Katy Perry

MÜZİK: Katy Perry zamanı…

Dünyaca ünlü şarkıcı Katy Perry ile Radyo Beşiktaş’ta müzik zamanı… 25 Ekim 1984 yılında Kaliforniya’nın tatil şehirlerinden biri olan Santa Barbara’da dünyaya geldi. Müziğe küçük yaşta babasının desteğiyle başladı. Kiliselerde gospel adlı müzik aletini çalıyordu. Babası rahip olduğu için sürekli olarak dini müzikler dinliyordu. İlk albümünü 2001 yılında ”Katy Hudson” ismiyle piyasaya çıkardı. Albüm dini müziklerden oluşuyordu, ancak yeteri kadar ilgi görmedi. 2003 yılında liseden mezun olduktan sonra, 2004 yapımı The Matrix filminin kadrosunda vokalist olarak yer aldı.

2007’de Oscar ödüllü oyuncu Kate Hudson’la adının karışmaması için, sahne adı olan Katy Perry’i kullanmaya başladı. 2008 tarihinde ”One Of The Boys” adlı albümünü çıkardı. Albüm şarkılarından biri olan ”I Kıssed Girl” Bilboard Top 100 listesine girmeyi başardı. Albüm dünyada yedi milyondan fazla satış rakamına ulaştı.

EKSTRA ÜCRETSİZ MOBİL UYGULAMA

Radyo Beşiktaş canlı yayınlarını müzik, spor, gündem, aktüel, siyaset, iş dünyası, kültür,magazin, otomobil, teknoloji, eğitim, sağlık, emlak, turizm, alışveriş, dünya haberleri ve söyleşiler ile sürdürüyor…
1 Nisan 2005 tarihinde yayın hayatına başlayan ve internet üzerinden ilk kez canlı yayını gerçekleştiren Radyo Beşiktaş dünyanın her yerinden milyonlara hitap etmeye başladı. Hafta içi kesintisiz hit müzik ağırlıklı canlı yayın yapmaktadır. Belirli saatlerde haber. söyleşi şeklinde canlı yayınlarını sürdüren Radyo Beşiktaş, kendi stüdyolarında konuklarıyla birlikte dünyanın her yerinde dinlenmektedir.
Radyo Beşiktaş yayınları hafta içi saat 11.00-18.00 arasında olup, özel konuklar, spor, siyaset, iş dünyası gibi haber programlarında sosyal medya üzerinden dinleyicilerimize duyurulmaktadır.
Canlı yayınlarımız www.besiktas.com.tr dünyanın her yerinden rahatlıkla üzerinden dinlenmektedir.
Ayrıca mobil uygulamamız ile de ücretsiz indirerek dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman canlı yayınlarımızı dinleyebilirsiniz.Tüm bu işlemleri www.besiktas.com.tr ana sayfadan yapabilirsiniz. Ana sayfadaki Medya Player’i tıklayarak, tüm uygulamalarda (Pc / Android / Ipad / Iphone vb…) canlı yayınları dünyanın her yerinden rahatlıkla dinleyebilirsiniz.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*