HABER: CHP Genel Başkanını hangi siyasi, işbirlikçi hırsızlıkla suçladı!..

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 1

Haber Yorumları

Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır.

Yorum Yazın

CAPTCHA security code

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

yükleniyor
yukarı çık