andreas beck

SPOR: ‘En büyük hedefimiz şampiyonluk’

Andreas Beck, İspanya kampında düzenlenen basın toplantısında, basın mensuplarının sorularına yanıt verdi.

ANDREAS BECK: EN BÜYÜK HEDEFİMİZ ŞAMPİYONLUK

“İstanbul’da oldukça yoğun iki hafta geçirdik. Çok yoğun antrenmanlar yaptık. Bu antrenmanlarda temel unsurlar, fiziksel unsurlar üzerinde çalıştık. Kondisyon ve kuvvet ağırlıklı çalıştık. Çin seyahatinin ardından biraz ara verip sonra buraya geldik. Tamamen zinde durumdayız. Herkesin yüzünde bir gülümseme var. Burada bazı taktik antrenmanı yapıyoruz. Yavaş yavaş maç periyoduna yaklaşıyoruz.

Marcelo çok ciddi bir katkı yaptı. İki şampiyonlukta büyük katkısı vardı. Pepe aramıza katıldı. Kalitesiyle ilgili bir şey söylemeye gerek yok. Muhtemelen dünyanın en önemli kulübünde oynadı, Portekiz milli takımında büyük başarılar elde etti. Dünyanın en iyi stoperlerinden birisi. Bizim adımıza çok iyi bir transfer. Onunla aynı takımda bulunmak bizim için de büyük bir zevk.

En büyük hedefimiz tekrar şampiyonluk, tekrar kupayı kaldırabilmek. 2 yılda kulüp saha içinde ve saha dışında ileriye gitti. Şimdi tekrar ileriye doğru yeni ve daha büyük bir adım atmak istiyoruz. Özellikle Avrupa’da daha büyük bir adım atmak istiyoruz. Öz güvenimiz yüksek ve rakiplere de saygı duyuyoruz. İnanıyoruz, iyi oyuncularımız var ama mütevazı olmamız ve çok sıkı çalışmamız gerekiyor.

Burada en önemlisi taraftarlarımızı mutlu edebilmemiz. Şu anda Süper Kupa’yı kazanmak bizim için ilk hedef. Lig çok önemli bir yarış. Avrupa’da bizim için çok önemli. Şampiyonlar Ligi’nde gününüzde olmanız, şansın yanınızda olması çok önemli. Gruptan çıkmak ve ilerlemek çok önemli. Hedefimiz geçen sezonun üzerine çıkabilmek.”

Beşiktaş JK

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*