Beşiktaş

SPOR: Sevgiyle karşılandılar

Kara Kartal, Samsun’da sevgi ve coşkuyla karşılandı. Beşiktaş, Süper Kupa finalinde A. Konyaspor ile oynayacağı maç için Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan özel bir uçakla Samsun’a gitti ve 1 saatlik yolculuk sonrası Samsun’a ulaştı.

Kara Kartal’ı havalimanında taraftarlar sevgi tezahüratları ve çiçeklerle karşıladı. Ekip, buradan karayoluyla konaklayacağı otele hareket etti.

Başkan Fikret Orman, Ahmet Ürkmezgil (Genel Sekreter, Şan Ökten Tesisi’nden Sorumlu, İcra Kurulu Üyesi.), Berk Hacıgüzeller (Sayman, Mali İşler ve Finans, İcra Kurulu Başkan Yardımcısı, Akatlar Mehmet Üstünkaya Sosyal Tesisi’nden Sorumlu.), Hüseyin Mican (Kartal Yuvaları, İcra Kurulu Üyesi.) ve Hakan Özköse (Pazarlama ve Sponsorluklar, Dernekler ve Taraftar ile Pendik Tesisi’nden Sorumlu.) kafile ile birlikte Samsun’a gitti.

Teknik Direktör Şenol Güneş, Süper Kupa maçı kadrosuna 24 oyuncuyu dahil etti.

Siyah-beyazlılar, son çalışmasını maçın oynanacağı statta saat 20.00’de yaptı. Antrenman öncesi statta saat 19.15’de Teknik Direktör Şenol Güneş ve takım kaptanı Tolga Zengin basın toplantısı düzenledi.


Beşiktaş JK

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*