TEKNOLOJİ: iOS 11 ne zaman çıkıyor?

TEKNOLOJİ: iOS 11 ne zaman çıkıyor?

iOS 11 ne zaman çıkıyor, iOS 11 hangi cihazlara geliyor sorularının cevapları bulundu. Teknoloji devi Apple’ın işletim sistemi iOS’un yeni sürümü iOS 11 ile ilgili tüm bilgileri sizler için derledik. İşte iOS 11 ne zaman çıkıyor, iOS 11 hangi cihazlara geliyor sorularının cevapları…

Dünyaca ünlü teknoloji devi Apple’ın işletim sistemi iOS’un son güncellemesi olan iOS 11 için geri sayım başladı. Milyonlarca Apple kullanıcısının merakla beklediği iOS 11 ile ilgili tüm detayları sizler için derledik. Peki iOS 11 ne zaman gelecek, iOS 11 hangi cihazlara gelecek?

iOS 11 NE ZAMAN ÇIKIYOR?
Edinilen bilgiye göre geçtiğimiz yıl yeni iOS sürümünün iPhone 7 lansmanından 3 gün önce tanıtılan ve kısa bir zaman sonra kullanıcıların beğenisine sunan Apple’ın bu yıl henüz iOS 11’i tanıtacağı tarih belli değil. Ancak Apple’a yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre iOS 11 22 Eylül’de kullanıcıların beğenisine sunulacak.

iOS 11 HANGİ MODELLERE GELECEK
iPhone 7
iPhone 7 Plus
iPhone 6s Plus
iPhone 6s
iPhone 6
iPhone 6 Plus
iPhone SE
iPhone 5s
iPhone 5C ve öncesi iPhone’lar iOS 11 güncellemelesi alamayacak.

iOS 11’le Wi-Fi ŞİFRESİ ARAMAK TARİHE KARIŞIYOR!
Bir arkadaşınız iOS 11 yüklü bir iPhone ile evinize gelirse tek bir dokunuşla o iPhone’u otomatik olarak Wi-Fi’nıza kaydedebilirsiniz. Yeni cihazda Wi-Fi şifresi ekranı açıldığında ona, şifreyi hatırlamasanız bile tek dokunuşla göndermeniz mümkün. Şifre gönderdiğiniz kişi herhangi bir işlem yapmadan şifre alanı otomatik olarak dolacak ve anında Wi-Fi ağına bağlanacak.

SÖZCÜ

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*