beşiktaş

SPOR: Kartal damgasını vurdu!

Türkiye Futbol Vakfı Ödüllerine Beşiktaş damga vurdu. 2017 Türkiye Futbol Vakfı Ödül töreni Point Hotel’de yapılan gecede sahiplerini buldu. İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi, Genel Sekreter Ahmet Ürkmezgil ve futbol camiasının ileri gelenlerinin katıldığı törende; Teknik Direktör Şenol Güneş (En İyi Teknik Direktör), Futbolculardan Fabricio Ramirez (En İyi Kaleci), Vagner Love (En İyi Forvet Oyuncusu) ve Dusko Tosic (En iyi Defans Oyuncusu) ödüllerini aldılar.

Törende bir konuşma yapan Teknik Direktör Şenol Güneş, “Kulüpleri, oyuncuları, antrenörleri tokuşturmak yerine en güzelini ortaya çıkararak yarışma yapılmasında fayda var. Çok daha güzel olacağını düşünüyorum. Türkiye’de yetenekli insanlarımız var. Yeter ki doğruları güzellikleri ön plana çıkaralım” dedi.

Törende ödül alan Fabricio Ramirez Türkiye’de olmaktan mutlu olduğunu ifade ederek, “Bu güzel ülkeye geldim, insanlarıyla beraberim. Geçen sene çok güzel bir sezon geçirdik. Umarım bu sene de böyle bir sezon olur” diye konuştu.

Yeni transfer Vagner Love ise “Tüm arkadaşlarıma bu ödülü almamda yardımcı oldukları için bir kez daha teşekkür ederim” dedi.BEŞİKTAŞ JK

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*