Kim Kardashian

MAGAZİN: Taşıyıcı anne hamile!

Kim Kardashian’ın bebeğini taşıması için tutacağı taşıyıcı annenin hamile olduğu öğrenildi. Kardashian’lar dendiğinde kalabalık ve birbirini her zaman kollayan ve birbirine bağlı bir aile akla geliyor. Birbirlerinin en iyi arkadaşları olan kardeşler bunu her fırsatta dile getirirken, böyle bir ailede büyüyen Kim Kardashian’ın büyük ve kalabalık aile isteği sürpriz değil. Bu istek doğrultusunda Kim Kardashian’ın taşıyıcı anne olarak tuttuğu kadının hamile olduğu ortaya çıktı.

Kim Kardashian Paris’te yaşadığı üzücü olayın ardından ailesini büyütme kararı almıştı. Büyük bir aile istediğini ve çocuklarıyla olan bağını her fırsatta gösteren Reailty programında 3. hamileliğin hayati risk taşıdığını öğrendiğinde taşıyıcı anne arayışlarına başlayan Kim Kardashian’ın geçtiğimiz aylarda ajans aracılığıyla bir taşıyıcı anne ile anlaştığı ortaya çıkmıştı.

TAŞIYICI ANNE 4500 DOLAR ALACAK
Görünen o ki Kardashian-West ailesi vakit kaybetmemiş, çünkü son haberlere göre taşıyıcı anne 3 aylık hamile! San Diego’da yaşayan 20’li yaşlarındaki taşıyıcı anneye 45000 Dolar ödeyecek olan ünlü yıldızdan henüz resmi bir açıklama gelmezken haberler doğruysa 2018 Ocak ayında üçüncü bebeğini kucağına alacak olan Kim için tüm hayranları da aynı heyecanı duyacak.

SÖZCÜ

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*