Jeremy Meeks

MAGAZİN: Mahkum firarda

‘Dünyanın en yakışıklı mahkumu’ olarak ünlenen Jeremy Meeks, tatil için geldiği Bodrum’da eşini aldatmıştı. Meeks’in eşi Melissa Meeks ünlü mahkumun kendisini Bodrum tatilinde milyarder Chloe Green ile aldatmasının ardından boşanma kararı aldı.

Evli ve 3 çocuk babası Jeremy Meeks, sevgilisi Chloe Green ile Türkiye’ye gelerek Bodrum’da yaptıkları tatilde samimi görüntüler vermişti.

Chloe Green, Instagram hesabından Meeks’le çekilmiş fotoğrafını paylaşarak “Bu daha başlangıç” yorumunda bulunmuştu.

Yaşananların ardından California’da eşiyle birlikte yaşadığı evine geri dönen Meeks’i karısının eve alınmadığı objektiflere yansımıştı.

İngiliz Daily Mail gazetesine samimi açıklamalarda bulunan Melissa Meeks, “Yaptıkları şeyler bütün hayatımı yıktı. O kadına ve kocama çok kızgınım. Ne tip bir kadın, bunu diğer bir kadına yapar” dedi.

“Yaptıkları şey unutulur bir durum değil” diyen Meeks, kocasıyla birlikte ilişkilerinin bitmesi konusunda anlaşmaya vardıklarını ve boşanma kararı aldıklarını söyledi.

“Çocuklarım babalarına tapıyor” şeklinde konuşan Melissa Meeks, boşanma kararı almanın oldukça zor bir süreç olduğunu belirtti.

En yakışıklı mahkum lakabıyla tanınan Meeks’in sevgilisi Chloe Green daha sonra 40 ülkede 500’ün üzerinde mağazası bulunan Thopshop firmasının sahibi 64 yaşındaki Sir Philip Green’in kızı olduğu ortaya çıkmıştı.

NTV

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*