Rihanna

MAGAZİN: Rihanna başrolde

Dünyaca ünlü yıldız Rihanna, ‘Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu’nda başrolde yer aldı. Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna, oyuculukta da iddialı. 29 yaşındaki Barbadoslu şarkıcı, rol aldığı ‘Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu’ filminin vizyon tarihi için gün sayıyor.

Türkiye’de 27 Temmuz’da vizyona girecek filmi anlattığı bir videoyu sosyal medya hesabında yayınlayan Rihanna, “Beklenen zamanın geldiğine inanamıyorum! Temmuz geldi ve bu, Valerian’ın da gelmesi demek! Film ikonu Luc Besson (yapımcı) ile ilk çalışmam. Çok minnettarım ve sizin 21 Temmuz’da Valerian’la buluşmanız için sabırsızlanıyorum” notunu yazdı.

Filmin oyuncu kadrosunda Rihanna’nın yanı sıra Dane DeHaan, Cara Delevingne, Clive Owen, Ethan Hawke gibi isimler yer alıyor.

Filmde, 28. yüzyılda Valerian ve Laureline karakterleri, insanların yerleşim alanlarına uygulanacak emirleri taşıyan bir operasyon biriminde görevlidirler. Savunma Bakanlığı’nın emriyle ikili, etkileyici bir şehir olan Alpha’ya görevlendirilirler. Alpha, evrendeki pek çok farklı türün bilgi, deneyim ve kültürlerini paylaşmak için yüz yıllardır bir araya geldiği bir şehirdir. Fakat şehrin merkezinde bir gizem vardır; karanlık bir güç bu şehrin huzur dolu ortamını tehdit etmektedir. Valerian ve Laureline’nin görevi bu güç aktif olup Alpha’yı ele geçirmeden önce hem şehri hem de tüm evrenin geleceğini kurtarmaktır.

NTV

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*