Herkes onun peşinde

SPOR: Herkes onun peşinde

Bu sezon müthiş bir performans gösteren Cenk Tosun Avrupa’nın gözdesi oldu. İngilizler’in ardından İspanyol kulüpleri de Ocak’ta Beşiktaş’ın kapısını çalacak
Beşiktaş’ın yıldız ismi Cenk Tosun, Avrupa’nın gözdesi oldu. Bu sezon 3 kulvarda attığı gollerle takımını sırtlayan golcü futbolcu bir süredir İngiliz takımlarının gözdesiydi. Başta C.Palace olmak üzere New Castle United ve Tottenham golcü oyuncu için Ocak ayında Beşiktaş’ın kapısını çalmaya hazırlanıyordu.
İngiliz kulüpleri Cenk için girişimlerini sürdürürken bu kez İspanyol kulüplerinin de Cenk için devreye girdiği öne sürüldü. A.Madrid, Sevilla ve Valencia’nın Cenk’le ciddi biçimde ilgilendiği öne sürüldü.
Cenk Tosun’un Şampiyonlar Ligi ve A Milli Takım’da gösterdiği başarılı grafikten etkilenen İspanyol kulüpleri, İngilizler’le yarış içersine girerken Ocak ayı için büyük bir rekabetin yaşanması bekleniyor.
Beşiktaş Yönetimi’nin Cenk için en az 20 milyon Euro isteyeceği ve bu rakamdan aşağı vermeyi düşünmediği öğrenildi. Başkan Orman’ın Cenk’in gitmesi durumunda alternatiflerini araştırdığı belirlendi. Fotomaç

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*