Porto Maçı Biletleri

SPOR: Beşiktaş-Porto maçı biletleri satışa çıktı!

Beşiktaş, UEFA Şampiyonlar Ligi G Grubu 5. Maçında 21 Kasım Salı günü saat 20.00’de Vodafone Park’da Portekiz temsilcisi Porto ile karşılaşacak. Biletler genel satışa sunuldu. Bilet satışlarına ilişkin detaylar Beşiktaş JK’nin resmi sitesinde şu şekilde verildi:

Biletimi nereden satın alabilirim?

-Biletinizi www.passo.com.tr , N’Kolay Satış Noktaları, Passo Akıllı Telefon Uygulaması ve 0850 724 33 44 numaralı çağrı merkezinden satın alabilirsiniz. Vodafone Park’da bulunan bilet satış gişesinden Porto karşılaşması için bilet satışı yapılmayacaktır.

Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası kombinem var, kaç bilet satın alabilirim?

-Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası kombinesi sahibi taraftarlarımız, Porto karşılaşması için kendisi ile birlikte toplam iki adet (2 adet) bilet satın alabilir.

Tüm sezon kapsayan kombinem var, ben de bilet satın alacak mıyım?

-Hayır.. Süper Lig, Ziraat Türkiye Kupası ve UEFA Avrupa Ligi – Şampiyonlar Ligi karşılaşmalarını kapsayan kombine sahipleri Porto karşılaşması için bilet satın almayacaktır.

Passolig kartım henüz elime ulaşmadı, maça nasıl girerim?

-Passolig kartınız henüz elinize ulaşmadıysa tek maçlık geçiş kartınızı Vodafone Park Bilet Satış Gişesi’nden ya da Akıllı telefonunuzdan Passo uygulamasını indirerek stadyuma giriş yapabilirsiniz.

Maça gidemeyeceğim kombinemi nasıl değerlendirim?

-Kombineniz var ve Porto karşılaşmasına gelemeyecekseniz kombinenizi kulübümüze devir edebilirsiniz. Devri yapılan kombinenin kulübümüz tarafından satılmasının ardından passo.com.tr hesabınıza bilet ücretinin %60’ı (masrafların düşülmesinin ardından) para puan olarak aktarılacaktır. Biriken para puanlar, bir sonraki sezon kombine yenilemenizde size indirim avantajı sağlayacaktır.

-Önemli Not : Kombine koltuğun kulübümüz tarafından satılabilmesi için BJK tarafından satışa sunulan aynı kategorideki koltukların tükenmesi gerekmektedir.

Gazi / Engelli Tribün bilet talebini nasıl yaparım?

Engelli Bilet Formu İçin TIKLAYINIZ

-Engelli ve Gazi taraftarlarımız, bilet taleplerini Engelli Bilet Talep Formu’nu eksiksiz doldurarak yapabilecektir.

-Engelli tribün bileti, Vodafone Park engelli tribün kapasitesiyle sınırlı olduğundan 16 Kasım Saat 11.00 itibariyle yapılacak talepler sırası ile dikkate alınarak bilet yüklemeleri yapılacaktır.

-Engelli tribün biletlerinden faydalanacak taraftarların BJK logolu Passolig kartları olması gerekmektedir.

-Önemli Not: Gazi BJK taraftarlarımız, engelli talep formunun “Engellilik Oranı” bölümüne gazi olduklarını belirtmek için “Gazi” yazıp formu tamamlamaları gerekmektedir. Taraftarlarımızın engellilik durumunu belirten belgeleri yanlarında getirmeleri gerekmektedir. Engelli belgesi yanında olmayan taraftarlar stadyuma alınmayacaktır.

Bilet Fiyatları
Kategori 1 : 450TL
Kategori 2 : 400TL
Kategori 3 : 350TL
Kategori 4 : 325TL
Kategori 5 : 300TL
Kategori 6 : 275TL
Kategori 7 : 160TL
Kategori 8 : 150TL
VIP : 800TL
1903 A-E BLOK : 800TL
1903 B – D BLOK : 850TL
1903 C BLOK : 900TL

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*