The Chainsmokers

MÜZİK: The Chainsmokers’dan yepyeni single

Elektronik müziğin Grammy ödüllü ikilisi The Chainsmokers’ın yepyeni single çalışması “You Owe Me” Sony Music etiketiyle yayımlandı!

The Chainsmokers, daha önce “Closer”, “Don’t Let Me Down”, “Paris”, “Young” ve “All We Know” video klipleri / lirik videoları için birlikte çalıştıkları Rory Kramer’ın yönetmen koltuğunda oturduğu dikkat çekici “You Owe Me” video klibini de şarkı ile aynı anda yayımladı. Alex Pall ve Andrew Taggart ikilisinden oluşan The Chainsmokers, video klipte önce evlerini bir davet için özenle temizleyen sonra da misafirlerini yiyen vampirler olarak karşımıza çıkıyor.

New York çıkışlı The Chainsmokers, Nisan 2017’de yayımlanan ve dünya çapında büyük başarı elde eden ilk stüdyo albümü “Memories…Do Not Open” sonrasında Ocak 2018’de yayımlanan “Sick Boy” adlı single çalışmasına kadar hayranlarıyla yeni bir şarkı paylaşmamıştı. Yaklaşık 1 ay içerisinde, “Sick Boy” sadece Spotify’da 70 milyondan fazla dinlenirken video klibi ise YouTube’da 80 milyon izlenmeyi geçti.

EDM’den alternatif rock elementlerini de içeren radyo dostu electro-pop sound’una geçişi “Sick Boy” ile başlatan ve “You Owe Me” ile sürdüren The Chainsmokers, şu sıralar uzun soluklu dünya turnesinin Avrupa ayağını sürdürüyor.

“The Chainsmokers – You Owe Me” şimdi tüm dijital platformlarda!

KOREZİN

EKSTRA ÜCRETSİZ MOBİL UYGULAMA

Radyo Beşiktaş canlı yayınlarını müzik, spor, gündem, aktüel, siyaset, iş dünyası, kültür,magazin, otomobil, teknoloji, eğitim, sağlık, emlak, turizm, alışveriş, dünya haberleri ve söyleşiler ile sürdürüyor…
1 Nisan 2005 tarihinde yayın hayatına başlayan ve internet üzerinden ilk kez canlı yayını gerçekleştiren Radyo Beşiktaş dünyanın her yerinden milyonlara hitap etmeye başladı. Hafta içi kesintisiz hit müzik ağırlıklı canlı yayın yapmaktadır. Belirli saatlerde haber. söyleşi şeklinde canlı yayınlarını sürdüren Radyo Beşiktaş, kendi stüdyolarında konuklarıyla birlikte dünyanın her yerinde dinlenmektedir.
Radyo Beşiktaş yayınları hafta içi saat 11.00-18.00 arasında olup, özel konuklar, spor, siyaset, iş dünyası gibi haber programlarında sosyal medya üzerinden dinleyicilerimize duyurulmaktadır.
Canlı yayınlarımız www.besiktas.com.tr dünyanın her yerinden rahatlıkla üzerinden dinlenmektedir.
Ayrıca mobil uygulamamız ile de ücretsiz indirerek dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman canlı yayınlarımızı dinleyebilirsiniz.Tüm bu işlemleri www.besiktas.com.tr ana sayfadan yapabilirsiniz. Ana sayfadaki Medya Player’i tıklayarak, tüm uygulamalarda (Pc / Android / Ipad / Iphone vb…) canlı yayınları dünyanın her yerinden rahatlıkla dinleyebilirsiniz.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*