Yanis Marshall

KÜLTÜR: Dansın ustası İstanbul’a geliyor

Topuklu ayakkabılar ile sergilediği dansıyla dikkat çeken dünyaca ünlü dansçı Yanis Marshall, İstanbul’a geliyor. Topuklu ayakkabılarıyla ilgi çeken danslara imza atan dünyaca ünlü koreograf Yanis Marshall, ‘Topuklu ile Dans’ atölyesi için İstanbul’a geliyor.

Topuklu ayakkabıyı giymek de, topuklularla yürümek de büyük marifet… Ancak bu marifeti sanata çevirenler de var. Onlardan birisi de ünlü koreograf Yanis Marshall… 31 Temmuz’da İstanbul’a gelecek sanatçı, ‘Topuklu ile Dans’ workshop’u ile Dedeman İstanbul’da dans tutkunlarıyla buluşacak.

İKİ AYRI OTURUM DÜZENLEYECEK
Dansfabrika’nın düzenlediği atölye 31 Temmuz Pazartesi akşamı saat 18.00 ve 20.00 olmak üzere iki oturum olarak düzenlenecek. 1989 Fransa doğumlu olan Yanis Marshall, 2014 Britain’s Got Talent yarışmasının finalistlerinden biri olarak dünyaca ün kazandı. Dancing with the Stars’ın Fransız versiyonunda sanatsal koç olarak görev alan Yanis Marshall, ayrıca Ukrayna’nın So You Think You Can Dance yarışmasında ve Las Vegas’taki Cirque du Soleil’s Zumanity Show’da koreograflık yaptı.

SÖZCÜ

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*