Aquasport Park

TURİZM: Türkiye sahillerine geldi!

Spor, eğlence, deniz ve aksiyon oyunu AquaSport Park, dünyanın plaj modasına yön veren İbiza, Karayip, Mayorka, Kanarya Adaları ve Bahama plajlarından sonra şimdi de Türkiye sahillerinin gözdesi olmaya geldi. Aquasport Park, dünya plaj modasına yön veren İbiza, Karayip, Mayorka, Kanarya Adaları ve Bahama sahillerinden sonra Antalya- Belek’in gözde tatil oteli Port Nature Luxury Resort plajındaki yerini aldı. Denizin ortasına kurulan Aquasport Park modülü, “Deniz Benim Oyun Alanım” mottosuyla sınırsız eğlence, oyun ve deniz sporları konseptinden oluşuyor. Deniz, güneş ve kumsal konseptini spor, aksiyon ve eğlence ile birleştiren Aquasport Park, plaj partilerinin yerini alarak adrenalin ve keyif dolu bir tatil konsepti sunuyor.

Dünyayı kasıp kavuran plaj eğlenceleri ve eğlenceli spor aktiviteleri artık sadece iyi hissettirmekle ilgili ve sağlıklı yaşamı da ön plana çıkarıyor. Aquasport Park deniz üstü dev modülleri ise deniz üstünde spor yaparak, adrenalinle keyfi birleştirerek ve kimi anlarda kendinize ya da arkadaşınıza kahkaha dolu gülerek doyumlu bir deniz tatili yaşamanız için de ideal.

Aquasport Park’ta keyifli vakit geçirmek için gereken ilk şart özel tasarlanan can yeleklerinden giyinmek. Sonrasında ise Aquasport Park modülünün küçük havuz dairelerinin üzerinden atlayarak, salıncakta sallanarak ya da parendeler atarak; vücut ağırlığınızı kullanarak geçiş yapılan uzantılardan sonra deniz üstü kaydırağından kendinizi sulara bırakarak farklı bir deniz deneyimi de yaşayabiliyorsunuz. Özel cankurtaran eğitmenlerin gözetiminde, siz ve çocuklarınız için güvenli, keyifli ve adrenalin dolu dakikalar geçirebilirsiniz. Aquasport Park, çocukları ve gençleri de unutmayarak onların da güvenli deniz alanlarında oyun oynayarak, sporu deneyimleyerek, denizi sevme ve iyi yüzme öğrenebilmelerini de sağlıyor.

TURİZM AKTÜEL

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*