İstanbul-Bodrum

AKTÜEL: Uçakta ‘öpücük’ krizinden sonra basın toplantısı!

İstanbul-Bodrum seferini yapan yolcu uçağında bulunan evli çiftin birbirlerini öpen çift bazı yolcuların tepkisine maruz kalmıştı. İstanbul-Bodrum seferini yapan yolcu uçağında bulunan Mehmet Tulunay-Merve Tulunay çift birbirlerini öpünce yan koltukta oturan diğer aile tepki göstermiş, sözlü tartışma kavgaya dönüşünce uçak pist başından geri dönmüştü. Mehmet Tulunay basın toplantısı düzenledi.

İstanbul-Bodrum uçağındaki ‘öpücük’ krizinin taraflarından Mehmet Tulunay, “Anormal bir şey yapmamıştım. Bayramlaşır gibi öpüştük” dedi.

Bir otel zincirinin genel müdürlüğünü yapan Mehmet Tulunay, önceki gün eşi Merve Tulunay’la balayı dönüşünde yaşadığı olay üzerine basın toplantısı düzenledi. gazete Habertürk’ün haberine göre Tulunay, şunları söyledi: “Bodrum’a gitmek üzere İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan uçağa bindik. Eşimle ‘Vatanımıza hoş geldik’ düşüncesiyle sevinirken, tabir-i caizse ‘bayramlaşır gibi’ öpüştük. Arkamdaki kişi, ‘Ne yapıyorsunuz kardeşim, uçakta öpüşülür mü?’ dedi. ‘Eşimi öpmek için sana mı soracağım?’ diye tepki gösterdim. İnsanlar, ‘Burası Bodrum uçağı, insanlar öper de sever de sarılır da. Bakmasaydın’ dedi. 40 yaşındayım. Belli bir sosyal tecrübeye, aile terbiyesine sahibim. Ne yapıp yapmayacağımı iyi biliyorum. Sevgide hata varsa yine yaparım. Yine eşime sarılırım, yine öperim.”

Tulunay, “Eşi, çocuğu ile birlikte üzgün olduklarını hissedince ben de davacı olmadım. O beyefendi de eminim şu an üzgündür” diye konuştu.

MİLLİYET

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*