chp

SİYASET: CHP peşine düştü!

CHP’nin Adalet Kurultayı başlamadan bir gece önce Çanakkale’nin Lâpseki ilçesinde, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile alay etmeye çalışan pankartların asıldığı ortaya çıktı… CHP’nin Adalet Kurultayı başlamadan bir gece önce Çanakkale’nin Lâpseki ilçesinde, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile alay etmeye çalışan pankartların asıldığı ortaya çıktı. Üstelik pankartların itfaiye aracıyla asıldığı da görüntülendi.

Olayı görüntüleyen CHP Lâpseki İlçe Başkanı Abdülkadir Özeren Odatv’ye o gece yaşananlarla ilgili bilgi verdi.

“Olay Adalet Kurultay’ı başlamadan önceki gece gerçekleşti” diyen Özeren, “Üzerinde ‘Yolların ustasıyım FETÖ’nün hastasıyım’ gibi şeyler yazan provokatif pankartlar getirildi. Lâpseki Belediyesi’nin itfaiye aracıyla bu pankartlar asıldı” ifadelerini kullandı.

Olayı görüntülemesinin ardından polise şikâyette bulunan Özeren, pankartı asan kişilerin de tespit edildiğini aktardı. Savcılığın işlem başlattığını kaydeden Abdülkadir Özeren, “Genel Başkan’a da ilettik konuyu ‘siz takipçisi olun’ dedi. Siz de davacı olacak mısınız diye sorduk ancak o davacı olmayacağını iletti bize” ifadelerini kullandı.

İşte o pankartların asıldığı anlar:
Odatv.com

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*