Beşiktaş Başkanı Fikret Orman

SPOR: Başkan’dan flaş açıklamalar!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, flaş açıklamalarda bulundu. Fikret Orman,Pepe’nin imza töreninin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Vincent Aboubakar’ın transferi ile ilgili gelen soruya Başkan Orman;“Beşiktaş yoğun bir transfer sezonu geçirmeyeceğiz. Stoper mevkisine bir hamle yaptık. Santrfora da yapacağız. 6 Eylül’e kadar transfer devam ediyor. Herkes bir an evvel transfer yapılsın istiyor. Bu bizim siyasetimizle örtüşmüyor. Ana gayemiz sahada oynayacağımız doğru oyuncular almak istiyoruz.

Aboubakar’a 8-10 milyon euro bonservis bedeli veremeyiz

Santrfor beklentimiz var. Kadromuzda iki santrforumuz var. Aboubakar arzu ettiğimiz bir oyuncuydu. Ama biz 1 senesi kalmış bir oyuncuya 8-10 milyon euro bonservis bedeli veremeyiz. Beşiktaş üzerinde hiçbir oyuncu ve kişi yoktur. Bizim kontratımız var Talisca ile. Kontratımızın gereğine göre hareket edeceğiz.

“Talisca’nın kontratı eskisi gibi devam edecek”

Geçen sene Talisca önemli bir performans gösterdi. 2 ayında sakatlık yaşadı. İyi de paralar kazanıyor. Talisca bizim kiralık oyuncumuz. Biz dönem dönem artırış yapıyoruz. Neyse kontratı ona göre devam edecek. Oyuncunun performansı iyi ise jest yapılabilir. Bir cezası var, kontratı var neyse sonuna kadar yapılır.Beşiktaş’ı kimseye ezdirmem. Bizim işimiz Beşiktaş’ı büyütmek.”

SKOR SÖZCÜ

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*