Asuman Dabak

MAGAZİN: Evlilik programları bitti bu başladı

Asuman Dabak’tan ‘Gel Barışalım’ açıklaması: Ölümlerin olduğu formatta bulunamam! Kanal D ekranlarında Gel Barışalım programında önce format, sonra da sunucu değişikliği yaşandı. İlk olarak Gel Barışalım adı ile ekranlara gelen, ancak çiftleri barıştırma formatının KHK’lar ile çatışması sonrasında mecburi olarak format değişikliğine gidilmiş, değişen format sonrası adı da değişmişti.

Programın sunuculuğu bundan sonra, Teve2 ekranlarında 3. Sayfa isimli programı sunan tecrübeli sunucu Yasemin Bozkurt tarafından yapılacak.

Sevilen sunucu ve oyuncu Asuman Dabak, programdan ayrılması ile ilgili olarak yaptığı açıklamada bu formatın kendisini çok aştığını ve artık devam edemeyeceğini belirterek programı kendisinin bıraktığını ifade etti.

İşte ünlü oyuncudan gelen o açıklama:

“Kayıpların kavuşması, dargınların barışması,benim bu kucaklaşmalara aracı olmam çok huzur vericiydi. Şimdi programın konsepti değişti ve beni çok aştı. Ölümler,cinayetler benim içinde bulunabileceğim bir format olamaz. O yüzden programdan iznimi istedim işi uzmanına bırakmak gerek. Yeni ekibin yolu açık olsun.keşke böylesi olaylar hayatımızda hiç olmasa ama maalesef var. Ben cıvıl cıvıl bir yarışma programı ile yine seyircimizle buluşurum. Dizi devam ediyor sinema çekimi tamamlandı, yola devam”

MEDYA RADAR

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*