Negredo

SPOR: Negredo’dan şaşırtan tepki!

Beşiktaş’ın İspanyol forveti Negredo, Trabzonspor maçının 58. dakikasında oyundan alınmasına , yedek kulübesini tekmeleyerek tepki verdi. Süper Lig’in 7. haftasında oynanan Trabzonspor karşılaşmasına ilk 11’de başlayan Beşiktaşlı Negredo, bu maçta da golle tanışamadı.

Oyunun yaklaşık 3’te 2’lik bölümünde sahada kalan İspanyol forvet, 58. dakikada forma numarasını değişiklik tabelasında görünce büyük hayalkırıklığı yaşadı. Başını iki yana sallayarak saha kenarına gelen tecrübeli oyuncu, kendisinin yerine oyuna giren Cenk Tosun’a sarıldıktan sonra yedek kulübesinde kendisine tebrik etmek isteyenlerin ellerini tersledi. 32 yaşındaki futbolcunun tansiyonu, yedek kulübesine geldiğinde daha da yükseldi.

Koltukları tekmeleyen ve su şişelerini yerlere atan Negredo’nun tepkisini kendi performansına mı, yoksa oyundan alınmasına mı gösterdiği tam olarak anlaşılamadı.

Öyle ki, bu olaydan saniyeler sonra Lens, Beşiktaş’ı 2-1 öne geçirirken, Negredo’da da biraz önceki sinirinden arınmış olarak golü kutlayanlar arasındaydı.

FANATİK

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*