Başkonsolos Rivera'dan ziyaret

SPOR: Başkonsolos Rivera’dan ziyaret

Arjantin’in İstanbul Başkonsolosu Diego lvarez Rivera, Beşiktaş Müzesi’ni ziyaret etti. Beşiktaş Genel Koordinatörü Levent Çifter, Arjantin’in İstanbul Başkonsolosu Diego Alvarez Rivera ve oğlunu Vodafone Park’ta ağırladı.

Beşiktaş Müzesi’ni gezen ve Müze Müdürü Canan Cürgen’den detaylı bilgiler alan Başkonsolos Rivera, daha sonra Vodafone Park’ta hatıra fotoğrafı çektirdi. Başkonsolos Rivera, ziyaretten çok memnun kaldığını belirterek BJK TV mikrofonlarına şunları söyledi:

“Öncelikle kabul ettiğiniz için teşekkür ederim. Müzeyi ve stadı oğlumla birlikte gezme imkanı bulduk. Beşiktaş’a misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederim. Avrupa’da birçok stadı gezdim. Real Madrid, Barcelona statlarını gezdim. Burası da gerçekten Avrupa’nın en iyi statlarından biri.”

Levent Çifter de Arjantin Başkonsolosu Diego Alvarez Rivera’yı ağırlamaktan büyük onur duyduğunu belirterek, “Oğluyla beraber iyi bir futbol izleyicisi olan başkonsolosun stadımızı ziyaret edip beğenmesi bizim için gurur verici” dedi.Beşiktaş JK

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*