Beşiktaş Medya Grup

 • Firma Adı: Beşiktaş Medya Grup
 • Firma Yetkilisi: İsmail Baştuğ
 • Adres: Sinan Paşa Mah. Sinan Paşa Köprü Sok. No:10 / 66 Beşiktaş/İSTANBUL
 • Telefon: 05322152899
 • Web: https://www.besiktas.com.tr
 • E-Mail: besiktas@besiktas.com.tr
 • Kısa Bilgi: Beşiktaş Medya Grup yayını olan ' www.besiktas.com.tr ' sarı basın kartı sahibi Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, Türkiye Spor Yazarları Derneği, Dünya Spor Yazarları Derneği, Ekonomi Gazetecileri Derneği Üyesi gazetecilerce yaklaşık 20 yıldır kesintisiz yayınlanmaktadır. Bağımsız, güçlü ve etkili bir haber sitesidir. Ayrıca kendi kulvarında ilk ve tek olup, rakipsiz 1 numaradır. Twitter, Facebook, Google+, instagram gibi toplam 500 bine yaklaşan sosyal medya hesapları, haber sitesi yayınları, yazılı basın yayınları ve radyo canlı yayınları ile dünyanın her yerinden milyonlara ulaşmaktadır. Haber sitesi 7/24 yayında olup, Beşiktaş haberlerinin yan sıra, Türkiye, Dünya haberleri de girmektedir. Ayrıca, son dakika, gündem, kültür, magazin, müzik, sanat, spor, siyaset, aktüel, eğitim, sağlık, emlak, turizm, teknoloji, oyun, otomobil, alışveriş vb kategorilerde özgün haberler ve yorumlar yayınlanmaktadır. İletişim: 0212 2368081 - 0532 2152899
 • Detay:

  Beşiktaş Medya Grup yayını olan ' www.besiktas.com.tr ' sarı basın kartı sahibi Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, Türkiye Spor Yazarları Derneği, Dünya Spor Yazarları Derneği, Ekonomi Gazetecileri Derneği Üyesi gazetecilerce yayınlanan bağımsız, güçlü ve etkili bir haber sitesidir. Beşiktaş Gazetesi, Gazete Beşiktaş, yazılı basın olup Beşiktaş Medya Grup ve haber sitesinin stratejik ortağıdır. Tüm isimler marka koruması altında olup kesinlikle kullanılamaz. İnternet haber sitesinde son dk haberleri başta olmak üzere dünya, gündem, siyaset, ekonomi, spor, kent, sağlık, eğitim, kültür, müzik, magazin, teknoloji, otomobil, emlak, alışveriş haberleri yer almaktadır. Misyonumuz Beşiktaşlıların tüm haberleri Beşiktaş Medya Grup kanalıyla takip etmesidir. Haber sitesinde ayrıca ulusal gazetelerce köşe yazan yorumcular da bulunmakta ve her konuda yazılarıyla katkı vermekteler. Beşiktaş Medya Grup bünyesinde haber sitesi ile birlikte sosyal medya, gazete, radyo ve tv canlı yayınları bulunmaktadır. Radyo yayınları kendi profesyonel canlı yayın stüdyolarından uzman programcılar tarafından hazırlanıp sunulmaktadır. Mobil uygulama ile dünyanın her yerinden tek panel üzerinden haber sitesi, gazete, radyo, sosyal medya duyuruları takip edilmektedir. Sosyal medya hesapları toplam 500.000 kişi ve grup tarafından takip edilmekte olup, paylaştığı haber yüz binlerce etkileşim almaktadır. Beşiktaş Medya Grup 2000 yılından bu yana yayın yapmakta, zengin içeriği ve yayıncılık anlayışı ile kulvarında rakipsiz ilk ve tek olup 1 numaradır.

  +++

  KAMPANYA 1 - ŞEHİR REHBERİ:

  GÜNDE SADECE 1 TL / EN AZ 1 YILLIK YAYINLARDA GEÇERLİDİR.
  12 AY BOYUNCA ŞEHİR REHBERİNDE YER ALABİLİRSİNİZ.

  +++

  KAMPANYA 2 - ANA SAYFA YAYINLAR VE TANITIMLAR:

  GÜNDE SADECE 10 TL / EN AZ 1 AYLIK YAYINLARDA UYGULANIR. 
  12 AY BOYUNCA REHBERDE REKLAM + BİR AY BOYUNCA HERGÜN ANA SAYFA REKLAM.

  +++

  KAMPANYA 3 - ANA SAYFA YAYINLAR VE TANITIMLAR:

  GÜNDE SADECE 10 TL / EN AZ 3 AYLIK YAYINLARDA UYGULANIR.
  12 AY BOYUNCA REHBERDE REKLAM + 3 AY BOYUNCA ANA SAYFADA HERGÜN REKLAM + HABER SİTESİNDE 3 ADET HABER DESTEĞİ + EKSTRA YÜZDE 3 İNDİRİM UYGULANMAKTADIR.

  +++

  KAMPANYA 4 - ANA SAYFA YAYINLAR VE TANITIMLAR:

  GÜNDE SADECE 10 TL / EN AZ  6 AYLIK YAYINLARDA UYGULANIR.
  12 AY BOYUNCA HER GÜN REHBERDE REKLAM + 6 AY ANA SAYFADA HERGÜN REKLAM + HABER SİTESİNDE 6 ADET HABER DESTEĞİ + YAZILI BASIN ÇEYREK SAYFA RENKLİ ARKA KAPAK REKLAM + EKSTRA YÜZDE 6 İNDİRİM UYGULANMAKTADIR.

  +++

  KAMPANYA 5 - ANA SAYFA YAYINLAR VE TANITIMLAR:

  GÜNDE SADECE 10 TL / EN AZ 12 AYLIK YAYINLARDA UYGULANIR.
  12 AY BOYUNCA HER GÜN REHBERDE REKLAM + 12 AY BOYUNCA ANA SAYFADA REKLAM + HABER SİTESİNDE 12 ADET HABER DESTEĞİ + YAZILI BASIN YARIM SAYFA RENKLİ ARKA KAPAK REKLAM + RADYO 1 SAAT CANLI YAYIN DESTEĞİ + EKSTRA YÜZDE 12 İNDİRİM UYGULANMAKTADIR.

  +++

  YAZILI BASIN:

  Gazete Beşiktaş - hedef kitle- tanıtım ve yazılı basın reklamları için bilgi

  +++

  DİĞER ÖZEL YAYIN VE REKLAMLAR, EKSTRA TANITIMLAR, SPONSORLUKLAR İLE ÖDEME BİLGİLER İÇİN İLETİŞİM: 0532 2152899