Demokrasi Anıtı açıyor!

BEŞİKTAŞ: Demokrasi Anıtı açılıyor!

Beşiktaş Belediyesi 15 Temmuz şehitleri anısına demokrasi anıtı açıyor. Rıdvan Dilmen ve Tanju Çolak 15 Temmuz şehitleri için sahaya çıkıyor. Efsane futbolcular Levent Spor Tesisleri’nde 15 Temmuz Şehitleri için sahne alacak.

Beşiktaş Belediyesi, 15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Günü’nde 15 Temmuz şehitlerimiz adına Beşiktaş’ta demokrasi anıtı açıyor. Ayrıca Levent Spor Tesisleri’nde Rıdvan Dilmen, Tanju Çolak, Oğuz Çetin gibi birçok eski efsane futbolcunun yer aldığı bir halı saha müsabakası 15 Temmuz şehitleri için oynanacak. Hakemliğini de eski hakem Ahmet Çakar’ın yöneteceği maç yarın saat 15.00’de oynanacak. Anıt açılışı ise 17.00’da gerçekleşecek.

Demokrasi Anıtı açılışına ve ünlü futbolcuların 15 Temmuz şehitleri için bir araya geldiği müsabakaya Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar ve şehit aileleri katılacak. Ortaköy Ortabayır Sokak Karayolları Arazisi’nde saat 17.00’da açılışı gerçekleşecek

Beşiktaş Belediyesi 15 Temmuz 2016 yılında hain darbe girişiminde hayatını kaybeden aziz şehitlerimiz için ‘Demokrasi Anıtı’ açılışı gerçekleştiriyor. Önce Levent Spor Tesisleri’nde saat 15.00’de efsane futbolcular Rıdvan Dilmen, Tanju Çolak gibi isimler 15 Temmuz şehitleri için halı saha müsabakası oynayacak. Daha sonra 15 Temmuz Saat 17.00’da Ortaköy Ortabayır Sokak Karayolları Arazisi’nde ’15 Temmuz Demokrasi Anıtı’ açılışı gerçekleştirilecek.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*