Scarlett Johansson

MAGAZİN: İki farklı erkekle

Scarlett Johansson iki hafta arayla iki farklı erkekle birlikte görüntülendi. İki hafta önce ünlü yıldızların avukatlığını yapan Kevin Yorn ile el ele görüntülene Scarlett Johansson, önceki gün Saturday Night Live oyuncusu Colin Jost’la birlikte objektife yansıdı.

ABD’li ünlü oyuncu Scarlett Johansson, 17 Haziran’da New York’ta, ünlülerin avukatlığını yapan Kevin Yorn ile el ele görüntülenmişti. Önceki gün ise bir ayrılıp bir barıştığı iddia edilen, ünlü Saturday Night Live oyuncusu Colin Jost ile samimi bir şekilde objektife yansıdı.

Haziran ayında el ele görüntülenen Johansson ve Kevin Yorn’un birlikte olduğu iddia edilmiş hatta People dergisine açıklama yapan bir kaynak, “Birbirlerini çok uzun zamandır tanıyorlar ve birbirlerinden hoşlanıyorlar. İş dışında da bir ilişkileri var. Aralarında her zaman bir çekim vardı” demişti. Ancak ünlü oyuncu, geçen hafta East Hampton’daki The Palm isimli restoranda, Colin Jost’la akşam yemeği yerken görüldü.

Scarlett Johansson, Saturday Night Live oyuncusu Colin Jost ile samimi şekilde objektife yansıdı.
Scarlett Johansson, Saturday Night Live oyuncusu Colin Jost ile samimi şekilde objektife yansıdı.

Restorandaki diğer müşteriler ikilinin gece yarısına kadar mekanda kaldığını ve oldukça yakınlaştığını öne sürdü.
Us Weekly’ye göre ikili, pazartesi günü Ditch Plains sahilinde görüntülendi. Bu gezide çifte Colin Jost’ın erkek kardeşi ve nişanlısı eşlik etti.

Scarlett Johansson, geçtiğimiz ay, ünlülerin avukatlığını yapan Kevin Yorn ile el ele görüntülendi.
Scarlett Johansson, geçtiğimiz ay, ünlülerin avukatlığını yapan Kevin Yorn ile el ele görüntülendi.

Page Six’in haberine göre ikili arasındaki ilişki ilk olarak, Scarlett Johansson’ın NBC’de yayınlanan Saturday Night Live’ı beşinci kez sunmasının ardından yapılan partide başladı.

İki yıldır evli olduğu Romain Duraic’le boşanma aşamasında olan 32 yaşındaki ünlü oyuncunun iki yaşında Rose adında bir kızı bulunuyor.

NTV

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*