Ali Rıza Binboğa'ya Saygı

BEŞİKTAŞ: Ali Rıza Binboğa’ya saygı gecesi

Kültür, sanat, edebiyat ve düşün dünyasındaki usta isimlerin çeşitli yönleriyle izleyici ile buluşmasını hedefleyen Beşiktaş Belediyesi “Ustalara Saygı” toplantıları 11 Eylül Pazartesi (Bugün)akşamı, “Yarınlar Bizim”, “İlk Öğretmen”, “Baharı Beklerim” gibi unutulmayan eserlerin bestecisi, şairi ve yorumcusu Ali Rıza Binboğa’ya Saygı Gecesi ile sürüyor.

Faruk Şüyün’ün 12 yıldır hazırladığı “Ustalara Saygı” etkinliklerinin 155.si yaz dönemi nedeniyle açık havada, Beşiktaş Abbas Ağa Parkı’nda saat 20.30’da başlayacak.
Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar, Ali Haydar Timisi, Burhan Şeşen, Hakkı Bulut,Nil Burak, Paul Endi, Recep Ergül, Suat Suna’nın da katılacakları etkinlikte Ali Rıza Binboğa en sevilen şarkılarını seslendirecek…
İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Fakültesi’nden Elektronik Yüksek Mühendisi olarak mezun olan Ali Rıza Binboğa opera, tiyatro gibi alanlara da ilgi duyar ve bu konularda eğitim alır; bugüne kadar beş albüm, yedi 45’lik plağa imza atar.

Aralarında profesörlerin, siyasetçilerin, hukukçuların, işadamlarının ve basın mensuplarının bulunduğu dostlarını da ağırlayacak olan Ali Rıza Binboğa, yalnız şarkılarıyla değil, sahnede yaptığı esprilerle de izleyicilerinin gönlünü kazanmış bir sanatçı…

Tarih:11 Eylül 2017 Pazartesi (Bugün)
Düzenleyen: Beşiktaş Belediyesi
Yer:Abbas Ağa Parkı
Saat:20.30
Bilgi için: Faruk Şüyün: 0533 468 30 63

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*