Radyo Canlı

Radyo Beşiktaş canlı yayın
RADYO BEŞİKTAŞ; 
Beşiktaş Medya Grup tarafından yayınlanmakta olup, ilk kez tarafımızdan 2005 yılında canlı yayınlar şeklinde yayınlara başlamıştır. Kültür Bakanlığı tarafından canlı yayın ve formatın telif hakları alınmış, bu durum belgelerle tescil edilmiştir. Radyo Beşiktaş, www.besiktas.com.tr canlı yayın linki üzerinden tüm uygulamalardan rahatlıkla dinlenebilmektedir.
Radyo Beşiktaş kendi stüdyolarından ve profesyonel ekipmanı ile birlikte uzman kadrosuyla yayın hayatına devam etmektedir. Canlı yayınları kaçıranlar için bant yayınlarımız mevcuttur.  Dünyanın her yerinden kesintisiz bir biçimde istediğiniz zaman isteğiniz şekilde radyo Beşiktaş’ı dinleyebilirsiniz.

HABER SAATLERİ; hafta için saat:11.00-16:00 arası canlı müzik yayını… Son dakika gündem haberleri… Siyaset, aktüel, kent, spor haberleri… Ulusal kanallarla ortak canlı yayınlar… Duyurular… Anonslar… Görüşler…

PROGRAMLAR; özel canlı yayınlarımız ve stüdyo konuklarımızla yaptığımız özel programlarımız sosyal medya üzerinden duyurulmaktadır. Lütfen takip ediniz.

DİNLEMEK İÇİN; tüm uygulamalarda canlı yayınlarımızı dinleyebilirsiniz. Ana sayfa www.besiktas.com.tr üzerindeki Radyo Beşiktaş “Play” tuşuna basmanız yeterlidir.

MOBİL İÇİN:
iOS uygulamasını ücretsiz indirin. 

RADYO BEŞİKTAŞ CANLI YAYIN STÜDYOLARIMIZ:

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+