Murat Başoğlu Hande Bermek

MAGAZİN: Hande Bermek’ten ilk açıklama!

Eşi Murat Başoğlu’ndan boşanan Hande Bermek’ten ilk açıklama geldi. Kendisini aldatan kocası Murat Başoğlu’ndan tek celsede boşanan Hande Bermek ilk açıklamayı avukatı aracılığıyla yaptı. Kuşadası Adliyesi’nde gerçekleşen boşanma sonrasında basın açıklaması yapacağı duyurulan Hande Bermek, bu açıklamayı avukatı aracılığıyla gerçekleştirdi. Eşi Murat Başoğlu’ndan anlaşmalı olarak boşanan Hande Bermek şunları söyledi:

Müvekkilim Hande Bermek ve Murat Başoğlu gördükleri lüzum üzerine ortaklaşa bir kararla evliliklerini sonlandırma kararı almış ve 11.09.2017 tarihinde anlaşmalı olarak boşanmışlardır.
Tüm kamuoyunun gözleri önünde yaşanan bu çok zorlu süreçte müvekkilim ve ailesi hakkında birçok asılsız, hiçbir hukuki mesnete dayanmayan, hakaret ve tehdit boyutuna varan çeşitli haberler ve yayınlar yapılmıştır. Müvekkilim Hande Bermek bütün yapılmış ve yapılacak haberler ve yayınlar için hukuki ve cezai haklarını sonuna kadar kullanarak sorumlular hakkında gereken tüm başvuları yapacağını üzülerek bildirmektedir. Bundan sonraki sürece saygı gösteren herkese teşekkür ederiz.
Saygılarımızla
Hande Bermek Vekili
Av.Aslı Çelik Hatemi

SÖZCÜ

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*