YILIN FUTBOLCUSUNU SEÇİYORUZ

 “En prestijli kupa geliyor!..
2017-2018 sezonu Şampiyon Beşiktaş’ta yılın futbolcusu kim?… Kupayı kim alacak?… Başlıyoruz!..

Kartal'ın gözü Avrupa'da

Beşiktaş Medya Grup tarafından her yıl düzenlenen ve artık geleneksel bir hale gelen Yılın Futbolcusu Yarışmasının bu yıl on birincisi gerçekleştirilecek.
Yaklaşık 50 gazetecinin aday gösterdiği ve 10.000 taraftarın katıldığı yarışma sonucu önümüzdeki aylarda belli olacak. Beşiktaşlıların olduğu kadar tüm basının da gözü kulağı bu kupada!..
En prestijli ve en saygın yarışmalardan biri olarak kabul edilen yarışma her zamanki gibi yine sezon bitimiyle başlayacak ve yeni sezonun açılması ile birlikte yılın futbolcusuna kupa verilmiş olacak.
Taraftarlar internet sitemizden ve sosyal medya hesaplarından bilgilendirilecektir. Lütfen takip ediniz.


ADAYLAR BELLİ OLDU… TERCİH ETTİĞİNİZ FUTBOLCUYA BEĞENİ YAPIN, OY VERİN, SEÇİN…

OYLAMA TWITTER ADRESİMİZDEN YAPILMAKTADIR
Twitter adresimizden takip edin

***

 “Yılın Futbolcusu Kupası” Yarışması’nda geçen sezonlar

Beşiktaş Gazetesi tarafından düzenlenen ve artık geleneksel bir hale gelen Beşiktaşlı yılın futbolcusu kupası her yıl yapılıyor. Spor yazarları tarafından aday gösterilen futbolcular arasından on binlerce taraftarın oylarıyla seçilen “yılın futbolcusu kupası” törenle hak sahibine veriliyor. Milyonlarca kişi tarafından ilgi ile izlenen ve takip edilen yılın futbolcusu kupasındaki amaç Beşiktaşlı futbolculara ve kulübe katkı sunmak…

Beşiktaş Gazetesi Beşiktaşlı yılın futbolcusu kupası
Beşiktaş Gazetesi yılın futbolcusu kupasını kazananlara ödülleri törenle Beşiktaş Gazetesi Sahibi İsmail Baştuğ tarafından veriliyor.

***

Beşiktaş Gazetesi Yılın Futbolcusu Kupası-(2005-2006)

Sergen ve İsmail Baştuğ

Beşiktaş Gazetesi Yılın Futbolcusu geleneksel yarışmasında ilkinde Sergen Yalçın, seçildi. Spor yazarlarının oyları ile sezon başından sonuna kadar verilen oylar tasnif edildi. Ve en çok uyu Sergen Yalçın aldı. Beşiktaş Gazetesi tarafından yılın futbolcusu seçilen Sergen Yalçın, “Beşiktaş Gazetesi Yılın Futbolcusu Kupası” törenle verildi.

Beşiktaş Gazetesi Yılın Futbolcusu Kupası-(2006-2007)

Bobo ve İsmail Baştuğ
Beşiktaş Gazetesi Yılın Futbolcusu geleneksel yarışmasında ikincisinde Bobo, seçildi. Spor yazarlarının oyları ile sezon başından sonuna kadar verilen oylar tasnif edildi. Ve en çok uyu Bobo aldı. Beşiktaş Gazetesi tarafından yılın futbolcusu seçilen Bobo’ya, “Beşiktaş Gazetesi Yılın Futbolcusu Kupası” törenle verildi.

Beşiktaş Gazetesi Yılın Futbolcusu Kupası-(2007-2008)


Delgado ve Beşiktaş Gazetesi spor ekibi

Beşiktaş Gazetesi Yılın Futbolcusu geleneksel yarışmasında üçüncüsünde Delgado, seçildi. Spor yazarlarının oyları ile sezon başından sonuna kadar verilen oylar tasnif edildi. Ve en çok oyu Delgado aldı. Beşiktaş Gazetesi tarafından yılın futbolcusu seçilen Delgado’ya, “Beşiktaş Gazetesi Yılın Futbolcusu Kupası” törenle verildi.

Beşiktaş Gazetesi Yılın Futbolcusu geleneksel yarışmasında ikincisinde Tello, seçildi. Spor yazarlarının oyları ile sezon başından sonuna kadar verilen oylar tasnif edildi. Ve en çok oyu Tello aldı. Beşiktaş Gazetesi tarafından yılın futbolcusu seçilen Tello’ya, “Beşiktaş Gazetesi Yılın Futbolcusu Kupası” törenle verildi.

Beşiktaş Gazetesi Yılın Futbolcusu Kupası-(2009-2010)


Necip Uysal ve İsmail Baştuğ

Beşiktaş Gazetesi Yılın Futbolcusu geleneksel yarışmasında Necip Uysal seçildi. Spor yazarlarının oyları ile sezon başından sonuna kadar verilen oylar tasnif edildi. Ve en çok oyu Necip aldı. Beşiktaş Gazetesi tarafından yılın futbolcusu seçilen Necip’e, “Beşiktaş Gazetesi Yılın Futbolcusu Kupası” törenle verildi.

Beşiktaş Gazetesi Yılın Futbolcusu Kupası-(2010-2011)


Quaresma ve Beşiktaş Gazetesi spor ekibi
Beşiktaş Gazetesi Yılın Futbolcusu geleneksel yarışmasında Quaresma seçildi. Spor yazarlarının oyları ile sezon başından sonuna kadar verilen oylar tasnif edildi. Ve en çok oyu Q7 aldı. Beşiktaş Gazetesi tarafından yılın futbolcusu seçilen Quaresma’ya, “Beşiktaş Gazetesi Yılın Futbolcusu Kupası” törenle verildi.

Beşiktaş Gazetesi Yılın Futbolcusu Kupası-(2011-2012)


Fernandes ve Beşiktaş Gazetesi Spor ekibi

Beşiktaş Gazetesi Yılın Futbolcusu geleneksel yarışmasında Manuel Fernandes seçildi. Spor Yazarlarının ve taraftarın oyları ile sezon başından sonuna kadar verilen oylar tasnif edildi. Ve en çok oyu Fernandes aldı. Beşiktaş Gazetesi tarafından yılın futbolcusu seçilen Fernandes’e, “Beşiktaş Gazetesi Yılın Futbolcusu Kupası” törenle verildi.

Beşiktaş Gazetesi Yılın Futbolcusu Kupası – (2016-2017)

Beşiktaş Gazetesi
Beşiktaş Medya Grup  yılın futbolcusu yarışmasında oy kullanan ve aday belirleyen gazeteciler

 

Beşiktaş Oğuzhan Özyakup İsmail baştuğ
Bjk Oğuzhan Özyakup ve Beşiktaş Gazetesi İmtiyaz Sahibi  İsmail Baştuğ
BJK Oğuzhan Özyakup
Beşiktaşlı futbolcu Oğuzhan Özyakup yılın futbolcusu oldu 2016/2017

BEŞİKTAŞ Gazetesi Yılın Futbolcusu geleneksel yarışmasında Oğuzhan seçildi. Spor Yazarlarının ve taraftarın oyları ile sezon başından sonuna kadar verilen oylar tasnif edildi. Ve en çok oyu Oğuzhan Özyakup aldı. Beşiktaş Gazetesi tarafından yılın futbolcusu seçilen Oğuzhan’a, “Beşiktaş Gazetesi Yılın Futbolcusu Kupası” törenle verildi.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+