YILIN FUTBOLCUSU

 YILIN FUTBOLCUSU (24.698) REKOR KATILIMLA ATIBA OLDU

“En prestijli kupa sahibini buldu”
2016-2017 sezonu Şampiyon Beşiktaş’ta yılın futbolcusu rekor katılımla sonuçlandı… 24.698 kişi veya grup oy kullandı… Kartal'ın gözü Avrupa'da

Beşiktaş Medya Grup tarafından her yıl düzenlenen ve artık geleneksel bir hale gelen Yılın Futbolcusu Yarışmasının bu yıl on birincisi gerçekleştirildi.

ATİBA’YA YILIN FUTBOLCUSU KUPASI VERİLDİ

Beşiktaş taraftarının rekor bir katılım sonucu yılın Futbolcusu seçtiği ve siyah beyazlıların en çok sevdiği futbolculardan Atiba “Şampiyon olacağız”dedi. Beşiktaş Medya Grup Başkan Yardımcısı gazeteci Onur Baştuğ’a konuşan Atiba, 3. Şampiyonluğunda kazanacaklarına takım arkadaşlarıyla birlikte inandıklarına dair iddialı bir açıklama yaptı.

REKOR KATILIM OLDU

Beşiktaş Medya Grup Geleneksel Yılın Futbolcusu Kupası’nın bu yıl 10.’su yapıldı. Beşiktaş camiası tarafından en prestijli kupa olarak tanımlanan yarışma için 40 gazeteci Atiba Querasma Oğuzhan Talisca Adriano ve Cenki aday gösterdi.  Adaylar sezon sonunda taraftarların oylamasına sunuldu. Ankete bugüne kadar yapılan en çok katılım gerçekleşti. Bir rekor kırıldı.

“BU YIL DA ŞAMPİYON BİZİZ”

Atiba bu sevgiye layık olmak için çalışacağını söylerken, Beşiktaş’ın müthiş bir taraftara sahip olduğunu vurguladı ve “Beşktaş bu yllda Şampiyon olacak” şeklinde oldukça iddialı bir açıklama yaptı.

YILIN FUTBOLCUSU SEÇİLDİ KUPA ALDI

Beşiktaş Medya Grup @besiktascomtr sosyal medya kurumsal hesaptan yapılan ankete rekor sayıda 24.698 kişi -Taraftar oy vererek katıldı. Oyların yüzde 47’sini alarak 2016-2017 sezonu yılın futbolcusu Atiba oldu.

CAMİANIN EN PRESTİJLİ ÖDÜLÜ

Geleneksel Yılın Futbolcusu Kupası Beşiktaş Medya Grup Başkan Yardımcısı Onur Baştuğ tarafından verildi
Ayrıca Beşiktaşlı ressamlar Buğurcan Baştuğ ve Nihat Evren Derman yaptıkları özel Atiba tabloları hediye ettiler.
Geçtiğimiz sezonlarda yılın futbolcusu kupalarını; Tayfur, Sergen, Bobo, Delgado, Tello, Querasma,Fernandes,Necip, Oğuzhan

Atibaya Kupası Beşiktaş Medya Grup Bşk Yardımcısı Onur Baştuğ verdi
Atiba’ya ressam Buğurcan Baştuğ ve Nihat Evren Derman’da çeşitli yağlı boya tablolar hediye etti.

ATIBA ÖZEL ÇALIŞMALARI HAZIR

İşte Beşiktaş Medya Grup yılın futbolcusu yarışmasını kazanan Atiba’nın, Buğurcan Baştuğ’un kaleminden özel digital resim çalışmaları

***

 “Yılın Futbolcusu Kupası” Yarışması’nda geçen sezonlar

Beşiktaş Gazetesi tarafından düzenlenen ve artık geleneksel bir hale gelen Beşiktaşlı yılın futbolcusu kupası her yıl yapılıyor. Spor yazarları tarafından aday gösterilen futbolcular arasından on binlerce taraftarın oylarıyla seçilen “yılın futbolcusu kupası” törenle hak sahibine veriliyor. Milyonlarca kişi tarafından ilgi ile izlenen ve takip edilen yılın futbolcusu kupasındaki amaç Beşiktaşlı futbolculara ve kulübe katkı sunmak…

Beşiktaş Gazetesi Beşiktaşlı yılın futbolcusu kupası
Beşiktaş Gazetesi yılın futbolcusu kupasını kazananlara ödülleri törenle Beşiktaş Gazetesi Sahibi İsmail Baştuğ tarafından veriliyor.

***

Beşiktaş Gazetesi Yılın Futbolcusu Kupası-(2005-2006)

Sergen ve İsmail Baştuğ

Beşiktaş Gazetesi Yılın Futbolcusu geleneksel yarışmasında ilkinde Sergen Yalçın, seçildi. Spor yazarlarının oyları ile sezon başından sonuna kadar verilen oylar tasnif edildi. Ve en çok uyu Sergen Yalçın aldı. Beşiktaş Gazetesi tarafından yılın futbolcusu seçilen Sergen Yalçın, “Beşiktaş Gazetesi Yılın Futbolcusu Kupası” törenle verildi.

Beşiktaş Gazetesi Yılın Futbolcusu Kupası-(2006-2007)

Bobo ve İsmail Baştuğ
Beşiktaş Gazetesi Yılın Futbolcusu geleneksel yarışmasında ikincisinde Bobo, seçildi. Spor yazarlarının oyları ile sezon başından sonuna kadar verilen oylar tasnif edildi. Ve en çok uyu Bobo aldı. Beşiktaş Gazetesi tarafından yılın futbolcusu seçilen Bobo’ya, “Beşiktaş Gazetesi Yılın Futbolcusu Kupası” törenle verildi.
Delgado ve Beşiktaş Gazetesi spor ekibi

Beşiktaş Gazetesi Yılın Futbolcusu geleneksel yarışmasında üçüncüsünde Delgado, seçildi. Spor yazarlarının oyları ile sezon başından sonuna kadar verilen oylar tasnif edildi. Ve en çok oyu Delgado aldı. Beşiktaş Gazetesi tarafından yılın futbolcusu seçilen Delgado’ya, “Beşiktaş Gazetesi Yılın Futbolcusu Kupası” törenle verildi.

Beşiktaş Gazetesi Yılın Futbolcusu geleneksel yarışmasında ikincisinde Tello, seçildi. Spor yazarlarının oyları ile sezon başından sonuna kadar verilen oylar tasnif edildi. Ve en çok oyu Tello aldı. Beşiktaş Gazetesi tarafından yılın futbolcusu seçilen Tello’ya, “Beşiktaş Gazetesi Yılın Futbolcusu Kupası” törenle verildi.

Beşiktaş Gazetesi Yılın Futbolcusu Kupası-(2009-2010)


Necip Uysal ve İsmail Baştuğ

Beşiktaş Gazetesi Yılın Futbolcusu geleneksel yarışmasında Necip Uysal seçildi. Spor yazarlarının oyları ile sezon başından sonuna kadar verilen oylar tasnif edildi. Ve en çok oyu Necip aldı. Beşiktaş Gazetesi tarafından yılın futbolcusu seçilen Necip’e, “Beşiktaş Gazetesi Yılın Futbolcusu Kupası” törenle verildi.

Beşiktaş Gazetesi Yılın Futbolcusu Kupası-(2010-2011)


Quaresma ve Beşiktaş Gazetesi spor ekibi
Beşiktaş Gazetesi Yılın Futbolcusu geleneksel yarışmasında Quaresma seçildi. Spor yazarlarının oyları ile sezon başından sonuna kadar verilen oylar tasnif edildi. Ve en çok oyu Q7 aldı. Beşiktaş Gazetesi tarafından yılın futbolcusu seçilen Quaresma’ya, “Beşiktaş Gazetesi Yılın Futbolcusu Kupası” törenle verildi.

Beşiktaş Gazetesi Yılın Futbolcusu Kupası-(2011-2012)


Fernandes ve Beşiktaş Gazetesi Spor ekibi

Beşiktaş Gazetesi Yılın Futbolcusu geleneksel yarışmasında Manuel Fernandes seçildi. Spor Yazarlarının ve taraftarın oyları ile sezon başından sonuna kadar verilen oylar tasnif edildi. Ve en çok oyu Fernandes aldı. Beşiktaş Gazetesi tarafından yılın futbolcusu seçilen Fernandes’e, “Beşiktaş Gazetesi Yılın Futbolcusu Kupası” törenle verildi.

Beşiktaş Gazetesi Yılın Futbolcusu Kupası – (2016-2017)

Beşiktaş Gazetesi
Beşiktaş Medya Grup  yılın futbolcusu yarışmasında oy kullanan ve aday belirleyen gazeteciler

 

Beşiktaş Oğuzhan Özyakup İsmail baştuğ
Bjk Oğuzhan Özyakup ve Beşiktaş Gazetesi İmtiyaz Sahibi  İsmail Baştuğ
BJK Oğuzhan Özyakup
Beşiktaşlı futbolcu Oğuzhan Özyakup yılın futbolcusu oldu 2016/2017

BEŞİKTAŞ Gazetesi Yılın Futbolcusu geleneksel yarışmasında Oğuzhan seçildi. Spor Yazarlarının ve taraftarın oyları ile sezon başından sonuna kadar verilen oylar tasnif edildi. Ve en çok oyu Oğuzhan Özyakup aldı. Beşiktaş Gazetesi tarafından yılın futbolcusu seçilen Oğuzhan’a, “Beşiktaş Gazetesi Yılın Futbolcusu Kupası” törenle verildi.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+