Kara Kartal, yeni sezon hazırlıklarına Nevzat Demir Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla devam etti.

SPOR: Yüzleri güldü

Kara Kartal, yeni sezon hazırlıklarına Nevzat Demir Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla devam etti. Yeni sezon hazırlıklarına Nevzat Demir Tesisleri’nde devam eden Beşiktaş’ta Teknik Direktör Şenol Güneş yönetiminde yapılan antrenman takım halinde yapılan ısınma koşuları, istasyon koşuları ve stretching çalışması ile başladı.
Top kontrolü, pas çalışması, dar alanda oyun ve kontrol pas çalışması yapıldı. Antrenman taktik programının yer aldığı uygulamalar, yarım sahada çift kale maç ve dar alanda yapılan 3’lü turnuva maçları ile sona erdi. Antrenmana Gökhan Töre, Pepe, Quaresma ve Talisca katılmadı.

Antrenmanın ardından Beşiktaş’ın resmi Instagram hesabında paylaşılan bir fotoğrafa Tolgay Arslan’ın yaptığı yorum görünleri güldürdü. Hesaptan “Antrenman maçını kazanan beyaz takımın sevinci…#Beşiktaş” ifadesiyle paylaşılan fotoğrafa Tolgay Arslan’dan yanıt geldi. Turnuvanın galibi olarak Tosic, Franco, Adriano, Tolga, Oğuzhan, Atiba ve Cenk’in takımı gösterilirken diğer takımda mücadele eden Tolgay, Instagram hesabının verdiği sonuca “Berabere bitti, bunlar fotoğraf çekildi” yorumunu bıraktı!

SÖZCÜ SKOR

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*