Michael Jackson

MAGAZİN: Michael Jackson’ın oğlu yalnız yaşıyor

Michael Jackson’ın 15 yaşındaki oğlu yalnız yaşamaya başladı. Michael Jackson’ın balkondan sarkıtarak basına gösterdiği en küçük oğlu Blanket Jackson, henüz 15 yaşında olmasına rağmen tek başına yaşamaya başladı.

Michael Jackson’ın, 2002 yılında doğduğunda balkondan sarkıtarak basına gösterdiği en küçük oğlu Blanket Jackson şimdi 15 yaşında ve tek başına yaşamaya başladığı iddia edildi. New York Post’un haberine göre Jackson, California, Calabasas’ta yedi yatak odalı, 11 banyolu evinde yalnız yaşıyor.

Blanket Jackson’ın velayeti, 86 yaşındaki büyükannesi Katherine Jackson’da bulunuyor ancak ikilinin üç aydan uzun bir süredir görüşmediği iddia edildi. Blanket Jackson, özel bir lisede sanat ve video oyunları üzerine ders alırken; ablası Paris, modellik ve oyunculuk kariyerine devam ediyor; ağabeyi Prince ise Loyola Marymount Üniversitesi’nde eğitim alıyor.

Jackson kardeşlerin amcası T.J. Jackson’ın da dönüşümlü olarak velayet hakkının bulunduğu, Blanket Jackson’ın evine 40 dakika mesafede oturduğu öğrenildi.

NTV

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*