Potanın kartalları hazırlanıyor

SPOR: Potanın kartalları hazırlanıyor

Beşiktaş Sompo Japan’ın 2017-2018 sezonu öncesi hazırlık programı belli oldu. Yeni sezon öncesi Earl Clark, Dj Strawberry, Erkan Veyseloğlu, Kenan Sipahi ve Sertaç Şanlı ile sözleşme yenileyen, Jon Diebler, Ryan Boatright, Maxim Mutaf ve Samet Geyik’i kadrosuna katan Beşiktaş Sompo Japan, 2017-2018 sezonunu 14 Ağustos Pazartesi günü yapacağı antrenmanla açacak.

3 Eylül’e kadar hazırlıklarını İstanbul’da sürdürecek olan siyah-beyazlılar, 4 Eylül’de kamp çalışmalarının ilk bölümü için Slovenya’ya gidecek. 13 Eylül’e kadar hazırlıklarını Slovenya’da sürdürek olan takım, bu süre içinde 3 hazırlık maçı yapacak.

13 Eylül’de Slovenya kampını sonlandırarak Sırbistan’ın başkenti Belgrad’a geçecek olan Beşiktaş Sompo Japan, burada Partizan ve Mega Leks ile hazırlık maçı yaptıktan sonra 17 Eylül’de İstanbul’a dönecek.

Potanın kartalları 20-24 Eylül tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek olan Gloria Cup’a katılacak. Daha sonra İstanbul’a dönecek olan ekip, son olarak 28-30 Eylül tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek olan TUBAD Basketbol Turnuvası’nda mücadele edecek.

Beşikta JK

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*