Sokak lezzetleri festivali!

BEŞİKTAŞ: Sokak lezzetleri festivali!

Beşiktaş Belediyesi, kentin yaşayan yüzünü yansıtan, Türk yeme-içme kültüründe ve günümüz metropol yaşamında oldukça önemli yeri olan sokak lezzetlerini üçüncü kez Beşiktaş’a getiriyor.

29-30 Nisan’da 23 bin kişinin katıldığı ve 23-24 Eylül 2017 tarihlerinde Etiler Sanatçılar Parkı’nda üçüncüsü düzenlenecek olan Sokak Lezzetleri Festivali’ne en az 25.000 kişinin katılması bekleniyor. Festival bu yıl da müzisyenler eşliğinde sokakların eşsiz lezzetlerini katılımcılarla buluşturuyor.

Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar’ın da bugün saat 15.00’da katılacağı festivalde, yıllar boyu sokaklarda olgunlaşan lezzetler, sevenleri ile buluşuyor, doyumsuz lezzetleri ünlü şefler taçlandırıyor!
Dumanı tüten leziz köfte, nefis tavuklu pilav, kömürde kokoreç, tadını asla unutamayacağınız balık-ekmek, midye dolma, lezzetli mi lezzetli döner, içli köfte, sucuk ekmek, pamuk şeker, mısır ve diğer sokak lezzetleri. Yemek sanatının ustalarının sırlarını Beşiktaş Belediyesi’nin düzenleyeceği festivalde keşfedeceksiniz.

Çocuklara Özel Lezzetler ve Oyunlar!
Çocuklar için özel lezzetler, enerjilerini atmaları için eğlenceli oyun alanları ve yüz boyama gibi aktivitelerle çocuklar da festivalde harika zaman geçirecek.

Ve Müzik!
Ruhun gıdası müzik de unutulmadı. Festival boyunca müzisyenlerin canlı sahne performansları ve Dj’ler, katılımcılara tadına doyulmaz bir hafta sonu yaşatacak.

Baba Zula, DJ Set, Esra Güner&Red Box, Grup Anatolia, Kadans Band ve The Blues Band müzikleriyle Etiler Sanatçılar Parkı’nda olacak.
Sokak Lezzetleri Festivali, lezzet ve müzik eşliğinde, 23-24 Eylül 2017 tarihlerinde Etiler Sanatçılar Parkı’nda tezgâhlarını açıp sizleri bekliyor.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*