pepe

SPOR: ‘Çok mutluyum’

Beşiktaş’ın Portekizli savunmacısı Pepe, Porto galibiyeti sonrası yayıncı kuruluşun sorularını yanıtladı. Beşiktaş deplasmanda Porto’yu 3-1 mağlup etti ve Devler Ligi’ne muhteşem bir başlangıç yaptı.

Mücadele sonrası yayıncı kuruluşun sorularını yanıtlayan Pepe, Şampiyonlar Ligi’nde Beşiktaş forması giydiği için çok mutlu olduğunu dile getirdi.

İşte tecrübeli savunmacının açıklamaları:

“Çok zor bir maçtı. Taktik olarak bütün hafta çok iyi hazırlandık ve Porto’yu ezberledik. Çok şükür Şampiyonlar Ligi’ne iyi başladık.Şampiyonlar Ligi’nde Beşiktaş formasıyla ilk maçıma çıktım, bu benim için çok önemliydi. Kazandığımız için çok mutluyum.”

Beşiktaş’ın dünyaca ünlü stoperi Pepe, 13 top çalma ile Şampiyonlar Ligi’nde dün gece bu konuda zirveye yerleşti. Süper oynayan ve 12 top uzaklaştıran Pepe, 11 ikili mücadelenin 8’ini; 5 hava topunun 4’ünü kazandı. 34 yaşındaki Portekizli yıldız, maç sonu duygularını şöyle ifade etti: “Tüm hafta çok iyi hazırlandık. Porto’yu ezberledik. Şampiyonlar Ligi’ne iyi başlamak önemliydi. Tüm arkadaşlarımı tebrik ederim. Benim için önemli ve zor bir maçtı. 3 mükemmel senem geçti burada, çok şeyler öğrendim.”

HABERTÜRK

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*