Rihanna

MAGAZİN: Rihanna’nın jet-ski stili

Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna, jet-ski stili ile gündeme oturdu. Suudi milyoner Hassan Jameel ile yaşadığı aşkla dünya magazin gündemine oturan Rihanna’nın 2011 yılında çekilen bir fotoğrafı sosyal medyada tartışma konusu oldu.

Dailymail’in haberine göre; Rihanna’nın 6 yıl önce Barbados’ta yaptığı tatilde çekilen bir fotoğrafı, Twitter’da en çok paylaşılanlar arasına girdi.

“NEDEN BACAK BACAK ÜZÜRİNE ATIYOR?”

Dünyaca ünlü şarkıcının bir hayranının Twitter’dan “Rihanna neden bacak bacak üzerine atarak jet-ski sürüyor?” notuyla paylaştığı kare, beğeni ve retweet yağmuruna tutuldu. Bazı kullanıcılar, “Çünkü o bir ikon” ve “İşte bu Rihanna tarzı” gibi yorumlar yazdı.

Rihanna’nın Toyota’nın Suudi Arabistan distribütörlüğünü yapan şirketin varisi milyarder iş adamı Hassan Jameel ile birlikte olduğu ortaya çıkmıştı.

Dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan Toyota’nın varisi Hassan Jameel, Forbes’un en çok kazananlar listesinde yer alırken, net gelirinin 1,5 milyar dolar olduğu biliniyor.

İngiliz The Sun gazetesine konuşan ve çifte yakın olduğu belirtilen kaynaklar ikilinin birlikteliğini doğrularken, tatildeki süre boyunca oldukça mutlu olduklarını ifade etti.

Çifte yakın kaynaklar The Sun’a yaptıkları açıklamada, Rihanna’nın Jameel’e çok aşık olduğunu, ikilinin son günlerde sürekli birlikte olduğunu ve ilişkileriyle ilgili ciddi düşündüklerini ifade etti.

NTV

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*