Fikret Orman

SPOR: Başkan’dan Fener’e gönderme!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman katıldığı televizyon programında önemli açıklamalar yaptı. İşte Orman’ın açıklamalarının bir bölümü:

Quaresma’ya yakışmadı
Fenerbahçe maçında gördüğü kırmızı kartı Quaresma’ya yakıştıramadım. Caner ile maçtan sonra konuştum. Onlar benim himayem altında, ailemin bir parçası.

Çarşamba günü konuşacağım
Onlara yapılanlar ayıp! Leipzig ile önemli bir maçımız var derbiyle ilgili konuşursam yarınki maçın önüne geçer. Çarşamba günü bir sponsorluk anlaşmamız var. Orada derbiyle alakalı konuşacağım. Beşiktaş 2 sene şampiyon olunca bu sene engellenmesi gereken bir takım oldu. İşte Fenerbahçe maçından sonra diyorlar, “Türkiye için kazandık diye.” Ne alakası var? Beşiktaş Uganda takımı mı bu? Fenerbahçe ile 110 senedir oynuyoruz. Kaçan bir şey yok. Ancak Leipzig ile bir daha ne zaman oynarız bilmiyorum. Bizi kibirli göstermeye çalışıyorlar ama biz mütevaziyiz.

En çok konuşulan takım Beşiktaş
Dünyanın en iyi müslüman takımı Beşiktaş. Avrupa ve dünyada en çok konuşulan Türk takımı yine Beşiktaş.

Negredo ve Cenk
Negredo hakkında konuşanları mahçup edecektir. Cenk, çocukluğundan beri Beşiktaşlı. Çok önemli özellikleri var. 2 ayağı var, kafası var. Vücudunu da iyi kullanıyor.

Tarih yazacak
Bizim amacımız dünya kulübü olmak. Başkalarının vizyonu ise bizi yenmek. Oradan o oyuncuyu transfer ettin, onu aldın, bunu aldın’la büyük başkan olmuyor. Tarih doğru işleri yapanları yazacaktır.

FOTOMAÇ

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*