jenner

MAGAZİN: Kylie Jenner hamile!

Rapçi sevgilisi Travis Scott’tan hamile olduğu iddia edilen Kylie Jenner hakkında ilk açıklama Caitlyn Jenner’dan geldi: “Evet, kızım hamile”

Yaklaşık 5 aydır birikte olan reality şov yıldızı Kylie Jenner (20) ile Travis Scott’un (25) bebek beklediği iddia edilmişti. Çift, çıkan haberler karşısında hiçbir açıklamada bulunmamıştı. Kardashian-Jenner Ailesi’nin en küçük üyesi Kylie Jenner ise pazar günü görüntülendiği Las Vegas’ta bile sessizliğini korumaya devam etti. Ancak iddiaların ardı arkası kesilmedi. Jenner’ın paylaştığı fotoğraflarda karnını içine çekmesi dikkat çekti.

Ancak iddiaların ardı arkası kesilmedi. Jenner’ın paylaştığı fotoğraflarda karnını içine çekmesi dikkat çekti. The Sun gazetesine konuşan baba, kızının hamilelik haberlerinin doğru olduğunu söyledi. Küçük kızının yaklaşık 5 aylık hamile olduğundan da bahseden Caitlyn Jenner, “Ailemiz gün geçtikçe büyüyor” ifadelerine yer verdi. Bunun üzerine The Sun’a konuşan çiftin basın sözcüsü yaptığı açıklamada; Jenner ve Travis Scoot’ın bebek beklediğini söyledi. Hatta Jenner kız çocuğu olacağı idia edildi.

Kendall ve Kylie Jenner’ın öz, Kim Kardashian’ın üvey babası Brucu ( Caitlyn) Jenner, cinsiyet değiştirme ameliyatı olmuştu. Bu gelişmenin ardından Jenner ve Kardashian ailelerinin grup terapisine gitmişlerdi.

NTV

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*