Fahriye Evcen ile Burak Özçivit evlendi

MAGAZİN: Dünya evine girdiler

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit evlendi. Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’in Sait Halim Paşa Yalısı’ndaki nikahına tanıklık etmek isteyen Araplar, 500 TL’den başlayan ücretlerle tekne kiralayıp yalının önüne demirledi.

Magazin dünyasının gözde çifti Fahriye Evcen’le Burak Özçivit, 3 yıllık aşklarını dün akşam tarihi Sait Halim Paşa Yalısı’nda düzenlenen görkemli törenle nikah masasına taşıdı. Çiftin aile bireylerinin yanı sıra sanat, magazin ve cemiyet dünyasından yaklaşık 500 kişinin katıldığı düğünde Evcen, Raşit Bağzıbağlı imzalı gelinliğiyle herkesi büyüledi. Gecede Derviş Bağzıbağlı tasarımı siyah ve beyaz olmak üzere 2 ayrı smokin giyen Burak Özçivit de çok şıktı…

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’in nikahlarını ise, Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar kıydı.

Şahitlerin huzurunda bir ömür mutluluğa ‘evet’ diyen çifti kına gecesinde olduğu gibi Sinem Kobal, Aslı Enver ve Ebru Akel gibi dostları yalnız bırakmadı.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIM YARIŞI

Ünlü çift, gece boyunca mutluluklarını davetlilerle paylaşırken ikilinin Arap hayranları da bu ana tanıklık etme telaşındaydı. Gündüz saatlerinde Sait Halim Paşa Yalısı etrafında biriken Arap turistler, güvenlik görevlilerinin görüntü almasını engelleyince çareyi denizde buldu.

Fahriye Evcen’le Burak Özçivit’in onlarca Arap hayranı, ünlü çiftin düğün fotoğraflarını çekmek için kesenin ağzını açtı. 500 TL’den başlayan fiyatlarla tekne kiralayan Arap turistler, denizden de olsa yılın düğününü fotoğrafladı.

İkilinin sevenleri bu kareleri sosyal medyada yayınlayıp bu mutlu günü merakla bekleyen dünya çapındaki diğer hayranlarla paylaşmayı da ihmal etmedi.

SABAH

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*