Spor Toto Süper Lig’

SPOR: Biletler satışa çıkıyor

Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig’in 1. haftasında 13 Ağustos Pazar günü saat 21.45’de Vodafone Park’da Antalyaspor ile karşılaşacak.

Biletler yarın (8 Ağustos) saat 14.00 itibariyle satışa sunulacaktır.

Bilet Satış Kanalları

Antalyaspor karşılaşmasına bilet satın almak isteyen taraftarlar, biletlerini ‪www.passo.com.tr internet portalından, N’Kolay satış noktaları ve ‪0850 724 33 44 numaralı çağrı merkezinden alabilirler.

6 Maç Devir Hakkı

Vodafone Park’dan kombinesi bulunan taraftarlar, 2017-2018 futbol sezonu içerisinde 6 maçla sınırlı kombine devir hakları bulunmaktadır.

Kombinesini Kulübe Devreden Taraftaralara Para Puan Avantajı

Vodafone Park’dan kombinesi olup maça gidemeyecek taraftarlar, gidemeyecekleri her bir karşılaşma için kombine koltuklarını kulübe devredebilecektir. Devri yapılan koltuğun ilgili karşılaşma için satılmasının ardından, kombine sahibi taraftarlar ‪www.passo.com.tr hesaplarına bilet ücretinin %60’ını (masrafların düşülmesinin ardından) para puan olarak aktarılacaktır. Biriken para puanlar bir sonraki sezonun kombine yenilemesinde indirim avantajı sağlayacaktır. Kombine koltuğun maçlık olarak devrinin gerçekleşmesi için BJK tarafından satışa sunulan koltukların tükenmesi gerekmektedir.

Tek Maçlık Geçiş Kartı Teslimatı

Passolig kartı olup kartı henüz eline ulaşmayan taraftarlar, Antalyaspor karşılaşmasına bilet satın almaları durumunda tek seferlik geçiş kartlarını Vodafone Park bilet satış gişesinden teslim alabileceklerdir. Vodafone Park bilet gişesi haftanın her günü ‪10.00-19.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Engelli Tribün Bilet Talepleri

Engelli ve Gazi taraftarlar, bilet taleplerini Engelli Bilet Talep Formu’nu eksiksiz doldurarak yapabilecektir. Engelli tribün bileti, Vodafone Park engelli tribün kapasitesiyle sınırlı olduğundan 8 Ağustos 11.00 itibariyle yapılacak talepler sırası dikkate alınarak bilet yüklemeleri yapılacaktır. Stadyum girişinde taraftarların engellilik durumunu belirten belgeleri yanlarında getirmeleri gerekmektedir. Engelli belgesi yanında olmayan taraftarlar stadyuma alınmayacaktır. Engelli tribün biletlerinden faydalanacak taraftarların BJK logolu Passolig kartları olması gerekmektedir.

*Gazi BJK taraftarlar, engelli talep formunun “Engellilik Oranı” bölümüne gazi olduklarını belirtmek için “Gazi” yazıp formu tamamlamaları gerekmektedir.

Bilet Fiyatları

Kategori 1 : 245TL
Kategori 2 : 225TL
Kategori 3 : 195TL
Kategori 4 : 170TL
Kategori 5 : 150TL
Kategori 6 : 135TL
Kategori 7 : 90TL
Kategori 8 : 80TL
VIP : 650TL
1903 A-E BLOK : 650TL
1903 B – D BLOK : 700TL
1903 C BLOK : 750TL

0-6 yaş arası çocuklar ücretsizdir.

Beşiktaş JK

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*