Eylem Gülçin Kanık

AKTÜEL: Korkunç cinayetin ayrıntıları

Aydın Didim’deki genç kadının cinayetinde şok detay ortaya çıktı! Aydın’ın Didim İlçesi’nde, öldürüldükten sonra cesedi yakılarak, makilik alana atılan 37 yaşındaki Eylem Gülçin Kanık cinayetiyle ilgili polis, 5 kişiyi gözaltına aldı. Adliyeye sevk edilen 2 kişi tutuklandı. Olayın arkasında göçmen kaçakçılığı olduğu tahmin ediliyor.

Olay, 7 Ekim Cumartesi günü, Çamlı Mahallesi Manastır Koyu mevkisinde meydana geldi.

Çevredekiler, yerde yatan yanmış bir kadın cesedi gördü. Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, çevrede güvenlik önlemi aldı.

MORGA GÖNDERİLDİ
Kimliği belirlenemeyen yanmış ceset, savcının incelemesinin ardından otopsi ve kimlik tespiti için İzmir Adli Tıp Kurumu’nun morguna gönderildi.

5 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI
İlçedeki kayıp başvurularını incelemeyen ekipler, bölgedeki güvenlik kameralarını kontrol etti. Yapılan araştırmalar sonucu bulunan cesedin, Eylem Gülçin Kanık’a ait olduğunu belirlendi. Olayla ilgili soruşturmasını derinleştiren polis, 5 kişiyi gözaltına aldı. Şüphelilerden işlemleri tamamlanan E.D. ve S.Ç., sevk edildiği adliyede çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. Gözaltındaki diğer 3 kişinin işlemlerinin sürdüğü belirtildi.

DELİLLERİ ORTADAN KALDIRMAK İÇİN CESEDİ YAKMIŞLAR
Şüphelilerin, deniz yoluyla Didim’den Yunan adalarına geçmesine yardımcı olacaklarını söyledikleri Eylem Gülçin Kanık’ı, parasını aldıktan sonra öldürdükleri ve delilleri ortadan kaldırmak için cesedini yaktıkları üzerinde duruluyor.

MODA YARIŞMASINA KATILMIŞ
37 yaşındaki Eylem Gülçin Kanık’ın, 2011 yılında moda üzerine bir yarışma programına katıldığı ortaya çıktı.

POSTA

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*