beşiktaş

SPOR: Atiker Konyaspor-Beşiktaş

Beşiktaşı, Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 5. Haftasında 18 Eylül Pazartesi günü saat 20.00’de Vodafone Park’da Atiker Konyaspor ile karşılaşacak. Beşiktaş JK’nin resmi internet sitesinde biletler hakkında duyuruda, biletlerin yarın (12 Eylül) saat 11.00 itibariyle satışa sunulacağı bildirildi.

Bilet Satış Kanalları

Atiker Konyaspor karşılaşmasına bilet satın almak isteyen taraftarlar, biletlerini ‪www.passo.com.tr internet portalından, Passo Akıllı Telefon Uygulaması, N’Kolay satış noktaları ve ‪0850 724 33 44 numaralı çağrı merkezinden alabilirler.

Vodafone Park bilet gişesi haftanın her günü ‪10.00-19.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

6 Maç Devir Hakkı

Vodafone Park’dan kombinesi bulunan taraftarlar, 2017-2018 futbol sezonu içerisinde 6 maçla sınırlı kombine devir hakları bulunmaktadır.

Kombinesini Kulübümüze Devreden Taraftaralara Para Puan Avantajı

Vodafone Park’dan kombinesi olup maça gidemeyecek taraftarlar, gidemeyecekleri her bir karşılaşma için kombine koltuklarını kulübe devredebilecektir. Devri yapılan koltuğun ilgili karşılaşma için satılmasının ardından, kombine sahibi taraftarların ‪www.passo.com.tr hesaplarına bilet ücretinin %60’ını (masrafların düşülmesinin ardından) para puan olarak aktarılacaktır. Biriken para puanlar bir sonraki sezonun kombine yenilemesinde indirim avantajı sağlayacaktır.

Kombine koltuğun maçlık olarak devrinin gerçekleşmesi için BJK tarafından satışa sunulan koltukların tükenmesi gerekmektedir.

Engelli Tribün Bilet Talepleri

Engelli ve Gazi taraftarlar, bilet taleplerini Engelli Bilet Talep Formu’nu eksiksiz doldurarak yapabilecektir.

Engelli tribün bileti, Vodafone Park engelli tribün kapasitesiyle sınırlı olduğundan 12 Eylül 11.00 itibariyle yapılacak talepler sırası dikkate alınarak bilet yüklemeleri yapılacaktır.
Stadyum girişinde taraftarlarımızın engellilik durumunu belirten belgeleri yanlarında getirmeleri gerekmektedir. Engelli belgesi yanında olmayan taraftarlar stadyuma alınmayacaktır.

Engelli tribün biletlerinden faydalanacak taraftarların BJK logolu Passolig kartları olması gerekmektedir.

*Gazi BJK taraftarları, engelli talep formunun “Engellilik Oranı” bölümüne gazi olduklarını belirtmek için “Gazi” yazıp formu tamamlamaları gerekmektedir.

Bilet Fiyatları
Kategori 1 : 245TL
Kategori 2 : 225TL
Kategori 3 : 195TL
Kategori 4 : 170TL
Kategori 5 : 150TL
Kategori 6 : 135TL
Kategori 7 : 90TL
Kategori 8 : 80TL
VIP : 650TL
1903 A-E BLOK : 650TL
1903 B – D BLOK : 700TL
1903 C BLOK : 750TL

0-6 yaş arası çocuklar ücretsizdir.

BEŞİKTAŞ JK

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*