Demi Rose

MAGAZİN: İtiraf üzerine itiraf!

Instagram’da paylaştığı cesur pozlarla sık sık gündeme gelen Demi Rose şimdi de itirafıyla gündemde. Demi Rose, Mayıs 2016’da Kylie Jenner’ın eski sevgilisi rapçi Tyga ile birlikte olarak bütün gözleri üzerinde toplamıştı. 22 yaşındaki kıvrımlı güzel, geçen bir yılın ardından şaşırtan açıklamalarda bulundu. Demi, kozmetik patroniçesine saygı duyduğunu söyledi ve Tyga ile hâlâ görüşüp konuştuklarını açıkladı.

Tyga ile birlikte olduğunda, Kylie Jenner’ın hayran kitlesinin bir miktar tepkisini almış olsa da Demi Rose, Jenner’ı fazlasıyla takdir ettiğini dile getirdi.

Demi Rose, ‘Ona saygı duyuyorum ve içimde ona karşı kötü olan hiçbir şey yok. Aramızda kötü bir şey yok ancak insanlar benden her zaman nefret edecek sanırım’ diyerek içini döktü.

Rapçi Tyga ile halen iletişimde olduklarını söyleyen seksi güzel, “Onunla hâlâ konuşuyoruz. Ama bu sadece ‘naber-nasılsın’ muhabbeti” şeklinde konuştu.

YEME BOZUKLUĞUYLA SAVAŞMIŞ
İtiraflarının ardı arkası kesilmeyen güzel isim, son olarak ergenliğinde yeme bozukluğuyla savaştığını açıkladı.

Kıvrımlarıyla sosyal medyayı birbirine katan Rose, ’16 yaşındayken de kıvrımlı bir fiziğim vardı ve bu sebeple çok katı bir diyet uyguladım. Sonucunda ise aşırı zayıfladım ve sağlıksız bir hale geldim.

Hem çok mutsuzdum hem de vücudumdan nefret ediyordum’ diyerek geçirdiği zorlu günleri anlattı.

‘Bir sabah uyandım ve kendim için daha iyisini yapabileceğimi fark ettim. Spora başladım, normal bir beslenme düzenine geçiş yaptım ve bedenimi kabullendim’ diyen seksi yıldız, kendisiyle girdiği savaşı yendiğini bu sözlerle anlattı.


POSTA

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*