ŞOK KAMPANYA VE REKLAM


REKLAMDA YENİ BOYUT
Beşiktaş Medya Grup, Ana sponsorlarımız ve yan sponsorlarımız dışında; Beşiktaşlılara özel  küçük işletmelerin kendilerini büyük kitlelere tanıtabilmesi için yepyeni bir uygulama başlattı. Kısa bir süre ve sınırlı sayıda yer için internet sitesi reklamlarını herkese açtı!..
Hemen arayın, yerinizi ayırtın!.. Amaç daha çok kişinin ve firmanın kendini tanıtabilmesi… Beşiktaş Gazetesi’nin de Beşiktaşlılara katkı sunabilmesi… Bu uygulamaya göre dünyanın her yerinden takip edilen ve milyonlara ulaşan www.besiktas.com.tr hesabından ana sayfada reklam yayınlatabilecek, şirketinize link verebilecek, radyo programı yapabilecek, yazılı basında haberleriniz yer alabilecek. İşte uygulama detayları…

ANA SAYFADA İSTEDİĞİNİZ ÖLÇÜDE REKLAM
1- ANA SAYFA başlık yanında en üstte reklam / Tüm sayfalarda en üstte çıkmakta olan reklam banner… ( YATIK 800/150 veya 728/90)…
2- ANA SAYFA sağ tarafta kutu reklam / Tüm iç sayfalarda da ve haber içlerinde de çıkmakta olan reklam banner… ( KARE 300/300)…
3- ANA SAYFA kategori aralarında kuşak reklam banner… ( YATIK 1100/250)…

ÖZEL İSİM ALTINDA DÜNYAYA 7/24 YAYIN İMKANI

Tüm yayınlar için, çeşitli zamanlarda kampanyalar uygulanmaktadır. Kampanya fiyatımız için lütfen bizi arayınız. Kampanya fiyatlarından reklam girecek olanların bannerları 1 yıl boyunca 365 gün 7/24 kesintisiz yayınlanacaktır. Yıl içinde reklam, tanıtım ve banner yayınlarını 15 gün önceden haber vererek, sınırsız değiştirme hakkı bulunmaktadır. Ayrıca; Sosyal medya desteği… Gazete, radyo, internet haber desteği…

KAMPANYA DAHİLİNDE İNTERNET GAZETE RADYO YAYINI ÜCRETSİZ

BEŞİKTAŞ Medya Grup yayınlarının tümünden yararlanabileceğiniz bu güne kadar yapılmamış bir yıllık sponsorluk reklam kampanyası başlatmıştır. Bu kampanya doğrultusunda, milyonlarca kişi tarafından takip edilmekte olan, Facebook ve Twitter SOSYAL MEDYA da toplam 500.000 ziyaretçisi bulunan Beşiktaş Medya Grup yayınlarının tümünden yararlanabilirsiniz. Bunun için; www.besiktas.com.tr gibi özel bir adla yayın yapan web sitemize yıllık reklam girmeniz yeterli olacaktır. Böylelikle hem dünyanın her yerine ulaşabilirsiniz, hem de yıllık yayınlarınızla ilgili reklamlarınızı hedef kitlenize veya stratejilerinize göre ayda bir kez değiştirebilirsiniz. Öte yandan yapılacak ortak çalışma neticesi, haber ve tanıtımlarınız da yıl içinde tüm yayınlarımızda ücretsiz olarak yer alacaktır. Ayrıca web siteye yıllık reklam girerek, Gazete Beşiktaş yazılı basından yılda 1 kez yarım S/B sayfa reklam, Radyo Beşiktaş’ta da yılda bir kez bir saat canlı program şeklinde ücretsiz yararlanabilirsiniz. Ayrıca tüm sosyal medya hesaplarımızdan yıl içinde destek verilecektir.

Kampanyalı reklamlar için: 0532 215 28 99 Veri Basın Haber Ajansı Tic. Ltd. Şti.

***
Beşiktaş Gazetesi

DİĞER YAYINLARIMIZLA İLGİLİ REKLAM BİLGİLERİ

GAZETE BEŞİKTAŞ: (Yazılı Basın)

Basın Yayın kanunu gereği isim hakları, marka tescilleri ve telifleri tarafımıza ait olup, başkası tarafından kullanılması kesinlikle yasaktır. 2000 yılından bu yana yayınlanmaktadır. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, Türkiye Spor Yazarları Üyesi, Dünya Spor Yazarları, Ekonomi Gazetecileri Derneği Üyesi ve Sarı Basın Kartı Sahibi bağımsız gazeteciler tarafından hazırlanmaktadır. Yazılı basın şeklinde olup toplam 12 sayfa, ön ve arka kapak renkli, iç sayfalar siyah-beyaz baskıdır. Beşiktaş’ın ve Beşiktaşlı’nın ilk ve tek gazetesi olup, 200 yılından bu yana kesintisiz yayınlanmakta, rakipsizdir.
FİYAT: (Birim) 5 TL’dir.
PERİYOT: (Her ayın 1’inde yayınlanır.)
TİRAJ: 10.000 tirajı vardır. Her sayısı 40.000 kişiye ulaşmaktadır.

YAZILI BASIN DAĞITIM VE HEDEF KİTLE:

Beşiktaş’ın tüm 23 mahallelerine (Abbasağa, Akat, Arnavutköy, Balmumcu, Bebek, Cihannüma, Dikilitaş, Etiler, Gayrettepe, Konaklar, Kuruçeşme, Kültür, Levazım, Levent, Mecidiye, Muradiye, Nisbetiye, Ortaköy, Sinanpaşa, Türkali, Ulus, Vişnezade, Yıldız) dağıtım yapılmakta olup, siteler, alışveriş merkezleri, kültür merkezleri, taksi durakları, dernekler, özel ve kamu kuruluşları ile amatör spor kulüpleri ile İstanbul’daki tüm maçlarda statlardayız. Ayrıca elden ve toplu satışlarımız gerçekleştirilmektedir.

UYGULAMALAR:

Ayrıca internet üzerinden de (www.besiktas.com.tr) dünyanın her yerinden “Gazete Beşiktaş” sayfaları çevirmek sureti ile okunmaktadır. (PC/IPad/IPhone/ Android uygulamalar…) Diğer yandan yepyeni bir profesyonel yazılımla appstore mağazalarındayız. Ücretsiz indirerek, Dünyanın her yerinden dilediğiniz yerde ve zamanda web sitemizi, gazetemizi, sosyal medyayı, radyoyu takip edebilir, okuyabilir ve dinleyebilirsiniz.

İÇERİK:

Siyasi, aktüel, gündem, spor, magazin, sağlık, ekonomi, eğitim, otomobil, moda, otomobil, emlak, kadın, erkek, çocuk, kent, kültür-sanat, ve aktüel tüm konuları içermektedir. Zengin içeriği ile Beşiktaş’ın ve Beşiktaşlı’nın ilk ve tek gazetesidir. Rakipsiz 1 Numaradır. Gazete Beşiktaş’a reklam verenler, Radyo Beşiktaş imkanlarından ücretsiz yararlanır.

GAZETE BEŞİKTAŞ – YAZILI BASIN REKLAM FİYATLARI:

ÖN SAYFA – RENKLİ BASKI:

Başlık üstü sür manşet kuşak reklam: 2500 TL.
Kutu reklam: 750 TL.
Çeyrek yarısı sayfa: 1.500 TL.
Çeyrek sayfa: 3.000 TL.

ARKA SAYFA – RENKLİ BASKI:

Kutu reklam: 300 TlL.
Çeyrek yarısı sayfa: 1.000 TL.
Çeyrek sayfa: 2.000 TL.
Yarım sayfa: 4.000 TL.
Tam sayfa: 7.500 TL.

İÇ SAYFALAR – S/B BASKI:

Çeyrek yarısı sayfa: 750 TL.
Çeyrek sayfa: 1.500 TL.
Yarım sayfa: 3.000 TL.
Tam sayfa: 6.500 TL.

INSERT – EK BASKI VE FİYATLAR:

Tanıtım haber içerikli insert, broşür, gazete içi ek vb… (Yayınların hazırlığı, takibi, haber redaksiyonları, editörlük hizmetleri, fotoğraf çekimleri, sayfa tasarımları, markalı yayınlarımızda baskı ve dağıtım dahildir.)
Renkli 1 haber sayfası: 15.000 TL.
Siyah-Beyaz 1 haber sayfası: 12.500 TL.

NOT:

Fiyatlara KDV dahil değildir. Ajans Komisyonu dahil değildir. Yıllık sponsorluk reklamları basın ordinosu ile sözleşme altına alınır. Reklamların yasal sorumluluğu reklam verenlere aittir. Reklamlar yayın tarihinden en az 5 gün önce yayıncıya teslim edilmek zorundadır. Daha detaylı bilgi için lütfen irtibata geçiniz.

İLETİŞİM:
besiktas@besiktas.com.tr
0212 2368081
0532 2152899

YAYINLARIMIZ İLE İLGİLİ BİLGİLER VE HEDEF KİTLE
SOSYAL MEDYA BİLGİLERİMİZ

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+