manikür

ALIŞVERİŞ: Dünyanın en lüks manikürü

Manikür kadınların vazgeçilmez bakımlarından biridir. Her geçen gün manikür modasına bir yenisi daha ekleniyor. Christian Louboutin manikür servisi çıkardı! 2014’te Rouge Louboutin ojelerini çıkaran Christian Louboutin, her sezon güzellik koleksiyonuna yeni renkler ve ürünler ekliyor. Ama bu hafta yeni bir ürün veya yeni bir renk yerine tamamen farklı bir servis başladı! Artık Christian Louboutin’de manikür yaptırabileceksiniz.

Chrstian Louboutin manikürleri Londra’da DryBy güzellik salonunda başladı. Bu özel işbirliği ile ünlü ayakkabı tasarımcısı Louboutin Londra’nın en prestijli güzellik salonu ile çalışıyor.

Bilindik manikürlerden farklı olan bu işlem tam anlamıyla bir deneyim. Christian Louboutin parfüm yağı ile cildinizi nemlendiren ve masaj yapan terapistler sonra Loubi cilası ile istediğiniz Louboutin oje rengi ile tırnaklarınıza hiç yaşamadığı bir deneyimi tattırıyor.

Dilerseniz Louboutin’in ombre tasarımını deneyebileceğiniz manikür doğal olarak oldukça pahalı. Bir saatlik manikür £65, ombre manikür ise £85.

ELLE

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*