Beste Kökdemir

MAGAZİN: ‘Her şey yolunda’

Yazar Metin Hara ile Adriana Lima aşkının öğrenilmesi ile gözler Beste Kökdemir’e çevrildi. Atatürk Havalimanı’nda buluşan çiftin dudak dudağa öpüştüğü video kısa sürede en çok konuşulanlar arasına girdi. Sürpriz aşkın ortaya çıkmasından sonra gözler Metin Hara’nın bir dönem aşk yaşadığı oyuncu Beste Kökdemir’e çevrildi.

Beste Kökdemir, sürpriz aşkla ilgili şu yorumu yaptı; ‘Arkadaşlar sakin. Zaten vardı böyle bir şey. Benim de bildiğim bir şeydi. Metin’le dostluğumuz gayet güzel devam ediyor. Her şey yolunda.’

Evet, aşk yaşıyoruz!

Türk yazar Metin Hara, Adriana Lima ile aşkını şu sözlerle doğruladı:”Adriana ile Haziran ayında İstanbul’da tanıştık. Keyifli bir sohbetin devamında kitabımı hediye ettim. Bu dönemde hep iletişimde kaldık ve birbirimize karşı bir şeyler hissetiğimizin farkına vardık. İkimiz de henüz birbirimizi tanıma aşamasındayız. Değerli basınımızın konu ile ilgili merakına sonsuz saygı göstermekle beraber aynı saygıyı karşılıklı olarak yolculuğumuzun bu başlangıç sürecinde de görmeyi arzu ediyoruz.”

Beste Kökdemir
Beste Kökdemir

Beste Kökdemir
Beste Kökdemir

Beste Kökdemir
Beste Kökdemir

HÜRRİYET

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*