Ateş Böceği Beşiktaş'ta uçacak!

BEŞİKTAŞ: Ateş Böceği Beşiktaş’ta uçacak!

Beşiktaş Belediyesi, Ustalara Saygı etkinliklerine yaz ayında da devam ediyor. 3 Temmuz akşamı Abbasağa Parkı’nda Güzin ile Baha İçin Saygı Gecesi düzenlenecek.

Kültür, sanat, edebiyat ve düşün dünyasındaki usta isimlerin çeşitli yönleriyle izleyici ile buluşmasını hedefleyen Beşiktaş Belediyesi “Ustalara Saygı” toplantıları 3 Temmuz Pazartesi akşamı Güzin ile Baha’ya Saygı gecesi ile sürüyor… Faruk Şüyün’ün 12 yıldır hazırladığı “Ustalara Saygı” etkinliklerinin 151.si yaz dönemi nedeniyle açık havada, Beşiktaş Abbas Ağa Parkı’nda yapılacak.

1975 yılında çıkan unutulmaz 45’likleri” Gençlik Başımda Duman” şarkısı ve ateşböceği dansı ile milyonların sevgisini kazanan Güzin ile Baha’nın müzisyen dostlarının şarkıları ve sohbetleriyle katılacağı etkinlik saat 21.00’de başlayacak…

Güzin ile Baha imzasını taşıyan ilk 45’likte yer alan “Sivastapol Önünde”nin yorumlanmasıyla başlayacak gece, ikilinin unutulmayan parçalarını Vedat Biçkın ve Megaralılar orkestrası eşliğinde seslendirmesiyle sürecek. Geceye Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar da katılacak.

Geride kalan 42 yılın müzikal bir potpurisi de olacak etkinlikle Bilgen Bengü, Ercan Turgut, Ersan Erdura, İskender Doğan, Kartal Kaan, Melike Demirağ en sevilen şarkılarını yorumlayacaklar…
Nejat Çetinok’un sunacağı, Bülent Pozam, Cengiz Tünay, Hurşit Yenigün, İzzet Öz, Turgay Noyan’ın konuşmacı olarak katılacakları gecede anılar okyanusundan keyifli görüntülerin yer aldığı bir barkovizyon gösterisi de gerçekleştirilecek.

Etkinlik: Ustalara Saygı toplantısı, Güzin ile Baha’ya Saygı Gecesi
Tarih: 3 Temmuz 2017 Pazartesi
Düzenleyen: Beşiktaş Belediyesi
Yer: Abbas Ağa Parkı
Saat: 21.00
Türü: Ücretsiz etkinlik
Bilgi için: Faruk Şüyün: 0533 468 30 63

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*