Adriana Lima ve Metin Hara

MAGAZİN: Amerika’ya indiler

Adriana Lima ve Metin Hara Amerika’ya indi. Model Adriana Lima ve yazar Metin Hara Amerika’ya iner inmez muhabirlere yakalandı. Kısa bir süre önce Amerika’nın ünlü kayak merkezi Aspen’de bir iç çamaşırı çekimine katılan Adriana Lima, bu çekimden yansıyan seksi karelerle yine adından söz ettirmişti. Çekimler biter bitmez soluğu sevgilisi Metin Hara’nın yanında alan Lima, İstanbul’a geldi. Türkiye’de çok kısa bir süre kalan Adriana Lima sevgilisi Metin Hara ile birlikte dün Türkiye’den ayrıldı.

DÜNYACA ÜNLÜ MODEL AMERİKA’DA
Türkiye’den ayrılırken muhabirlere görüntü vermemek adına büyük çaba sarf eden ikili, New York’taki JFK havalimanında ise son derece rahat tavırlar sergiledi. Havalimanındaki muhabirler tarafından görüntülenen Adriana Lima, adeta bir üniforma gibi seyahetlerde giymeyi tercih ettiği kıyafetiyle görülürken Metin Hara ise spor tarzıyla dikkat çekti.

36 yaşındaki iki çocuk annesi Adriana bol kazağı ve siyah taytıyla dikkat çekerken, valizleri taşıma işi sevgilisi Metin Hara’ya kaldı. Adriana ise sadece cep telefonunu ve cüzdanını taşımakla yetindi.

SÖZCÜ

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*