Beşiktaş Mogaz

SPOR: Yeni sezon hazırlıkları başladı!

Beşiktaş Mogaz Takımı, yeni sezon hazırlıklarına başladı. 2016-17 sezonunu 3 kupayla tamamlayan ve EHF Velux Şampiyonlar Ligi’nde ülkemizi temsil eden Beşiktaş Mogaz Takımı, 2017-18 sezonunun hazırlıklarına başlıyor.

Toplamda 13, üst üste 9. kez Süper Lig Şampiyonluğuna ulaşan takım, yeni sezonda da tüm kupaları kazanmak hedefiyle yola çıkıyor. Siyah-beyazlılar hentbol şubesinin kuruluşunun 20. Yılına denk gelen yeni sezonda Süper Lig şampiyonluğuna ulaşırsa Türk Spor Tarihinde üst üste 10. kez şampiyon olmayı başaran ilk takım unvanını elde edecek.

EHF Velux Şampiyonlar Ligi’nde son 3 sezonda tecrübe kazanan ve yeni sezonda daha iyi bir performans göstermeyi amaçlayan Beşiktaş Mogaz, sezon açılışını 24 Temmuz Pazartesi günü saat 16.00’da Süleyman Seba Spor Salonu’nda yapacak.

Açılış sonrası Beşiktaş Mogaz Takımı oyuncularının testleri saat 17.00’de yapılacak. 25 Temmuz Salı günü, koşu, ağırlık ve top antrenmanlarıyla sezon hazırlıkları devam edecek. Hazırlık dönemi süresince 2 uluslararası turnuvaya davetli olarak katılacak hentbol takımı, ilk resmi maçını Eylül ayında Süper Kupa Finali’nde Beykoz Belediyesi SK ile oynayacak.

Beşiktaş JK

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*