Beşiktaş

SPOR: İmza töreni yapıldı

Jeremain Lens için Vodafone Park’ta imza töreni yapıldı. Vodafone Park’ta Jeremain Lens için düzenlenen törene; Başkan Fikret Orman, Hüseyin Mican (Kartal Yuvaları, İcra Kurulu Üyesi.), Candaş Tolga Işık (İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi), ile basın mensupları katıldı.

Lens ile birlikte takımın güzel bir sezon geçireceğini ifade eden Başkan Fikret Orman, şunları söyledi:

“Biz Lens’i istedik. O da bizimle oynamayı çok istedi. Büyük ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Güzel bir sezon geçireceğiz hep beraber. Bizim işimiz oyuncularımızı mutlu etmek, onların da işi bizim tarftarlarımızı mutlu etmek. Beşiktaş ailesine hoşgeldin diyorum. Jermain Lens’in annesi de burada ona da teşekkür ediyorum. Onlar da bu kararda destek oldular. Her şeyin hayırlısı olsun. İnşallah hep beraber güzel günler geçirmemiz umuduyla tekrar hayırlı olsun diyorum.”

Beşiktaş’ın yeni transferi Jeremain Lens, Beşiktaş ailesine katıldığı için çok mutlu olduğunu belirtti ve şu ifadeleri kullandı:

“Çok teşekkür ederim. Beşiktaş ailesine katıldığım için çok mutluyum. Beşiktaş üst üste 2 sezon şampiyon oldu. Üçüncü şampiyonluğu hedefliyor. Şampiyonlar Ligi’nde oynayacağız hep birlikte. Takımın bir parçası olarak buradaki başarıya katkı yapmak istiyorum. Beşiktaş çok büyük bir kulüp, en üst seviyedeki hedeflerin bir parçası olmak istediğim için kararımı Beşiktaş’tan yana verdim.”

Beşiktaş JK

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*